Reklama

Pritel je gameblar

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

darlin.n
Kecalka 121 příspěvků 29.12.16 17:27
Pritel je gameblar

Ahoj maminky. Má tu někdo zkušenost s tím ze je partner závislý na automatech a hrách na pc? Že začátku jsem se snažila pritele pochopit a utěšovat ho ze to spolu zvládneme. Ale je to porad stejne. Začal chodit k psycholozce ale bez efektu. Ted by měl jít na 6 týdnů na léčení ale pochybuji že se něco zmeni. Jsem z toho zničena zoufala porad jen brečím. Máme spolu 4letou dceru a ted jsem 28tt a je to ještě horší. Bojím se o miminko. Jsme spolu 5 let předtím takový nebyl. Nechápu to a ani jeho rodina neveri tomu co se to s nim děje.. Miluji ho a chci mu Pomoc ale nevím jak. Mé to ničí už uplne :( Je tu nejaka kterak má zkušenost a i ze se třeba vyléčil? Jak s nim o tom mluvit? Jak to ve zdraví zvládnout? :( Děkuji

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Sany80s
Kelišová 6292 příspěvků 29.12.16 17:29

Zabavit mu všechny peníze a nebrat si ho.

kanka80
Kelišová 6422 příspěvků 14 inzerátů 29.12.16 17:34

@darlin.n Moc ti neporadím, ale měla jsem vztah s chlapem, co byl po úspěšném léčení…bohužel až po čase jsem se dozvěděla jak moc je zadlužený :oops: už spolu dávno nejsme a myslím, že se z těch dluhů ještě nevyhrabal :oops:
Poradila bych to léčení a držím pěsti, aby to vyšlo a pomohlo mu :hug:

Renca8
Ukecaná baba ;) 1046 příspěvků 29.12.16 17:39

Musi to byt tezke ale kdyz jde na leceni a ty mu proste uz ted neveris jeste tam ani neni..to taky nedelas dobre :nevim:

darlin.n
Kecalka 121 příspěvků 29.12.16 17:40

S penezma to je těžký. Já nevydělávám. Jsou to jeho peníze jak on rad říka a když má zatmění tak mu je všechno jedno. Ano nemam kam jít kdybych od něj chtěla odejít. Nemám ani korunu a mamka má dvě male deti a s přítelem ziji v mini byte kde se sotva vejdou oni. Já s dcerou a v březnu s novorozencem bysme se tam už nenaskladali. Azyl je u nás věcne plný. Vůbec nevím jak to resit. Ted v lednu se snad půjde léčit ale co dál. Co když to budou jen zbytecne vyhozene peníze a bude to stejný ne li horší? Už nevím kudy kam. Doufám že tu někdo napíše ze mel stejný a problém a ze to dobře dopadlo…:/

darlin.n
Kecalka 121 příspěvků 29.12.16 17:43

@Renca8 on totiž jedna tak ze mu je to uplne jedno. Ještě jsem ta spatna Já ze jsem hysterka co všechno hroti a směje se mi. Chodi k psycholozce a na terapie a kolikrát sel od tsmtud rovnou do herny tak není divu ze neverim ze mu 6 tydnu něco dá…:( to by musel chtít on sám aby se vyléčil

darlin.n
Kecalka 121 příspěvků 29.12.16 17:44

@kanka80 jo dluhy… Další kapitola.. Jak rikam už nevím kudy kam. Jsem zoufala. Je mu všechno jedno.

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 29.12.16 17:44

@darlin.n a že to dobře dopadlo? Žiješ ve snu a v pohádce. Gambbleaři a další jsou z 99% nevyléčitelní. Čili dopadni na zem, začni hledat nový nájem. Hlavně, začni šetřit, protože být dnes bez úspor je mazec.

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 29.12.16 17:45
@darlin.n píše:
@kanka80 jo dluhy… Další kapitola.. Jak rikam už nevím kudy kam. Jsem zoufala. Je mu všechno jedno.

Dluhy jsou čí? Tvé či jeho? Kolik celkem musíš splácet?

Nina Filipi
Kelišová 7312 příspěvků 29.12.16 17:45

Ach holka a to sis s ním pořídila další dítě? Tomu říkám odvaha :-/
Pokud to evidentně trvá tolik let…tak to asi lepší nebude

terinka4444
Hvězda diskuse 66611 příspěvků 29.12.16 17:46

Nedopadne to dobře. Chtěla bych tě utěšit, ale nedopadne to dobře.

Podívej, náš sociální systém je nastaven dobře, kdybys zvládla najít malý byt, kdybys měla trošku rezervu nebo ti mamka vypomohla, s příspěvkem na bydlení a příspěvkama hmotné nouze bys s dvěma dětma v pohodě přežila.

terinka4444
Hvězda diskuse 66611 příspěvků 29.12.16 17:47
@darlin.n píše:
@kanka80 jo dluhy… Další kapitola.. Jak rikam už nevím kudy kam. Jsem zoufala. Je mu všechno jedno.
čí jsou dluhy?

darlin.n
Kecalka 121 příspěvků 29.12.16 17:47

@hudečice nemam z ceho šetřit. Můj jediny příjem je 3800 rodicovsky příspěvek. On bere hodne. Vím je to mala šance ale četla jsem příběhy ze se vylecili. Proto stále doufám.

Nina Filipi
Kelišová 7312 příspěvků 29.12.16 17:48
@darlin.n píše:
@hudečice nemam z ceho šetřit. Můj jediny příjem je 3800 rodicovsky příspěvek. On bere hodne. Vím je to mala šance ale četla jsem příběhy ze se vylecili. Proto stále doufám.

Evidentně doufáš už 5 let, jak dlouho ještě chceš doufat? :nevim:

Liliana08
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 29.12.16 17:48

Méla jsem kamaráda, co je gambler a nepomohlo mu nic. Ani psycholog, ani dlouhodobější léčení. Sice se po léčení chvilku držel, ale vydrželo mu to tak měsíc. Nemyslím to nijak hnusně, ale přestaň si dělat naděje a začni přemýšlet, jak se sama uživíš, protože on si jen nadělá dluhy (pokud se tak už nestalo) a pochybuju, že se od něj dočkách jakýchkolik peněz na domácnost, případně alimentů.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Justin Bieber vypadá jako Macaulay Culkin, když byl na drogách

Kanadský zpěvák, který je momentálně na výletě v Londýně se svojí snoubenkou... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama