Pokles BT po menstruaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Levana33
Zasloužilá kecalka 553 příspěvků 04.10.18 10:45
Pokles bt po menstruaci

Verila jsem vzdy na stoprocent mereni bazalni teploty. Ted jsem zjistila, ze je mozne vse. Pred ms mi teplota klesla a ja cekala kdy prijde ms a taky prisla, ale dalsi den mi zase stoupla na poovulacni a drzela se az do 4dc, den po ms a pak klesla. Mel to nekdo taky tak? :zed: uz jsem si delala nadeje, ale teplota nebyla nejak zvlast vyssi, ale bezna poovulacni…no a ten dnesni pokles uz je jasny

Reakce:
Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20069 příspěvků 04.10.18 11:18

Chtělo by to vidět celý graf - o kolik to klesá.

S čím si si dělala naděje? Pokud proběhla MS, tak bylo dost pravděpodobné, že nic, to ani mírné zvednutí teploty v průběhu menstruace nezmění (nic neznačí).
Měření bazální teploty je šikovný ukazatel - ale né samospasitelný, má na ni vliv spoustu věcí (topení v bytě, noční probouzení, nastydnutí,…)

Levana33
Zasloužilá kecalka 553 příspěvků 04.10.18 12:04

uz se merim leta a me se teploty moc vlivem nemeni. 36,3-4 pred ovu a po ovu 36,6-7..pred ms 36,5…delala jsem i takove pokusy jak se to zmeni kdyz pujdu na wc, ze do vecera mam rozdil 0,6 aj.. no proste ted mi i behen ms teplota stoupla do 36,6 i ta ms byla divna,spis hnedocervena. Ale mozna to nastydnuti, ktere sice necitim, ale je to logicke. jinak ja nemocna nebyvam, tak to zazivam prvne

Future.Me
Ukecaná baba ;) 1359 příspěvků 04.10.18 12:13

@Levana33 ja jsem v tomhle presny opak-pokles bt mam bud behem menstruace nebo az po menstruaci skoro v kazdem cyklu. Pouze parkrat za ty dva roky mereni mi teplota klesla pred menstruaci a zustala dole. Ale mam kratkou lutealni fazi (11 dni),takze je mozne,ze moje hormony nejsou schopny oddalit ms nez klesne progesteron a s nim i teplota :nevim: . U tebe to mohla byt jen nahodna hormonalni nerovnovaha.

Levana33
Zasloužilá kecalka 553 příspěvků 04.10.18 12:17

ted jsem dokonce na wc zaznamenala zase ms, ktera mi vcera zkoncila :D tak jestli mam dve po sobe ms, aspon se ted muzu orientovat, ktera byla ta prava

Levana33
Zasloužilá kecalka 553 příspěvků 04.10.18 13:07

@Future.Me no ta prvni mi prisla 8 den po ovulaci trvala bezne teploty jako by nebyla pak mi zkoncila a teplota klesla a ted ji mam zase…mam pocit, ze je to snad uz menopauza :/

karkarka
Závislačka 2855 příspěvků 04.10.18 14:21

@Levana33 to snad menopauza neni.nevim tedy, kolik ti je.treba to bude jen nejaky jednorazovy hormonalni vykyv.

Levana33
Zasloužilá kecalka 553 příspěvků 04.10.18 15:04

@karkarka je mi 37. muze to byt, uvidim jake budou vysledky

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >