Máte AirBank a O2 - Unity? Potřebuji slevový kód.
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
16.11.24 13:05
Máte AirBank a O2 - Unity? Potřebuji slevový kód.
Ahoj všichni. Je tu prosím někdo, kdo má účet u AirBank a O2, takže má výhodu Unity? Je tam teď do konce listopadu sleva na kuchyňského robota, kterého bych si chtěla koupit a kdybyste někdo tenhle kód nevyužil a poslal mi ho do zprávy, byla bych vám moc vděčná. A jestli jste z Prahy, tak vám pak za to v něm upeču chleba nebo koláč, podle výběru. ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Napsat příspěvek
Reakce:
Velikost písma: