Mateřská po RD (dítě starší 4 let)
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
@Kikisej píše: Více
Stačí do 4 let nastoupit na ppm, tak bys to alespon nemusela resit co po neplacem volnu, pokud by ti to vyslo.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Kikisej píše: Více
tak co resis? Nastup 8 (dva mesice) tydnu pred terminem porodu na PPM/MD ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@j.a.n.i1 zatim to v praci nevi, ptala jsem se jen tak dopredu zda je to mozne i po 4letech ditete treba do zari. A pokud by to umožnil tak by se tedy mateřska pocitala z predchoziho platu před prvnim dítkem?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Kikisej Jojo, přesně tak, jiny totiž nemáš, couva se, dokud ae nejaky prijem nenajde, teoreticky ještě pokid si po ppm cerpala dovolenou, tak by to mohlo být z toho.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit