Plánování rodiny s cukrovkou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.18 15:45
Plánování rodiny s cukrovkou

Ahoj, zajímalo by mě s jakou hodnotou glykovaného hemoglobinu jste se zacali snažit o rodinu. Jaká je už maximální prijatelna hladina? Odpovědi typu zeptej se doktora nemusíte zmiňovat. Mě zajímá praktická část věci, nikoli teoretická. Děkuji za každou zkušenost

Reakce:
Uživatel je onlineLKL
Zasloužilá kecalka 937 příspěvků 04.10.18 18:20

4.3

co se povazuje za doporucovane nebo prijatelne netusim

Horse.Lady
Kecalka 113 příspěvků 04.10.18 18:24

@LKL Nene to jsou pouze glykémie. Pak potřebuji znát ghm - to jsou dlouhodobé hodnoty :-) ale dekuji

Uživatel je onlineLKL
Zasloužilá kecalka 937 příspěvků 04.10.18 19:26

@Horse.Lady to je glykovany hemoglobin, umim cist a s glykemii si ho fakt nepletu. driv se i ten psal s desetinnou carkou (porad si na to nemuzu zvyknout), 43 po novu, chces-li.

kdyz mam 4.3 glykemii tak uz jdu do hypa, byt podle vsech tabulek by se to rozhodne stat nemelo.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Počtení v nové rodině Karla Janečka: On a kněžka si jej prohlížejí na obálce

V nové rodině Karla Janečka se teď čte časopis Forbes a ne jen tak pro nic za... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >