Měsíční nechce UM

190
28.7.13 13:46

Měsíční nechce UM

Milé maminky,
mám doma měsíční dvojčátka. Jsme na UM. Obě prospívají v pohodě. To jedno baští bezvadně, ale s druhým se trápím. Sama si z láhve vytáhne max 20ml a zbytek do ní doslova liju.
Nemáte nějaké zkušenosti, kde by mohl být problém, nebo jak to zlepšit? Každé jídlo je trápenní jak pro malou, tak pro mě…Vyzkoušela jsem různé savičky, nechávám několikrát odbrknout, ale nic nezabírá…
:,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11341
28.7.13 13:51

A jinou značku? Mě malej nechtěl moc BEBU, tu doslova prskal, ale po Sunaru se mohl utlouct :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
190
28.7.13 13:53

Máme nutrilon nenatal. Značku jsem nezkoušela měnit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
412
28.7.13 13:54

@mihhulle Taky bych možná zkusila jinou značku :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
bara 1
28.7.13 13:55

@mihhulle nám taky moc nebaštila a ani jí UM nedělalo dobře až teda to z Německa babyvita

• Nahlásit
  • Citovat
2445
28.7.13 13:57

@mihhulle opravdu vyzkoušej jinou značku…mám dvojčátka (momentálně 6 měsíců) a taky jsem z nutrilonu musela přejí na Sunar Nutradefense…kluci prostě Nutrilon začali bojkotovat…od té doby Sunar a všechno v pohodě… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
190
28.7.13 14:02

Zkusím koupit něco jiného a uvidíme. Snad to bude lepší, nebo mi z toho rupnou nervy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11341
28.7.13 14:04

@kadavka kamarádka to měla zas obráceně… její holčička měla nutrilon a jednou jí zkusila dát Nutrafence a malá jí blila, řvala a nechtěla ani lok. Pak jí dala zas nutrilon a byla spokojená. Já prckovi teď taky dávám nutradefence a je v pohodě. :) on vcelku snese všechna mlíka, ale moc nemusí tu Bebu a Babylove.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2445
28.7.13 14:14

@mejdylko stejně jsou ty děti chytré, že? :mrgreen: vyberou si, co jim jede…je jasné, že ne každému sedí jedna značka, ale shodnu se s Tebou v Babylove a Bebě…to kluci taky odmítli :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
bara 1
28.7.13 14:23
  • Nahlásit
  • Citovat
195
28.7.13 15:47
@mihhulle píše:
Milé maminky,
mám doma měsíční dvojčátka. Jsme na UM. Obě prospívají v pohodě. To jedno baští bezvadně, ale s druhým se trápím. Sama si z láhve vytáhne max 20ml a zbytek do ní doslova liju.
Nemáte nějaké zkušenosti, kde by mohl být problém, nebo jak to zlepšit? Každé jídlo je trápenní jak pro malou, tak pro mě…Vyzkoušela jsem různé savičky, nechávám několikrát odbrknout, ale nic nezabírá… :,(

Pokud mají nenatal, tak to jim předepsal pediatr, ne? Pokud ano, musí k tomu být důvod, nenatal má jiné složení než ostatní UM. Já bych být Tebou zkonzultovala s pediatričkou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama