Matka versus přítel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
radulina29
Stálice 53 příspěvků 03.05.10 14:55
Matka versus přítel

Ahojky,
Nastal u nás problém a to, že si můj přítel přestal rozumět s mojí mámou.
Vygradovalo to po smrti mého otce a včera jsme se všichni pohádali. Moc mě to mrzí, nevím jak se mám zachovat. Prosím poraďte mi. :-(

Reakce:
radúna
Extra třída :D 12034 příspěvků 03.05.10 15:02

Raduli, to je mi líto. A jak se to stalo? To přišlo tak nějak najednou? Nebo si už nemohli přijít na jméno dřív? Jasné, že tě to štve, jsi takový jako hromosvod mezi matkou a přítelem a to není nic příjemného, znám to taky. Jen s tím drobným detilem, že svou matku ani já moc nemusím. Respektive ji uznávám jako „mutru“ (já vím, že to je otřesné slovo, omlouvám se), ale to je asi tak vše, vídám ji tak 1× - 2× do roka.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.10 15:03

záleží i kvůli čemu???? Jestli to má nějaký hlubší podtext a nebo šlo o nějakou banalitu

veverka-andy
Závislačka 3127 příspěvků 03.05.10 16:01

Opravdu záleží hodně na tom, co se stalo a kdo hádku vyvolal. Podle toho se dá postupovat dále.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >