Máte někdo zkušenost s lékem Lamictal?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2653
16.8.20 13:33

Postpovala bych stejne jako u jterehokoliv jineho leku - konzultovat s doktorem tyto vedlejsi ucinky, jestli je nejaka sance, ze ustoupi, tedy jake ma doktor s timto zkusenosti. Pripadne nasledne lek zmenit…je tvuj spanek lepsi nez byl driv, nez jsi zacala brat leky? Ja vzdy uvazuju, zda je opravdu nezbytne je brat…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Xdd
2
16.8.20 17:34

Lamiktal

To je jasný. Doktorovi to řeknu. Mě hlavně zajímá, jestli už se tohle někomu stalo. Přijde mi dost zvláštní, že ve snu řešim složitou matematiku, na kterou jsem jinak hliupá. Nebo přes den zahlédnout popsaný list a teprve ve snu si ho přečíst. Co to je? Jsem jediná komu se to děje nebo už to někdo zažil?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15.6.21 00:30

Máte prosím někdo zkušenost s lékem lamictal na bipolární poruchu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

GS Mamavit Prefolin + DHA

  • (4.5) + 41 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek