MARIE SILNÁ MAGIE - zkušenosti

Anonymní
13.11.25 07:13

MARIE SILNÁ MAGIE - zkušenosti ?

Máte někdo s tímto zkušenost?

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
34039
13.11.25 07:54
@Anonymní píše: Více

Ne, a proč anonym?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8699
13.11.25 07:56

Ne, nemám potřebu vyhazovat peníze z okna za takové kraviny.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8699
13.11.25 07:57
@arinecka píše: Více

Tak zrovna v tomhle případě se nedivím, že se k tomu nechce přiznat veřejně :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34039
13.11.25 08:03
@izabe píše: Více

To je fakt :mrgreen: Poslední dobou je to tady nějak moc dotazů na vědmy, kartářky atd.
Já věřím, že někdo má schopnost něco vidět, vnímat, ale určitě nevěřím pochybným z internetu co za to berou peníze.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8699
13.11.25 08:09
@arinecka píše: Více

Přesně :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31
13.11.25 08:53

Já nechápu, jak jeden normální člověk může věřit na takové věci :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.11.25 09:37

Nechceš se na to už vykašlat? Vždyť jsi psal, že je to na dobré cestě, tak proč další kouzla?

  • Citovat
  • Upravit
18
29.4.26 17:06
@arinecka píše: Více

Otázka : A ty myslíš že by to mali robiť zadarmo?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34039
29.4.26 17:36
@tarotman píše: Více

Ano, přesně to si myslím. Kdo ten dar má, tak s tím nekšeftuje, takže asi tak.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18
29.4.26 20:36

@arinecka Dámo to nie je o kšeftovaní. To je o vyrovnaní energií.
Podla teba aj lékar, hudobník, remeselník ked ma dar mal by svoj čas, energiu, znalosti dávať zadarmo?
PS: a čo ty dávaš zadarmo? alebo ty len musíš živiť rodinu? starať sa o rodičov?… a preto pracuješ a zarábaš peniaze?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34039
29.4.26 20:59
@tarotman píše: Více

Jiste :mrgreen: to mas napsat rovnou ze to delas. Zbytecna debata o nicem.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1899
29.4.26 21:08
@tarotman píše: Více

To jsou typicky keci ezopodvodniku - výměna energii… většina jste jen ti, co se naučili přečíst max význam karet a hrát na psychologii…a bohužel lidi za to platí a platí za ty žvásty…až to bude někdo skutečně umět a mít dar! Budu platit zlatem!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18
30.4.26 10:16
@arinecka píše: Více

Robím ale len pre seba.

Neodpovedal/a si čo ty v živote robíš zadarmo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18
30.4.26 10:20
@Wilík píše: Více

Wilík ty nikdy nebudeš platiť ani zlatom ani peniazmi. Nemáš ich.
Jedine čím budeš platiť je-svojou životnou energiou, zdravím štastím a spokojnosťou.
No neviem či si to niekedy v živote pripustíš a prestaneš hádzať svoje múdrosti na všetkých okolo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat