Mateřská po RD (dítě starší 4 let)

Napsat příspěvek
Velikost písma:
101939
3.11.24 08:42
@Kikisej píše: Více

Stačí do 4 let nastoupit na ppm, tak bys to alespon nemusela resit co po neplacem volnu, pokud by ti to vyslo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
66845
3.11.24 09:20
@Kikisej píše: Více

tak co resis? Nastup 8 (dva mesice) tydnu pred terminem porodu na PPM/MD :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7
3.11.24 09:48

@j.a.n.i1 zatim to v praci nevi, ptala jsem se jen tak dopredu zda je to mozne i po 4letech ditete treba do zari. A pokud by to umožnil tak by se tedy mateřska pocitala z predchoziho platu před prvnim dítkem?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
101939
3.11.24 11:20

@Kikisej Jojo, přesně tak, jiny totiž nemáš, couva se, dokud ae nejaky prijem nenajde, teoreticky ještě pokid si po ppm cerpala dovolenou, tak by to mohlo být z toho.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat