Menstruace opožděna

Anonymní
26.11.18 20:48

Menstruace opozdena

Ahoj holky chtěla bych se zeptat v září jsem měla cystu levý vaječníků 1,5cm. Měsíčky nedorazily tak sem dostala agolutin. Říjen MS přišla normálne 28 dní. No a dneska je to 33 den a MS pořád nic. Kamarádka mě dneska řekla že co měsíc se mi střídá vaječníků u ms. To je blbost ne, abych jeden měsíc měla MS normálně a další zpoždění díky cyste která byla v září nebo ne???? a snažíme se o mimo ale test negativní ????

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

26.11.18 21:08

Ahoj já mám dnes zpoždění sedmý den tak sem zvědavá co stoho bude test negativní.Furt stim mám problémy už mě nebaví běhat furt na injekci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.11.18 21:22

Já to dnes konečně dostala v 10. den zpoždění :dance: jupí

• Nahlásit
  • Citovat
26.11.18 21:53
@Anonymní píše:
Já to dnes konečně dostala v 10. den zpoždění :dance: jupí

Vy se máte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13380
26.11.18 22:40

Není to blbost. Vajíčka dozrávají ve vaječnících na střídačku a podle doby ovulace pak může být posunutý menzes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.11.18 06:53

@sabinka098 tak to sme dvě já už rok a půl neberu antikoncepci. V květnu jsem potratila v 5 tt, a od té doby nic ???? už jsem trošku nervózní a když to teda nedorazí ta mrska nakonec z toho zas něco… Dneska ráno test negativní a MS nikde v úterý du opět na gyndu
Vypadá to opět na tu injekci :(

• Nahlásit
  • Citovat
27.11.18 13:54

Já dnes osmý den zpoždění bolí mě v kříži tak nevím jestli to dostanu nebo naky zanet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.12.18 22:18

Ahojky děvčata nevíte jak je možné ze jsem měla 14 dni zpoždění před včerejškem jsem to dostala a dnes zase nic :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.7.19 13:00

Zdravím chci se zeptat mám opozdenou ms asi o 9-10 dni antikoncepci neberu.. mohla bych být těhotná? :zed: :zed: už mám jedno ale ta má necelých 8 měsíců.. teď zatím další nechci děkuji za odpovědi. :?

• Nahlásit
  • Citovat
29.7.19 13:18

Kdy pozná gynekolog těhotenství?

Ahojky. Chci jse zeptat, když jsem byla oplodněná 27.7. a jdu ke gynekologovi 30.7. v úterý, mohl by zjistit že jsem těhotná? Ale jsem nedočkava a chci vědět jestli by to gynekolog zjistil dřív? :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.7.19 16:27

Zpoždění, vytažení tělíska srusty

Dobrý den prosím o radu, psala jsem i v jiné skupině ale bohužel bez odezvy, mám 12dni zpoždění a ve čtvrtek jsem objednaná na vyvolávání injekci, za jak dlouho se menstruace dostavila? MS jsem měla naposledy 19.6 když mi vytahovaly tělísko kvůli srustum, které se objevily kvuly myomu na vaječníků a děloze, za jak dlouho se vám podařilo otěhotnět po vytažení? Celkem jsem nervózní jestli se nám podaří počít :disappointed_relieved:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama