MARIE SILNÁ MAGIE - zkušenosti
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Reakce:
Ne, nemám potřebu vyhazovat peníze z okna za takové kraviny.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@arinecka píše: Více
Tak zrovna v tomhle případě se nedivím, že se k tomu nechce přiznat veřejně ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@izabe píše: Více
To je fakt
Poslední dobou je to tady nějak moc dotazů na vědmy, kartářky atd.
Já věřím, že někdo má schopnost něco vidět, vnímat, ale určitě nevěřím pochybným z internetu co za to berou peníze.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Já nechápu, jak jeden normální člověk může věřit na takové věci ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Nechceš se na to už vykašlat? Vždyť jsi psal, že je to na dobré cestě, tak proč další kouzla?
- Citovat
- Upravit
@arinecka píše: Více
Otázka : A ty myslíš že by to mali robiť zadarmo?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@tarotman píše: Více
Ano, přesně to si myslím. Kdo ten dar má, tak s tím nekšeftuje, takže asi tak.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@arinecka Dámo to nie je o kšeftovaní. To je o vyrovnaní energií.
Podla teba aj lékar, hudobník, remeselník ked ma dar mal by svoj čas, energiu, znalosti dávať zadarmo?
PS: a čo ty dávaš zadarmo? alebo ty len musíš živiť rodinu? starať sa o rodičov?… a preto pracuješ a zarábaš peniaze?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@tarotman píše: Více
Jiste
to mas napsat rovnou ze to delas. Zbytecna debata o nicem.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@tarotman píše: Více
To jsou typicky keci ezopodvodniku - výměna energii… většina jste jen ti, co se naučili přečíst max význam karet a hrát na psychologii…a bohužel lidi za to platí a platí za ty žvásty…až to bude někdo skutečně umět a mít dar! Budu platit zlatem!
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Wilík píše: Více
Wilík ty nikdy nebudeš platiť ani zlatom ani peniazmi. Nemáš ich.
Jedine čím budeš platiť je-svojou životnou energiou, zdravím štastím a spokojnosťou.
No neviem či si to niekedy v živote pripustíš a prestaneš hádzať svoje múdrosti na všetkých okolo.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Máte někdo s tímto zkušenost?