Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
To se mi asi nestavalo. Spis si rikam snazite se 9 let a byli jste na nejakych testech? Co zkusit ivf?
@Anny A nojo,devět let,vyšetření máme,já jsem v pořádku,manžel je na tom bídně,ivf máme v plánu příští měsíc,těch ix let už je na mě moc.
To se nedivím. 9 let je vazne dlouho ale jste dobry ze jste vydrzeli. IVF by mohlo pomoci. Držím palce
jinak s tim dotazem tezko rict… jedine si udelat test
Je pravda že krize už byly,dokonce to už bylo i tak vyhrocené že jsme se chtěli i rozvést,mě už z toho i hrabalo,a musím se přiznat že mi kape na maják i dnes,ale hledám si psychiku abych se nesložila,taková sebekontrola.
Manžel je ten typ člověka který si určitý věci nepřipouští,prostě vždy řekne,když to nejde tak to nejde,co s tím mám dělat,tak nějak ta podpora z jeho strany chybí.
Ty roky jsem hi nechtěla do ničeho tlačit,prostě jsem to nechala na něm,no a jsme o tolik let starší a nijak to neřeší,tak jsem nás prostě objednala do CAR.tak uvidím..A děkuji za podporu.