Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Postpovala bych stejne jako u jterehokoliv jineho leku - konzultovat s doktorem tyto vedlejsi ucinky, jestli je nejaka sance, ze ustoupi, tedy jake ma doktor s timto zkusenosti. Pripadne nasledne lek zmenit…je tvuj spanek lepsi nez byl driv, nez jsi zacala brat leky? Ja vzdy uvazuju, zda je opravdu nezbytne je brat…
To je jasný. Doktorovi to řeknu. Mě hlavně zajímá, jestli už se tohle někomu stalo. Přijde mi dost zvláštní, že ve snu řešim složitou matematiku, na kterou jsem jinak hliupá. Nebo přes den zahlédnout popsaný list a teprve ve snu si ho přečíst. Co to je? Jsem jediná komu se to děje nebo už to někdo zažil?
Máte prosím někdo zkušenost s lékem lamictal na bipolární poruchu