Mateřská mi nestačí

8595
25.3.19 16:38

Tak do dvou let dítěte ti náleží alimenty i na tebe, na dítě do jeho dospělosti.. Stát není povinnen děti živit, od toho mají rodiče. Existují i brigády a podobně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22731
25.3.19 16:39

Nebreč. Rodičovský příspěvek se jmenuje příspěvek proto, že má rodinám přispět k tomu, co mají nebo vydělají. Že tě přítel opustil je sice smutné, ale to ho nezbavuje jeho vyživovací povinnosti. To miluju, když někdo dostane fůru peněz od státu a nadává, že je to málo a ještě má tolik drzosti vyčítat druhým, že jim stát pomáhá také.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19368
25.3.19 16:39

alimenty bereš? přídavky? příspěvky na bydlení pokud máš nárok? brigáda? práce z domova? alimenty na sebe pokud máš ještě nárok ?
jo a ti páni nahoře dávají dost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27945
25.3.19 16:40

Vždyť je to troll…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12952
25.3.19 16:41

když se nekope do duchodcu, tak do studentu :D :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22512
25.3.19 16:42

@ludkazelena99 proč by tě měl živit stát? živit se máš sama a dítě by měl pomoct živit otec. A beztak si myslím, že jsi troll.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
392
25.3.19 16:43

Jdi makat a nefňukej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8880
@Bábrdl píše:
Vždyť je to troll…

Přesně, provokace jak vyšitá :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9276

@ludkazelena99 A teď si představ, že ten luxus, být doma s dítětem tři roky a brát za to ještě peníze, není zdaleka všude :think: Neměla bys být spíš naštvaná na toho co vás opustil? Máš nárok na alimenty jak na dítě, tak na sebe. Tak nezávidˇstudentům slevu na jízdné, to je malinko ubohé, nemyslíš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16894
25.3.19 16:45

Blbě sis vybrala tatínka pro dítě. Tak nefňukej, koukej z něj vyrazit nějaké peníze nebo jdi makat. Sockovat umí každý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
239
25.3.19 16:46

Hlavně by to chtělo ujasnit pojem mateřská a rodičovská, mateřskou nikdo zvyšovat nechtěl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50990
25.3.19 16:47

@ludkazelena99 protoe je to příspěvek ;) . Starat se mají rodiče ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15533
25.3.19 16:49

Skoro bych tipla, ze stejný troll jako ten s cikanama níže. Fakt nuda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12165
25.3.19 16:50
@ludkazelena99 píše:
Jsem matka dcerky a přítel mě opustil. Já teď žiju pouze z rodičovské, která mi sotva stačí na základní potřeby. Proč ti nahoře pořáíd jen slibují zvýšení mateřské, ale nic pro to nedělají? Hlavně že studenti mají slevu na jízdné…

Ahoj,

pokud funguješ jen z rodičovské, tak klobouk dolů - ALE nebud hloupá a využíj všeho, na co máš nárok.

Jednak do 2 let dítěte más opravdu nárok, aby otec platil alimenty nejen na dítě, ale i na tebe, pak bych si určítě oběhala příspěvek na bydlení (pronajímali jsme byt mamince samoživitelce a nájem vč energii ji platil stát), ruzne formy příspěvků na dítě :nevim: Nemusíš fungovat jen z RP - stát jde docela dobře na ruku, jen musíš mít ostré lokty a vše si oběhat a vyřídit.
Prostě zažádej si absolutně o všechno a maximálně ti tu žádost odmítnou ;)

Chápu, že ne každý má možnost hlídání a není legrace chodit do práce, když je malé dítě ;) Možná nějaká forma přivýdělku na netu - psaní článků, překlady, opravy a přepisy textu, kopletace nějakých výrobků, výroba a prodej dekoračních věcí apod.

Ale tady pozor - dnes jsem byla nemile překvapená jak pošta zvedla ceny - tak aby jsi nakonec při výrobě něčeho vubec měla zisk, když odepíšeš náklady …

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
381
25.3.19 16:51

Všechny mají pravdu, pořídit si dítě umí každé zvířátko, ale postarat se pak bohužel ne. :roll:
Hlavně jsem už znechucená jak důchodci plivou na matky a matky na důchodce. Bože, ti lidé jen furt natahují ruce a navzájem se osočují…Jděte do práce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama