Reklama

Snažení prosinec 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rumela9
Kecalka 131 příspěvků 04.10.18 10:16
Snažení prosinec 2018

Ahoj :mavam: je tu někdo, kdo se chystá pokoušet o miminko - listopad, prosinec? :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

skorotehotna
Kecalka 185 příspěvků 2 inzeráty 04.10.18 10:18

Tady! Pokud už bude vše v pořádku :)

rumela9
Kecalka 131 příspěvků 04.10.18 11:16

@skorotehotna ahoooj :mavam: super. Už se těšíme dvě :mrgreen:

Janita3
Kecalka 178 příspěvků 04.10.18 13:38

Ahoooj, hlásí se třetí :mavam: Jestli tedy zítra dostaneme zelenou, chtěli bychom mimi zkusit už koncem října.

rumela9
Kecalka 131 příspěvků 04.10.18 18:44

@Janita3 Ahoj :mavam: tak to budeš asi z nás první snažilka :)

Janita3
Kecalka 178 příspěvků 04.10.18 20:35

@rumela9 Hlavně záleží zítra na mé dr, snad ano :) Ale ovu mám na přelomu října/listopadu tak budu testíkovat s vámi :lol:

rumela9
Kecalka 131 příspěvků 05.10.18 10:18

@Janita3 Co bylo za problém, že musíš čekat na dr.? :nevim: jestli to teda není moc osobní, nebo tajné :kytka: :mavam:

Janita3
Kecalka 178 příspěvků 05.10.18 11:02

@rumela Nám už se mimi letos zadařilo, bohužel se smutným koncem. V 11tt nebilo srdíčko, takže následná revize a dnes kooonečně po šestinedělí se dozvím od své dr. zda to můžeme po další ms zkusit. V nemocnici říkali, že ano, ale nedám dopustit na svojí doktorku. Věřím, že jsme si to špatné vybrali a těším se, až se k nám dušička mimi vrátí připravenější :)

staisi
Kecalka 123 příspěvků 2 inzeráty 05.10.18 11:08

Zdravím vás holky :mavam: jsem nyní po revizi, tuto středu, po ZT v 8tt. Když půjde vše jak má, také bych se ráda od prosince začala znovu pokoušet ????. Takže ať nám to vyjde :palec: :andel:

rumela9
Kecalka 131 příspěvků 05.10.18 11:10

@Janita3 @staisi holky, to mi je líto :hug: určitě budete moct obě na to vlítnout :mrgreen: a povede se :kytka:

staisi
Kecalka 123 příspěvků 2 inzeráty 05.10.18 11:12
@rumela9 píše:
@Janita3 @staisi holky, to mi je líto :hug: určitě budete moct obě na to vlítnout :mrgreen: a povede se :kytka:

Věřím, že se to povede :dance:

rumela9
Kecalka 131 příspěvků 05.10.18 11:15

@staisi určitě ;) mně vychází ovulace zhruba na začátek měsíce. Chystáme se to vyzkoušet v prosinci, tak doufám, že budeme mít dárek pod stromečkem :mrgreen:

Janita3
Kecalka 178 příspěvků 05.10.18 11:16

@rumela9 Děkuji, zrovna frčím k dr. moc si přeju, aby bylo vše v pořádku. Ty obavy, protože jsem měla nějaké komplikace po revizi a vážně nebyl den, abych o zákroku nevěděla :zed:

@staisi Tobě posílám moc moc síly :hug: Prostě bychom neměly zdravá miminka a příroda si poradila, teď už nám to ale určitě vyjde :srdce:

skorotehotna
Kecalka 185 příspěvků 2 inzeráty 05.10.18 13:06

Já taky čekám, až budu zdravotně OK, podobně jako Janita:)

Janita3
Kecalka 178 příspěvků 05.10.18 13:41

Máme povolení holky :dance: Takže u nás se začne koncem října.

@skorotehotna Uvidíš, že za tři týdny budeš hlásit zelenou ty :hug:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >