Reklama

Matka versus přítel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

radulina29
Stálice 53 příspěvků 03.05.10 14:55
Matka versus přítel

Ahojky,
Nastal u nás problém a to, že si můj přítel přestal rozumět s mojí mámou.
Vygradovalo to po smrti mého otce a včera jsme se všichni pohádali. Moc mě to mrzí, nevím jak se mám zachovat. Prosím poraďte mi. :-(

Reklama

Reakce:

radúna
Extra třída :D 11945 příspěvků 03.05.10 15:02

Raduli, to je mi líto. A jak se to stalo? To přišlo tak nějak najednou? Nebo si už nemohli přijít na jméno dřív? Jasné, že tě to štve, jsi takový jako hromosvod mezi matkou a přítelem a to není nic příjemného, znám to taky. Jen s tím drobným detilem, že svou matku ani já moc nemusím. Respektive ji uznávám jako „mutru“ (já vím, že to je otřesné slovo, omlouvám se), ale to je asi tak vše, vídám ji tak 1× - 2× do roka.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.10 15:03

záleží i kvůli čemu???? Jestli to má nějaký hlubší podtext a nebo šlo o nějakou banalitu

veverka-andy
Závislačka 3127 příspěvků 03.05.10 16:01

Opravdu záleží hodně na tom, co se stalo a kdo hádku vyvolal. Podle toho se dá postupovat dále.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkroušená pašeračka Tereza: Soud se chýlí ke konci, soudce si vzal dovolenou

Je tomu už několik měsíců, co pákistánský soudce přislíbil pašeračce Tereze,... číst dále >

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >