V těhotenství nepřibírám

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

melounek23723
Nováček 1 příspěvek 10.01.18 00:08
mela bych dotaz

Ahoj vsichny chtela jsem se zepta na jednu otazku tehotensky test my ukazal ze jsem tehotna jsem tak ve druhem tretim mesici ale vubec netloustnu nevite cim by to mohlo byt???

Přečtěte si článek: Falešně pozitivní těhotenský test

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

mamina444
Kecalka 234 příspěvků 10.01.18 00:15

Jako jak netloustneš? Co očekáváš? Někdo ze začátku i hubne třeba pokud zvrací a podobně každá jsme jiná a u někoho je bříško vidět skoro hned kolem 3 měsíce a jiná to ukáže až skorem před porodem.

Janli
Kelišová 6242 příspěvků 10.01.18 00:33

Miminko má pár centimetrů, takže není důvod tloustnout. U prvního dítěte se často bříško objevuje až v pátém měsíci. Za to u dalších těhotenství můžeš ve třetím měsíci vypadat jako v pátém. Tuším, že ideálně by jsi měla přibírat cca 1kg za měsíc.

Petule030
Kelišová 5777 příspěvků 1 inzerát 10.01.18 00:38

Ze začátku bříško skoro vůbec neroste, někomu začne opravdu trošku růst až v pátém či šestém měsíci. Plod je malinký, není důvod, abys hned tloustla. Však počkej, poslední 2 měsíce si s bříškem užiješ až až ;)

berďana
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 10.01.18 00:55

@melounek23723
U prvniho miminka jsem se potkala s jednou sousedkou v porodnici :mrgreen:. Ta se me ptala, co tam delam :nevim:. No blba otazka, ale čert vem…miminko bylo zdravé :palec:.
U druheho ditete jsem se valila po ulici jako sud a nedokazala si ani zavazat tkanicky :cert:

taketik
Závislačka 3910 příspěvků 10.01.18 04:47

Mam tri tydny do TP :lol: pribrala jsem 6.5kg asi jen v brisku a o vikendu me pani v obchode rekla ze podle briska si myslela ze jsem tak v 5 měsíci :lol: a vidět na mě něco bylo cca v tom 5-6 měsíci :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.18 06:41
@melounek23723 píše:
Ahoj vsichny chtela jsem se zepta na jednu otazku tehotensky test my ukazal ze jsem tehotna jsem tak ve druhem tretim mesici ale vubec netloustnu nevite cim by to mohlo byt???

Buď ráda.. já jsem při obou těhotenstvích vypadala už na začátku jak tejden před porodem.. Nedalo se to. Byla jsem hrozně obrovská. Lidí se mě ptali, jestli nečekám 8 smerčata..

stinga
Závislačka 4377 příspěvků 3 inzeráty 10.01.18 07:24

Holky nezdá se vám to jako troll? těhotná, která v dnešní době ani neví, jestli je ve 2. nebo 3. měsíci? :nevim:

Lenyy21
Kecalka 144 příspěvků 10.01.18 07:33

Je to hodně individuální, když jsem třeba byla na odběrech krve kvůli zjištění cukrovky, tak tam semnou byli ještě dvě maminky, které měly už pupík, jakoby měly těsně před porodem, a na mě to ani nebylo poznat.. až teď (32tt) se začíná trochu rýsovat, ale přibrala jsem teprve jen 7kg..takže ve 2, 3 měsíci je normální, že ještě není nikde nic vidět.. Ovšem, napadá mě otázka.. ty nevíš kolikátý jsi měsíc? Byla jsi vůbec u doktora, od té doby co sis udělala test?? 8o

zuzanka003
Kelišová 7453 příspěvků 10.01.18 07:42

@stinga on to každý tak neprožívá ze musí vědět TT. Kámoška mi tvrdila 3 měsíce že bude rodit v červnu a nakonec to byl červenec…

beruska9
Extra třída :D 10741 příspěvků 10.01.18 07:52

@zuzanka003 : no ja mela termin v cervenci a rodila jsem v cervnu, a pritom jsem vedela na den presne, kdy jsem otehotnela. Kamaradka mela termin den po me a rodila v srpnu :lol: Co to ma dokazovat? Rodi se bezne +-2 tydny a prilezitostne i vic :nevim:

zuzanka003
Kelišová 7453 příspěvků 10.01.18 08:47

@beruska9 no ona ale spletla datum tvrdila termín 20. června a měla ho 20 července

stinga
Závislačka 4377 příspěvků 3 inzeráty 10.01.18 10:06
@zuzanka003 píše:
@stinga on to každý tak neprožívá ze musí vědět TT. Kámoška mi tvrdila 3 měsíce že bude rodit v červnu a nakonec to byl červenec…

no řeší se nejen tt ale i + kolik dní, a že by někdo nevěděl ani v kterém je měsíci, je divné :nevim: možná etnikum

stinga
Závislačka 4377 příspěvků 3 inzeráty 10.01.18 10:07

@Lenyy21 no já si myslím, že je to troll, ale prý to každý tak neprožívá :roll:

zuzanka003
Kelišová 7453 příspěvků 10.01.18 12:22

@stinga kámoška je česká a má VOŠ zdravotní. Jen to tak neprozivala a chodila do konce práce. Spíš není hysterka co testuje týden předem.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Ojojoj! Mikolas Josef odmítl milionový job: Nebude ho to mrzet?

Byl prvním zástupcem Česka, který si na Eurovizi nevylámal zuby a nepůsobil... číst dále >

Pánové, těšte se: V ženské formuli 1 bude závodit bývalá playmate!

Fanoušci rychlých strojů si mohou mnout ruce. Formule 1 totiž oznámila, že... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >