Mateřské mléko odsávání

1.5.21 08:47

Mateřské mléko odsávání

Ahoj holky potrebuji radu když odstříkám mateřské mléko můžu ho dát malé ihned k jídlu? Nebo musím přihřát? Moc děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8355
1.5.21 08:49

Tak aby melo kolem 37 stupňů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.5.21 09:13

@JancaS84 právě mám pocit že to vůbec nepoznám 🙁 odsaju mlíčko a hned našroubuji savičku dám malé a ta s chutí saje vypije celou dávku což je 100 až 120 ml. Než jí to dám zkouším na zápěstí ale necítím ani teplo ani chlad 🤷

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14356
1.5.21 09:38

Zalezi jak dlouho odstrikavas, ja odstrikavala hrpzne dlouho, tak tp bylo studene. Kdyztak bych prihrala v horke lazni, urcite nedávat do mikrovlnné trouby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8355
1.5.21 09:39
@MartinaMichal píše:
@JancaS84 právě mám pocit že to vůbec nepoznám 🙁 odsaju mlíčko a hned našroubuji savičku dám malé a ta s chutí saje vypije celou dávku což je 100 až 120 ml. Než jí to dám zkouším na zápěstí ale necítím ani teplo ani chlad 🤷

Tak pořídit teploměr. To musí být určitě studený.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63703
1.5.21 09:55

@MartinaMichal ihned, žádné prihrivani

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.5.21 10:03

@lucynka25 odsávání mi trvá nejdéle 10minut když jsou prsa méně nalitá jinak kolem 6 minut a mám požadovanou dávku malička

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1466
1.5.21 10:43

Ihned. Pokud to mlíko na ruce „necítíš“ tak má pořád tvoji tělesnou teplotu, což je úplně v pohodě.
Pokud bys odsávala dlouho a nebo mlíko na chvíli odložila, tak bych ho ohřála. Buď si kup bazarovou ohřívačku - dají se tam přímo nastavit stupně na kterých se to má udržet a nebo klasika, ohřívání v horké vodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14356
1.5.21 16:27

Tak to bych dala hned bez ohrivani ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu