Máte některá s milencem dítě?

241
24.12.19 20:47

Mate některá s milencem dite?

Zdravím všechny. Nedávno tu byla diskuze jak dlouho jste byli se svymi?? Ale já mám trochu jiný dotaz, napadlo mě při čtení. Je tu někdo kdo má s milencem dite? Ať planovane nebo neplánovaně a jak to skoncilo. Zůstali jste pořad milenci, nebo tím vztah skončil?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
24.12.19 20:55

Já čekám. Protože jsme oba zadaní, rozhodli jsme se pokračovat v současném modelu a pak se uvidí případně. Obou to bude třetí dítě. On je navíc poměrně známá tvář s vysokým postavením, takže o důvod víc nechat to tak jak doteď. Anonym z pochopitelných důvodů.

• Nahlásit
  • Citovat
Snih10
24.12.19 20:59

Většinou to dopadne tak, že ženská pokud si uplete s milencem kukačku, tak to hodí na manžela…z toho vyplývá, že chlap milenky mít může, to nikomu neškodí, ale ženská v žádném případě néé, takovou okamžitě vyrazit z baráku! :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
5262
24.12.19 21:02
@Anonymní píše:
Já čekám. Protože jsme oba zadaní, rozhodli jsme se pokračovat v současném modelu a pak se uvidí případně. Obou to bude třetí dítě. On je navíc poměrně známá tvář s vysokým postavením, takže o důvod víc nechat to tak jak doteď. Anonym z pochopitelných důvodů.
:roll: :roll:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
352
24.12.19 21:11

Ano, otěhotněla jsem neplánovaně po 2-3 schůzkách, rozvedli jsme se oba, jsme spolu už pár let. Nelituji jediného společného dne. Rozhodnutí to bylo opravdu nepochopitelné, znala jsem ho pár týdnů, ale prostě jsem to tak cítila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
241
24.12.19 21:20
@Anonymní píše:

Máme tady v okolí taky dvě slečny které mají s milencem dite. A bude vám na nej přispívat a normálně ho vydat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.12.19 21:26
@Triminka píše:
Máme tady v okolí taky dvě slečny které mají s milencem dite. A bude vám na nej přispívat a normálně ho vydat?

Vídat jej chce, já s tím taky problém nemám, každopádně žijeme poměrně daleko od sebe, takže to nebude na denní, ani týdenní či měsíční vídání. Platit chce, i teď mi posílá peníze sám od sebe, já to nevyžaduju.

• Nahlásit
  • Citovat
22094
24.12.19 21:36

Ale manzel o kukacce netusi,predpokladam.Boze to je prasarna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.12.19 22:02
@wildcherry píše:
Ale manzel o kukacce netusi,predpokladam.Boze to je prasarna.

Nejslavnější kukačka se jmenuje Ježíš ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.12.19 22:07

Nechtěla bych bejt chlap co vychovává cizí dítě a neví o tom :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Snih10
24.12.19 22:14
@Anonymní píše:

Tak to je pro mužskýho super vánoční dárek, najít pod stromečkem kur.vu :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
3093
24.12.19 22:15

S milencem dite ok, pokud pak bude samozivitelka. Ovsem hodit dite na manzela, tak to bych proste nedala. To je pro mne jedno z nejvetsich svinstev, co muze byt. Pokud se jeste zadari a dite je kopie sveho otce, tak manzel je jeste za uplnyho blbce pred lidma. Ja si vzdy vzpomenu na Ja, me druhe ja a Irena. :mrgreen: tam mel ty syny dokonce cerny, a taky veril, ze jsou jeho. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.12.19 22:55

@lolink S tím že to je největší svinstvo naprosto souhlasím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2112
24.12.19 23:03

@VVVZ
To teda. :roll:
Chudák chlap. A bylo by mi to vůči jemu blbé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31431
24.12.19 23:20
@VVVZ píše:
@lolink S tím že to je největší svinstvo naprosto souhlasím

kur.va, no

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek