Reklama

Mateřské mléko vzhled

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

cookies321
Zasloužilá kecalka 554 příspěvků 04.04.18 10:08
Mateřské mléko vzhled

Dobrý den, potřebovala bych poradit ohledně vzhledu mateřského mléka. Když odstříkám mateřské mléko a nechám ho odstát po delší době se vytvoří nahoře tuková vrstva, je velice slabá a zbytek je pouze bílá voda. Když nechám takto umělou výživu, je tam o dost silnější pruh. Bojím se, aby mléko bylo dostatečně výživné. Malý po kojení poměrně hodně ublinkává. Stravu mám pesrtrou. :nevim: má takto mléko vypadat?

Reklama

Reakce:

Dojcanis
Závislačka 3660 příspěvků 04.04.18 10:16
@cookies321 píše:
Dobrý den, potřebovala bych poradit ohledně vzhledu mateřského mléka. Když odstříkám mateřské mléko a nechám ho odstát po delší době se vytvoří nahoře tuková vrstva, je velice slabá a zbytek je pouze bílá voda. Když nechám takto umělou výživu, je tam o dost silnější pruh. Bojím se, aby mléko bylo dostatečně výživné. Malý po kojení poměrně hodně ublinkává. Stravu mám pesrtrou. :nevim: má takto mléko vypadat?

Normální :)

Tableta
Závislačka 3965 příspěvků 04.04.18 10:21

Ano, má :)

Celeste97
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 04.04.18 10:33

Jasně, dole je tuk, když ho promícháš bude normální :palec:

Paní Colombová
Kecalka 199 příspěvků 04.04.18 10:44

Normalni :palec:

beruska9
Extra třída :D 10564 příspěvků 04.04.18 10:56

Je to normalni. Ublinkavani je taky normalni, pokud nezvraci fakt prudce (obloukem). Je to vopruz, ale vetsinou to odezni do par mesicu, nejpozdeji do roku.

cookies321
Zasloužilá kecalka 554 příspěvků 04.04.18 17:30

@Dojcanis @beruska9 @Paní Colombová @Celeste97 @Tableta Děkuji.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama