Máte také takové dny?

Jajvy
8.6.15 13:17

Mate take takove dny?

Nebo spis pul dny. Casto se mi stava ze uz od rana mam fakt spatnou naladu.Na chlapovi mi vsechno vadi, dite me ihned vyprovokuje.Nic se mi nechce, varim s nechuti.Trva to treba dopoledne, pak to opadne a jsem v pohode.Mate to nekdy taky?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5483
8.6.15 13:23

Ne, nemám. Akorát se mě včera odpoledne manžel zeptal, jestli vlastně dneska udělal aspoň něco dobře? :mrgreen: :mrgreen: Takže je to jasný, mám a čím jsem déle na RD, tím se jejich frekvence zvyšuje :zed:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22488
8.6.15 13:24

@Jajvy mám, dneska :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15371
8.6.15 13:24
@Jajvy píše:
Nebo spis pul dny. Casto se mi stava ze uz od rana mam fakt spatnou naladu.Na chlapovi mi vsechno vadi, dite me ihned vyprovokuje.Nic se mi nechce, varim s nechuti.Trva to treba dopoledne, pak to opadne a jsem v pohode.Mate to nekdy taky?

Jo mám a bohužel většinou když mě to přejde, chlap už je na mě tak nas..anej, že se pohádáme, čímž se mi potvrdí dopolední myšlenka, žeje za prd :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: (není, je skvělej a toto se mi děje tak jednou za půl roku)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3HE
22179
8.6.15 13:27

To jsou super odpovědi… :palec:

Taky to mám… a docela často :oops: :|

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3923
8.6.15 13:28
@Jajvy píše:
Nebo spis pul dny. Casto se mi stava ze uz od rana mam fakt spatnou naladu.Na chlapovi mi vsechno vadi, dite me ihned vyprovokuje.Nic se mi nechce, varim s nechuti.Trva to treba dopoledne, pak to opadne a jsem v pohode.Mate to nekdy taky?

Jojo to se mi čas od času bohužel taky stane a pak si půl odpoledne nadávám a lituju toho že jsem na ty moje Lásky byla zbytečně hnusná ale naštěstí se mi to teď už stává málo takže snad to jednou odejde úplně ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4243
8.6.15 13:28
@Jajvy píše:

jojo, taky občas vstanu po prde*i a vše je špatně…
a pak mě to přejde nebo se mě to naopak drží celý den… a to jsem pak fakt k pomilování :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
82505
8.6.15 13:32

Stava.Jsem podrazdena kvuli vecem ktere me bezne nechavajivchladnou.Jsem nez nalady.Pak to prejde. U me je to prechodem :oops: uz aby to preslo :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.6.15 13:34

@Jajvy
jenom dopoledne 8o na mě když to sedne, tak to nechce jít dál :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
575
8.6.15 13:36

Mám tiež také dni. Minule prišiel muž domov v dobrej nálade, niečo mi hovoril a ja na neho: láska, dneska mi nič nehovor, nepozeraj sa na mňa a dýchaj potichu, lebo ma nase..eš. On sa udivene pozrel, pýtal sa čo urobil a bol taký zlatý, že som sa musela smiať a bolo po zlej nálade. Ale mlaďas ma s tým obdobím vzdoru vytáča denne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7385
8.6.15 13:37

Mam dneska taky.. spalene zada jak peceny humr, takze lezet stalo za to, do toho malemu rostou zuby, takze kazdou pul hodinu jsem byla vzhuru. Rano manzel odchazi do prace a pry pod se podivat na to, co ta holka dela.. stala za dverma a kreslila po zdi.. chystam se podivat, prileti maly, predbehne me a mrd me dverma do ksichtu.. jdu na zachod, zjistuju, ze cela koupelna je posypana kocicim piskem, kocky mely v nosi asi diskoteku… jdu do kuchyne, cela linka pokryta drobky.. manzel mel v nosi diskoteku.. nasrane zjistuju, ze neni kafe.. ted decka spi, lautr nic se mi nechce, ale nasrana uz nejsem:D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32722
8.6.15 13:57

Mám, zrovna dneska, nechce se mi ani koukat a všechno mě rozčiluje. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
288
8.6.15 14:00

Taky je mám, včera, dnes i zítra… a tak stále dokola :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11600
8.6.15 14:02

Jo…dost casto to byl PMS, ale nekdy i nahodne. Muz uz to zna, nejlepsi je me nechat byt, ono to prejde ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3987
8.6.15 14:14

Taky to tak mívám, mě nejvíc pomáhá uklízet, u toho pěním a nadávám a když uklidím, tak se mi hned zvedne nálada. Ještě to má tu výhodu, že při těchto záchvatech to všechno dělám z gruntu, takže tu pak celý týden nemusím skoro na nic sáhnout :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama