Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
Poradíte nějaké i menší lyžařské středisko v Rakousku vhodné pro děti /svahy/, se kterým máte dobré zkušenosti?
Na vzdálenosti nezáleží, ale ať je výše položené
Moc děkuji za tipy K.
Třeba Utendorf měl kdysy ski pass, pro děti do 12 let zdarma? Mrkni na to Dalo by se tím něco ušetřit. Katschber tam do oblasti LUngau jsem jezdila celou lonskou sezonu, ale pro děti tam moc svahů není? Jsou dlouhé a těžší. Záleží jak umí lyžovat. Loni nám tam při lyžovačce pršelo, byl podklad techničák odpoledne oraniště. A každý víkend jsme z naší skupiny někoho odváželi domů po čtyřech. Nebo se nechali i svést ze svahu. Utendorf je vyše položený a měl přírodní sníh. Mrkni a uvidíš.
Není menší, ale za sebe doporuším Stubai, děti do 10 let zdarma. Se sněhem žádný problem, lyžuje se už teď ![]()
@Mandlička Utendorf mám také vytipovaný
, hledám středisko s převahou modrých sjezdovek a to Katschberg nemá, tam převažují červené ![]()
Já psala, že to tam moc pro děti není. pohledej třeba ještě by stálo se mrknout na snow ski na skipasomat. na na čísla kam nabízí třeba skipassy je to tam vždy uvedeno. Je pravda poslední roky nic moc. Mi s nimi byly třeba ve Švýcarsku jen za 8 itícs na osobu všetně skipasu a jídlem v Sas FEE a podobně. Ubčas koupíme více časopisů jednou je to na mě a jednou na manžela a hned je tak 1500 do kapsy, ale pozor napřed se to musí aktivovat. do sz pošlu odkazy zde nemohu.