Materske mleko ve flasce

17026
17.9.04 11:34

Materske mleko ve flasce

Ahojky holky,
chtela jsem se vas zeptat,jak dlouho muze byt materske mleko ve flasce?
Chci jit k holici,hlidani je uz zajisteno(babicka se zatim nemuze nabazit:),takze zatim co ja se budu okraslovat:) ona bude drnkat s kocarkem po meste.Pro jistotu,ze by se to protahlo a maly dostal hlad,bych ji chtela dat do flasky odstrikane mleko,ale nevim,jestli se nezkazi(treba tak za dve hodiny?)a jestli nevadi,ze by mu ho dala vlastne studene(kde by ho taky v tom meste ohrivala,ze:)?
Byla bych rada,kdyby mi nekdo napsal vlastni zkusenosti,a pokud to neni dobre,pojede babicka hezky domu a tam si mliko vytahne z lednicky a ohreje.
Mockrat dekuji
Any+Sebastianek 39dni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4
17.9.04 11:57

Ahoj Any,
otazkou je, zda to mlicko bude maly z lahve umet pit. Ja jsem taky nekolikrat odstrikavala do lahve a davala do lednice, babicka to vyzadovala, co kdyby nahodou mel hlad… Nastesti to nikdy nebylo potreba. Ale maly i tak to mleko z lahve nechtel. Ani ted, kdy uz z lahve pit umi (davam mu od dvou mesicu fenyklovy caj), tak materske mleko z ni nevypije.
Lida a Ondrasek (4,5 mes.)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
17.9.04 12:05

Ahoj Any,
co já vím, tak v ledničce muže být mléko ve flašce cca 24 hod, ale když mléko potřebuješ vzít někam sebou tak se dá koupit termolahev a v tom to vydrží telplé i několik hodin ....... mám jí taky doma, ale zatím ještě není vyzkoušená :lol:
Zuzka&Natálka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
17.9.04 13:44

Zdravím! Já jsem taky občas krmila malého z láhve s mat. mlékem. Bral vpohodě láhev i prso, takže v tom nebyl problém. Ale vadilo mu, když bylo mlíčko studené, to odmítal. Termoláhev jsem taky používala, ale řekla bych, že není nic-moc, protože mlíčko v něm nevydrží dlouho teplé. Možná tak hodinku, ale ne několik hodin, jak se tam píše. (Je třeba ho hodně ohřát, aby nestihlo brzy vychladnout.)
Pokud tvoje děťátko umí pít z láhve, tak by to tedy neměl být problém.
Olča

• Nahlásit
  • Citovat
Aicha
18.9.04 09:48

Ahoj Any,ja bych se toho nebala,mlicko v lahvi v lednicce vydrzi 24 hod,a urcite se za 2 hodky i mimo lednici nezkazi,mam to vyzkousene,mala mi ho z lahve pila naprosto bez problemu.Pokud bude velka zima tak ho vic ohrej a dej do toho termoobalu.mimi jine jsem na inetu nekde cetla studii,kde zkouseli kdyz nechaji materske mlicko 24 hod pri bezne pokojove teplote,co se s nim stane,zda jsou v nem nejake zmeny,atd,a psali,ze zadne zmeny ani mnozeni nejakych „bakterii“ ci ceho nedoslo,pouze se muze oddelit tuk od tekutiny.Tak smele k holici:-))Iva

• Nahlásit
  • Citovat
17026
20.9.04 10:05

ahojky holky,
mockrat vam dekuji za odpovedi.Jen me,trubku,nenapadlo,ze by miminko neumelo z lahve pit 8O .Jeste jsme to nezkouseli,nicmene ve stredu vyrazim k holici,mlicko zkusim do flasky dat a kdyz Sebasty nebude chtet sosat z lahve,budto babi poleti domu,nebo mi ho donese do kadernictvi a tam se trochu nakojime.Jinak tedy uz nevim.
Krasny den vsem
Any+Sebastianek 6tydnu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama