Reklama

Odesel urazene

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.16 16:58
Odesel urazene

Ahoj vsem.Je mi dost bidne.Pred vanocema jsem mela vaznou nemoc.Mela jsem fakt stesti.ze ještě ziju. Vcera jsme se s mym pohadali.je nezodpovednej nedava mi moc penez na domacnost. Vcera mi do oci lhal.ze mi dal vic penez na domacnost nez je skutecnost. Nedal. TVrde se drzi sve verze. Nadal mi hnusne.ja jemu taky.ale ten jeho teror ze on vic vydelava.jak ja mam furt mlcet apod uz nedavam. Vsechno ve me vzkypelo a od plic jsem na nejj rvala.co letos nadelal dluhu.jak se ke me chova.ze potrebuju klid.ne macha co sibhoji ego na me.Jeho verze. ze snad vim.ze jsem malem exla.ze se mam sklidnit a ho nechat byt. Proste jak neni po jeho zacne se urazet. nemluvi nebo taha stary veci hlavne mi vpali veci jako at si zdechnu nebo ze sem magor apid.TEd mam nervy v kyblu.Mam chripku. jsem pio vazne nemoci a on me tu nechal bez nakoupeni. s detma a i kdyz vi.ze muzu kdykoliv zase skoncit v nemocnici nebo hur tak jel kamsi a nezajem. Zazil to nekdo taky.ze jste utekly hrobnikovi z lopaty a vas chlap se na vas vykaslal a nechal vas osudu? Dost me to sebralo.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

blueberryx
Zasloužilá kecalka 564 příspěvků 29.12.16 17:03

K cemu takovy chlapa mas? Takove chlapa bych nechtela a nebyla s nim.

vertunka
Závislačka 4556 příspěvků 29.12.16 17:08

A proč s takovým bl.bem máš děti? 8o 8o neříkej, že to byl super chlap a najednou bum! A je z něj tohle :nevim:

A to s tou nemoci je mi líto, snad to bude už jen lepší :andel:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.16 17:11

K nicemu.Ted budu jeste dlouho doma. nevim jestli po tak dlouhe dobe neprijdu o praci.Byla jsem ochrnuta na pul tela a ten blbec mysli jen na sebe.Doufam.ze mi prace zustane a po rehabilitaci budu zase delat. Jinak nevim. z ceho bych s detma zila. Potrebuju klid kazdy dalsi rozcileni a jeho hnusarny me muzou zase sejmout.Ta nemoc se casto vraci.Jsem hyn a je mi smutno.jak jsem dopadla.Snad od noveho roku zacnu lepe.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.16 17:13

Protoze jsem byla blba a on se hodne zmenil po ctyricitce.

j-p
Extra třída :D 11686 příspěvků 29.12.16 17:15
@Anonymní píše:
K nicemu.Ted budu jeste dlouho doma. nevim jestli po tak dlouhe dobe neprijdu o praci.Byla jsem ochrnuta na pul tela a ten blbec mysli jen na sebe.Doufam.ze mi prace zustane a po rehabilitaci budu zase delat. Jinak nevim. z ceho bych s detma zila. Potrebuju klid kazdy dalsi rozcileni a jeho hnusarny me muzou zase sejmout.Ta nemoc se casto vraci.Jsem hyn a je mi smutno.jak jsem dopadla.Snad od noveho roku zacnu lepe.

Můžu vědět co vám bylo? Něco vážného? Takovýho chlapa bych kopla někam a nechtěla ho ani zadarmo. Můj muž se staral o mne i naší narozenou dceru a zůstal s námi. :srdce: Je to můj poklad :*

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 29.12.16 17:17
@Anonymní píše:
Protoze jsem byla blba a on se hodne zmenil po ctyricitce.

Tak nebuď blbá a vykopni ho z baráku, případně odejdi s dětmi jinam. Jinak se nezmění nic, pokud neuděláš ty ten krok.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.16 17:19

JA jsem byla vzdycky silna vse zvladala.ale ted co jsem malem umrela fakt brecim.Nema cenu se litovat.doufam.ze bude lip.ale toto mi uz prijde mic co udelal.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.16 17:22

Jsem po mrtvici jeste mi neni ani ctyricet.Doma decka ja hyn a takto se ke me zachoval nejblizsi clovek. :roll:

nostress
Extra třída :D 12872 příspěvků 29.12.16 17:23
@Anonymní píše:
Ahoj vsem.Je mi dost bidne.Pred vanocema jsem mela vaznou nemoc.Mela jsem fakt stesti.ze ještě ziju. Vcera jsme se s mym pohadali.je nezodpovednej nedava mi moc penez na domacnost. Vcera mi do oci lhal.ze mi dal vic penez na domacnost nez je skutecnost. Nedal. TVrde se drzi sve verze. Nadal mi hnusne.ja jemu taky.ale ten jeho teror ze on vic vydelava.jak ja mam furt mlcet apod uz nedavam. Vsechno ve me vzkypelo a od plic jsem na nejj rvala.co letos nadelal dluhu.jak se ke me chova.ze potrebuju klid.ne macha co sibhoji ego na me.Jeho verze. ze snad vim.ze jsem malem exla.ze se mam sklidnit a ho nechat byt. Proste jak neni po jeho zacne se urazet. nemluvi nebo taha stary veci hlavne mi vpali veci jako at si zdechnu nebo ze sem magor apid.TEd mam nervy v kyblu.Mam chripku. jsem pio vazne nemoci a on me tu nechal bez nakoupeni. s detma a i kdyz vi.ze muzu kdykoliv zase skoncit v nemocnici nebo hur tak jel kamsi a nezajem. Zazil to nekdo taky.ze jste utekly hrobnikovi z lopaty a vas chlap se na vas vykaslal a nechal vas osudu? Dost me to sebralo.

Je mi to moc líto, že máš takové problémy. :hug: Nmůže ti aspon nakoupit třeba někdo z rodiny, nebo kamarádka? K chlapovi se raději ani nebudu vyjadřovat.

nostress
Extra třída :D 12872 příspěvků 29.12.16 17:25
@Anonymní píše:
Jsem po mrtvici jeste mi neni ani ctyricet.Doma decka ja hyn a takto se ke me zachoval nejblizsi clovek. :roll:

Kilik máš dětí, a kolik je jim let?

j-p
Extra třída :D 11686 příspěvků 29.12.16 17:29
@Anonymní píše:
Jsem po mrtvici jeste mi neni ani ctyricet.Doma decka ja hyn a takto se ke me zachoval nejblizsi clovek. :roll:

To je mi líto :hug:!No když na něj není spolehnutí, tak vám bude líp než něj. :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.16 17:30

Poslala jsem nejstarsi nakoupila.On vyhrozuje. ze mi neda penize.ze mam tahnout. Barak je spolecnej. vyplatit me nechce.bodejd.kdyz pan podnikatel ma hlavne dluhy a vyridila jsem i hmotku. kterou ovsem posilaji na jeho jmeno.mel pul roku pozastavenou zivnost. Takze nemam prachy do zacatku ledna.pak prijde vyplata a nemocenska.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.16 17:33

Deti tri.Dva pubertaky a skolkove.JASe zase seberu jen to nejde tak rychle tedka.

nostress
Extra třída :D 12872 příspěvků 29.12.16 17:40
@Anonymní píše:
Deti tri.Dva pubertaky a skolkove.JASe zase seberu jen to nejde tak rychle tedka.

A máš někoho, třeba rodiče, nebo sourozence, na koho by jsi se mohla obrátit?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama