Reklama

Pokles BT po menstruaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Levana33
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 04.10.18 10:45
Pokles bt po menstruaci

Verila jsem vzdy na stoprocent mereni bazalni teploty. Ted jsem zjistila, ze je mozne vse. Pred ms mi teplota klesla a ja cekala kdy prijde ms a taky prisla, ale dalsi den mi zase stoupla na poovulacni a drzela se az do 4dc, den po ms a pak klesla. Mel to nekdo taky tak? :zed: uz jsem si delala nadeje, ale teplota nebyla nejak zvlast vyssi, ale bezna poovulacni…no a ten dnesni pokles uz je jasny

Reklama

Reakce:

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19598 příspěvků 04.10.18 11:18

Chtělo by to vidět celý graf - o kolik to klesá.

S čím si si dělala naděje? Pokud proběhla MS, tak bylo dost pravděpodobné, že nic, to ani mírné zvednutí teploty v průběhu menstruace nezmění (nic neznačí).
Měření bazální teploty je šikovný ukazatel - ale né samospasitelný, má na ni vliv spoustu věcí (topení v bytě, noční probouzení, nastydnutí,…)

Levana33
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 04.10.18 12:04

uz se merim leta a me se teploty moc vlivem nemeni. 36,3-4 pred ovu a po ovu 36,6-7..pred ms 36,5…delala jsem i takove pokusy jak se to zmeni kdyz pujdu na wc, ze do vecera mam rozdil 0,6 aj.. no proste ted mi i behen ms teplota stoupla do 36,6 i ta ms byla divna,spis hnedocervena. Ale mozna to nastydnuti, ktere sice necitim, ale je to logicke. jinak ja nemocna nebyvam, tak to zazivam prvne

Future.Me
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 04.10.18 12:13

@Levana33 ja jsem v tomhle presny opak-pokles bt mam bud behem menstruace nebo az po menstruaci skoro v kazdem cyklu. Pouze parkrat za ty dva roky mereni mi teplota klesla pred menstruaci a zustala dole. Ale mam kratkou lutealni fazi (11 dni),takze je mozne,ze moje hormony nejsou schopny oddalit ms nez klesne progesteron a s nim i teplota :nevim: . U tebe to mohla byt jen nahodna hormonalni nerovnovaha.

Levana33
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 04.10.18 12:17

ted jsem dokonce na wc zaznamenala zase ms, ktera mi vcera zkoncila :D tak jestli mam dve po sobe ms, aspon se ted muzu orientovat, ktera byla ta prava

Levana33
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 04.10.18 13:07

@Future.Me no ta prvni mi prisla 8 den po ovulaci trvala bezne teploty jako by nebyla pak mi zkoncila a teplota klesla a ted ji mam zase…mam pocit, ze je to snad uz menopauza :/

Uživatel je onlinekarkarka
Ukecaná baba ;) 2472 příspěvků 04.10.18 14:21

@Levana33 to snad menopauza neni.nevim tedy, kolik ti je.treba to bude jen nejaky jednorazovy hormonalni vykyv.

Levana33
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 04.10.18 15:04

@karkarka je mi 37. muze to byt, uvidim jake budou vysledky

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Jandová po letech na párty: Zvítězila konečně nad svými démony?

Zuzana Jandová (31) bezesporu patří k nejpůvabnějším a nesmyslnějším... číst dále >

Články z Ona Dnes

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >