Menší citlivost pulky těla

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.19 12:50
menší citlivost pulky těla

Ahoj, poslední dobou jsem spozorovala že mám méně citlivou levou nohu, od včerejša jsem spozorovala že méně cítím celou levou stranu, tedy hlavně ruku a nohu. a pocituji bravenčení v končetinách. Nedávno jsem řešila stuhlost a otok kloubu na levé ruce což přetrvavá a k tomu mi vystřeluje prsteníček. Odběry krve vyší sedimentace, jaterní testy a pozitivní monenukleoza. revma negativní. tím to bylo uzavřeno. Teď se chci zeptat na Váš názor, co to muže být? jsem z toho vyděšená.

Reakce:
Ou
Kelišová 6943 příspěvků 05.03.19 12:56

Běž na neurologii a posléze za fyzioterapeuty. Pokud vyšetření nic neukážou, zvaž že by mohlo jít o psychosomatické důsledky ne moc dobře zvládané úzkosti a zátěže a že by tedy pomohla psychoterapie. To z tebe nedělá blázna, ale někoho, kdo chce do hloubky pomoci sám sobě a ví že potřebuje průvodce do hlubky svých starých psychických zranění.

AjaF
Zasloužilá kecalka 552 příspěvků 05.03.19 12:57

Šla bych na neurologii.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.19 12:59

cca před 10 měs. jsem byla na ct a vyšetřená neurologem, tehdá nic nenašli. dnes si chci zavolat obvodnímu.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34313 příspěvků 1 inzerát 05.03.19 13:06
@Anonymní píše:
cca před 10 měs. jsem byla na ct a vyšetřená neurologem, tehdá nic nenašli. dnes si chci zavolat obvodnímu.

To bylo kvůli stejnému problému? V tom případě to teda akutní není. Neposlali tě na nějakou rehabilitaci? Třeba záda tě nebolí? Nacpi se pořádně b-komplexem a hořčíkem, zajdi na jógu nebo nějaké relaxační cvičení, třeba se to vylepší. A k lékaři určitě zajdi, aby vyloučil nějaký vážnější problém.

Renca8
Ukecaná baba ;) 1345 příspěvků 05.03.19 14:08

To vypada na boreliozu

AjaF
Zasloužilá kecalka 552 příspěvků 05.03.19 14:08

Magnetická rezonance by byla asi lepší než CT.

Váš příspěvek
Reklama