Menstruace po zaniklém potratu

31.10.19 06:44

Menstruace po zaniklém potratu

Ahoj holky měla bych takovou prozbu. V lednu jsem byla na kyretáži po samovolném potratu a pak v červenci 23 2019..jsem musela na kyretáž po zaniklém potratu v 9tt.. teď momentálně je to 4 měsíce od zákroku a stále jsem nedostala MS.. měla jste to taky některá tak? Jsem z toho už docela neklidná. Doktoři si mě přehazují jak nějakého panáka :D jinak my pichly agolutin..který nepomohl..tak my paní doktorka dala prášky aby mi dorostla sliznice že je mám brát 10 dní a že po té do 7 dnů bych to měla dostat.. už je to další měsíc a MS stále nikde. Jelikož jsem se přestěhovala byla jsem už u jiného doktora a ten my sdělil že to nic není že jsem mladá že počkáme další měsíc. Ale mně už to moc normální nepřijde. Měly jste to taky některá tak? Budu ráda za vše děkuji ;) :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
356
31.10.19 08:51

Ahoj, tak já to nemám úplně stejně, ale podobně, v červenci ZT v 8.tt, na revizi jsem tedy nebyla, ale od té doby jsem vlastně neměla MS, chodím každý měsíc dvakrát na kontroly a sliznice vysoká, vždy jen občasné slabé krvácení, nebo špinění. Teď mám jít na kontrolu příští týden, tak uvidím co mi řekne, už jsme počítali s tím, že MS přijde a bude silná a byla zase jen slabá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.10.19 08:57

No u mne je právě problém to že mne neroste vůbec.. už tři měsíce ji mám stále 6mm..nehne se to vůbec.. ani ty prášky mi nepomohly :nevim: a jak říkám MS vůbec špinění nic…žádná známka krve

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
356
31.10.19 08:59

Jestli to není stresem, třeba tím stěhováním :think: těžko říct. Takže zatím to lékař řešit nebude? Mě teda pomáhá na srovnání cyklu Gynex, teď jsem si ho objednala, tak uvidím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
356
31.10.19 09:01

Ještě mě napadlo, kontroloval někdo hcg? A co kontrola po kyretazi? Je děloha úplně čistá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.10.19 09:06

Nebe HCG mi nikdo doteď nevzal..Ano děloha čistá je 😊
Přesně tak řešit to nebudou…a když jsem se zeptala pana doktora zda je to normální tak my řekl že normální to není ale že žádný problém mít určitě nebudu když už mám tři děti.. takže tohle mne docela pobavilo 😊 :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
356
31.10.19 09:15

@Kačuláá21 hm, tak to je zajímavý názor :D no, možná bych přemýšlela o tom, zda nezměnit lékaře. A co zkusit taky nějaké bylinky, nebo ten gynex? Spoustě holkám pomohl, mě hezky srovnal cyklus a měsíc na to jsem otěhotněla. Tak ho teď chci znovu nasadit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
815
31.10.19 09:15

Ahoj,
tak to nechápu přístup doktorů. Já byla na revizi na konci července, do šestinedělí MS nikde a už tehdy mi můj lékař automaticky píchnul vyvolávačku, která mi MS spustila do 10 dní. A kdyby nedorazila do 14, chtěl mi dávat ještě jednu. Možná bych zkusila poprosit doktora, aby nabral krev kvůli hormonům, jestli by se nezjistilo, kde je zakopaný pes.
Jinak oběma držím pěsti, ať jste co nejdřív zase v pohodě. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.10.19 09:26

Ja prave doktora změnila kvůli tomu stěhování tak jsem si našla tady jenže ten právě my sdělil že počkáme další měsíc že prý když už mám děti tak prý je vidět že jsem v pořádku :D
Já si právě první myslela že zda to nemůže být těhotenství..jenže testy jsem dělala a nic a doktor taky říkal že to rozhodně nevypadá..
Janci: tu už jsem měla jenže ta nepomohla tak my nasadily ty prášky ale taky nepomohly.. tak jsem šla k tomu novému a ten řekl že prý my počkáme měsíc a že prý když nic tak by dystak Pichl zase agolutin.. nebo ať si zkusím vzít antikoncepci že mi to třeba pomůže nebo taky ne…jenže tu já brát momentálně nechci..😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
356
31.10.19 09:35

Antikoncepci? Aby se srovnal cyklus? Mě tyhle názory u gynekologů fakt vytáčí. Hormonální profil by byl taky fajn, aby se vědělo, zda je všechno po téhle stránce v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.10.19 09:43

Právě..Já si myslím že na to kašlou že prostě až přijde tak přijde.. a zbytek je už jedno.. když jsem potratila tak doktor my sdělil..budete muset na kyretáž že nemá srdíčko zanikly potrat..a dodal ale myslím si že vám to nebude tak líto vy už máte děti…no myslela jsem že ho klepnu za tohle :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
356
31.10.19 09:46

@Kačuláá21 no tak to je síla. Ale také znám takové případy a názory.. No pokud plánujete miminko, tak bych to řešila, pokud zatím ne, tak bych čekala, až MS dorazí, ale asi bych nasadila alespoň ty bylinky, ty ničemu neublíží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.10.19 09:53

Popravdě se už do toho moc nehrnu že strachu že se to stane..Ale neříkám že kdyby to přišlo tak bych byla ráda to samozřejmě.. ale nechávám to až to přijde tak to přijde 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
31.10.19 20:02

Řeším teď něco podobného. Na revizi jsem byla začátkem září. Od té doby jsem bez menstruace. Kontrola proběhla, děloha čistá, HCG na nule. Před dvěma týdny mi gynekolog říkal, že sliznice je vysoká, ať čekám menstruaci každým dnem. Nic. Nepravidelnou menstruaci mám teda už od vysazení antikoncepce před rokem a něco. Otěhotněla jsem tenkrát asi za pomoci gynexu. Teď jsem ho užívala tři týdny a nic. V pondělí jdu na kontrolu a čekám vyvolavacku. Už mě to ale moc nebaví, je to za ten rok asi čtvrtá a nic to neřeší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.11.19 08:41

@Kozroz No ja sem byla prave v tom cervenci a MS doted nikde.. Nikdo to neresi podle nich to tak ma byt… Tak co dal resit… Mne ty injekce nikdy nepomohly ani ted.. Mne ani to HCG nekontrolovali nic… :nevim: A jeste k tomu mam tu sliznici hodne malou jen 6mm.. Coz ma do MS hodne daleko…takze nevim :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat