Menstruace po samovolném potratu

Anonymni
14.5.08 13:33

menstruace po samovolnem potratu

Zdravim vsechny, ktere mi odpovi na muj dotaz. 4.2. jsme bohuzel potratila - 6tt. Jednalo se o samovolny potrat - z niceho nic jsem zacala krvacet az jsem skoncila v nemocnici na kyretazi. S manzelem jsme cekali mesic (do prvni MS) a pak se vesele dali do snazeni. Problem je v tom, ze po kyretazi mam nepravidelny a dlouhy cyklus. Vzdy jsme si podle MS mohla rovnat hodinky…kazdy 28ty den rano kolem 8h mrcha prijela. Ted cekam tak 33-37 dni. Uz mi to leze na nervy. Netusim, kdy mam ovulaci a nic. Rada bych se zeptla vas, jaky mate po potratu cyklus a za jak dlouho se vam podarilo otehotnet. Dekuji vsem.....

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymni
14.5.08 15:37

Ahoj. Ja jsem taky po potratu (nejen jednom). MS muze chvili trvat nez se ti zase srovna do normalu (myslim - tak ty 3 mesice klidne…).
To snazeni zalezi na vas. Nekdo na to vlitne hned po sestinedeli (nekdo jeste v sestinedeli), nekdo ceka 3 mesice… to je ruzne. Recept na „KDY“ neexistuje. Je to ciste na tobe.
Hodne stesti! Jana.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymni
14.5.08 15:44

Dekuji za odpoved. To je mi lito, ze jsi tu hruzu zazila vickrat nez jednou… :( A co na to lekari…zjistili Ti duvod?
My jsme se zacali snazit hned po sestinedeli…muj lekar mi rekl, ze nema smysl cekat…ze potrat byl v rannem stadiu a telo si samo rekne, kdy… Doufam, ze to prijde brzy…ale na druhou stranu je lepsi, kdyz bude telo pripraveny…nerada bych si tuhle situaci zopakla.....
Spis me rozciluje ta nepravidelnost a dlouhy cyklus. I kdyz, nekdo se mi muze vysmat, ze 33-37 dni neni zadna delka, ale pri me zkusenosti 28 dni… Uvidime casem, kazdopadne dekuji za reakci.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymni
14.5.08 17:07

Co lekari? No ted-po tretim potratu, me konecne poslali na ruzna vysetreni. Vic nez polovinu uz jich mam za sebou-na nic neprisly, vse zatim v naprostem poradku. Takze se tak nejak smiruju s tim, ze na nic neprijdou a bude to vzdycky sazka do loterie.
Jeden potrat (kor takhle na zacatku jako u tebe) je zcela bezny (bohuzel). Stava se to hrozne casto a vyhlidka na dalsi bezproblemove tehu mas obrovske! Chce to hlavne klid (vim, lehko se to rekne…). Opravdu se neboj a bojuj dal, uvidis, ze brzy budes zase tehulka a vsechno bude v poradku!

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymni
14.5.08 19:59

Ahojky,moc me mrzi,co te potkalo.Ja prisla o miminko letos v breznu.Jedno ditko mam doma,vse bylo ok a ted se nam podarilo mimi take hned prvni mesic.Oto vetsi radost byla,ze ta druha tecka bylo druhe mimi,ale nevyvynulo se…Tak jsem byla stastna,ze ta druha tecka zije a ma srdicko…Ovsem v 11 tt mi Dr rekl,ze mimi take nezije.Revize probehla dobre,zadne krvaceni,zadne bolesti.Asi po 3 tydnech jsem mela priznaky jakoby na menzes,ale ten nikde.Bylo mi uz tak zle,ze jsem sla k Dr.Kontrola probehla dobre,UTZ take…Tak mi dal injekci na vyvolani menzes…Pry do tydne…Pomalu mi koncilo 6 nedeli,menzes nikde.Nakonec prisel po dlouhych 50 dnech od revize.Presne,co pak koncilo 6 nedeli.Ted jsem uz jen zvedava,kdy dojde ten dalsi.Normalne jsem mela menzes po 30 dnech a jako hodinky.Ted jsem napnuta,jak to bude.Koupila jsem si kapky GYNEX,pry jsou hodne dobre a dobre se po nich tehotni.Jsou prirodni,tak jimy nic nezkazim.Jinak beru vit.E a kyselinu list.Ja chci jeste pockat ten jeden menzes a pak uz to nechat na prirode.Preji ti hodne stesti a brzke mimi.Jitka

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymni
15.5.08 20:48

Dekuji vam za odpovedi. Ja momentalne cekam na vysledky genetickych testu. Jelikoz muj otec a moje babicka meli plicni embolii, muj gynekolog me ihned poslal na vysetreni, zda nemam nejakou krevni genetickou vadu, ktera by mohla zapricinit potrat. Vysledky zatim nemam. Uvidime casem. Jinak me teda pekne prekvapilo, ze doktori neco delaji az po tretim potratu…nechala bych je tim projit, aby vedeli, jak se zena citi, kdyz nevi co ji je a nikdo se o to nezajima.
Momentalne mam 33 den cyklu, tak jsem zvedava, kdy ta mrcha prijde. Nebo neprijde?!!!!! Spis prijde, pac necitim ani jeden jedinej malinkatej priznak :o)))
Preji vam vsem brzy miminko…at je vsechno v poradku…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymni
16.5.08 03:36

To je super, ze uz te dr.poslal na vysetreni. Je to lepsi nez cekat jako u me az se to zopakuje trikrat a pak teprve neco delat.
HODNE STESTI! A mrcha se urcite srovna, uvidis. Doporucuju pit kontryhelovy caj. Ten je vynikaji prave na vsechny zenske problemy, po potratu, na bolestivou a nepravidelou MS a podobne. Takze byt tebou - urcite ho vyzkousim! Chutove je i docela dobry a sezenes ho taky skoro vsude.
Jana.

• Citovat
  • Nahlásit
25926
16.5.08 10:01

Ahoj holky
Moc me mrzi ze jste si to taky prozily i ja :(
Taky prave resim jak na tom jsem. Po ZT jsem krvacela jeden den a pak jen spinila tak nevim jestli to byla MS nebo jen odesel zbytek z tela 8O .Tak fakt ted nevim. Myslite ze po Zt je hned ovu nebo az po MS ?????

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymni
16.5.08 12:10

Kontryhelovy cajik jsem uz zacala pit. Je docela dobry…nebo-li da se to vydrzet, hlavne ze to pomuze.
Dnes jsem se dozvedela, ze vysledky genetiky budou az tak do 14 dnu…pry se jim v laboratori rozbil nejaky pristroj…uz na ne cekam 6 tydnu :o((((

A MS? Ja jsem po kyretazi vubec nekrvacela. Az asi treti den, trosku. Pak se to ustalilo. Klasicka menstruace byt nemuze, pac sliznici celou seskrabnou pri zakroku.
Ovulace byt muze. Moje zname otehonotnela 14 dni po zakroku…blazen…to bych asi nedala. Momentalne je v 7 mesici, vse je v poradku a moc se tesi na mimiska.
My jsme teda s manzilkem alespon mesic pockali. Ted me ceka 4 MS po zakroku a porad nif.....tak uvidime. Dneska je to jiz 34 den…„miluji pravidelny cyklus“…

Preji vam vsem at se brzy zadari.....
pa papa

• Citovat
  • Nahlásit
7335
8.6.08 20:04

Ahojky je možno že bych už měla mršku ..revize 20.5. ---a nebo je to furt čistění dělohy …už je to zas 3 den

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
9.6.08 08:25

Holky, já jsem potratila v březnu a teprve až na začátku června jsem dostala menstruaci, po dlouhých 66 dnech. Ale i předtím jsem měla delší cykly - i když tak kolem 40dnů. Nechtěla jsem jít na vyvolávačku, protože už i tak jsou ty hormony rozházené a dalšíma hormonama to nespravím. A BT ukazovala ovulaci až 51.den, tak jsem si řekla, že to už počkám, až menstr přijde.Takže se nebojte, když vám menstr nepřijde brzy…
Nám doktorka doporučovala snažení tak po půl roce (tím je ale spíš myšleno 6 cyklů) , jenže to by se u mě taky mohlo s takhle dlouhými cykly protáhnout na rok… Tak jsem si koupila bylinné kapky na úpravu cyklu a uvidím, jestli mi cyklus aspoň trochu zkrátí a v létě se prostě začneme snažit. Nevidím důvod, proč bychom se nesnažili, když se cítím fyzicky i psychicky v pořádku. Stejně to neovlivním, takže ať to prostě zařídí příroda a nějak to dopadne, že?! :D
Neříkám, že takhle dlouhatánské cykly jsou ok, ale když se nám s jedním delším podařilo otěhotnět, tak je vidět, že to jde i tak. A třeba bylinkové kapky pomůžou nejen na úpravu cyklu … :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4240
9.6.08 18:46

Ahoj, já též potratila v březnu - měla jsem revizi dělohy - 1.mens 32dní, 2. 28 - jako před těhot. Jsem zvědavá, kdzy otěhotním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1kyka
7.6.10 12:19

Ahojte, dokážu se vžít do vaší kůže i já měla hodně potratů asi 8 a jeden mimoděložní vzali mi vejcovod, mám i genetickou vadu homozygot a nějaké číslo,ale i přes to všechno mám 2dědi, moje zkušenost zní najít si opradu dobrého doktora nebo doktorku. Syn má 12let a malá oslavila 2roky a když jsem ji čekala taky to byl zážitek měla jsem vše co těhotné nemají mít tedy ta má gen.vada krve,těhot.cukrovka 3× za den jsem si píchala inzulin,musela jsem na plodovou vodu podle krve nám vyšlo že máme D.S.vše dopadlo dobře mále pak našli něco na srdíčku,tak ji hlídali až do konce a pak se nechtěla otočit byla zadečkem. A když mi praskla voda a dojela jsem do nemocnice doktor, který mě měl dělat císaře se sestry ptal a to vše má jen jedna pacientka? Ale vše dobře dopadlo nevěšte hlavu a hlavně na to nemyslete pak to nejde. Hodně štěstí

• Citovat
  • Nahlásit
pppetra
6.10.10 23:44

otehotneni po potratech

Ahoj, tak gratuluju k oboum detem, to je opravdu nekdy tvrda cesta ke stesti, my mame doma 16m kluka, a ted jsme chteli dalsi mimi, hned to vyslo, ale hned zase odeslo, muzu se te prosim zeptat, jaka je tva zkusenost, jak tedy dlouho cekat, nez znovu zacit tehotnet, po spontal. potratu., kdyz kazdy rika neco jineho? Dik moc! P.

• Citovat
  • Nahlásit
6911
7.10.10 19:25

Ahoj pppetro :mavam: :mavam:
Já jsem 10dnů po spont.potratu ve 12t.t.Doma už mám dvě větší děti a moc jsme si přáli ještě další mimčo.
Brouzdám po všech diskuzích podobného tématu.Určitě záleží v jakém týdnu jsi potratila a jestli jsi byla na revizi.Spousta mamin to klidně zkouší už po první MS a vyjde jim to.Je to hodně individuální.
Na kontrolu ke svému gynekologovi jdu zítra,tak se ho na vše zeptám a napíšu ti co a jak. :kytka: :mavam: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama