Reklama

Měření bazální teploty při nepravidelných směnách?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lulukava
Nováček 10 příspěvků 04.10.18 19:20
Měření bazální teploty při nepravidelných směnách?

Zdravím, měla bych na vás otázku. Má smysl měřit si bazální teplotu když mám třísměnný provoz? Navíc se jedná o zcela nepravidelné směny. Předem děkuji za odpověď.

Reklama

Reakce:

ugluk
Hvězda diskuse 42708 příspěvků 04.10.18 19:27

Snaž se dodržet co nejpodobnější podmínky. Podobnou dobu spánku (min. 4 hodiny), měřit hned po probuzení. Minimálně má cenu to zkusit, velmi často to funguje překvapivě dobře.

Lulukava
Nováček 10 příspěvků 04.10.18 23:49

Takže spíš než se snažit měřit ve stejný čas, tak se zaměřit na měření při probuzení (nezávisle na to jestli vstávám ve 4 hod ráno, nebo v 15 hod odpoledne)?

ugluk
Hvězda diskuse 42708 příspěvků 05.10.18 10:31

Určitě. Ve stejný čas je to při směnách nesmysl, protože jednou to bude po x hodinách spánku a podruhé třeba po velké fyzické aktivitě, což dělá strašný rozdíl. Bazální je klidová, měla by být hned po probuzení.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >