Máte AirBank a O2 - Unity? Potřebuji slevový kód.

52
16.11.24 13:05

Máte AirBank a O2 - Unity? Potřebuji slevový kód.

Ahoj všichni. Je tu prosím někdo, kdo má účet u AirBank a O2, takže má výhodu Unity? Je tam teď do konce listopadu sleva na kuchyňského robota, kterého bych si chtěla koupit a kdybyste někdo tenhle kód nevyužil a poslal mi ho do zprávy, byla bych vám moc vděčná. A jestli jste z Prahy, tak vám pak za to v něm upeču chleba nebo koláč, podle výběru. :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
76
16.11.24 15:33

@Trilli Já vám ten kód pošlu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat