Od kdy krmit Nutrilonem č. 2

27.7.13 08:49

Od kdy krmit nutrlilonem č.2

Ahojky maminky.
Mám dotaz od kdy můžeme začít krmit Nutrilonem č.2? Vím, že je na něm napsáno že by se měl začít dávat nějak od 6.měsíce, ale vím o pár maminkách, které začali dítkům podávat třeba už ve 4.měsíci. Našemu malému jsou 4.měsíce a zatím krmíme tím od narození, ale přijde mi jako by už na něj byl slabí. :nevim: Myslíte že by mu podávání dvojky mohlo nějak uškodit? Děkuju za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4466
27.7.13 08:59

Nutrilon 2 NENÍ sytější. To už je logicky sytější nutrilon 1 (protože je teoreticky pro děti, které jsou bez příkrmu). Přikrmujete? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1416
27.7.13 09:03

@KKaculinKKa Ahoj, já přišla na Nutrilon 2 v 5 měsíci na doporučení doktorky, protože jsme začínali s příkrmy..jak říká @Žirafátko to že je 2 sytější než 1 není tak úplně pravda :) A čím soudíš že je pro něj už slabí? Nepřibírá nebo ti vydrží po něm málo mezi jednotlivým krmením?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.7.13 09:07

@Žirafátko ne ne zatím nepřikrmujeme…dr. říkal že s příkrmy máme začít až od ukončeného 4.m tak nevím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.7.13 09:09

@Novaska přibírá, ale právě že mezi jednotlivým krmením mi teď víc brečí a dudá a dudá právě jako by měl pořád hlad :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4466
27.7.13 09:11

@KKaculinKKa aha, já to pochopila, že už jste ukončili 4m. A kdy vám začíná pátej? Je to až za hodně dlouho?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.7.13 09:13

@Žirafátko no právě že jo, teprve dneska jsou nám přesně 4m :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1416
27.7.13 09:14

@KKaculinKKa A kolik vám zbývá do ukončeného 4m? Pije ti jěště nějaký čajík nebo tak? To byl třeba problém u nás, malý mi když jsme přešli na UM začal taky mezi krmením hodně plakat ale nakonec pomohla jedna flaška s čajem na celý den, kdy se potřeboval prostě jen napít trošku a byl klid. :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.7.13 09:16

@Novaska přesně měsíc nám chybí do 5m :D jinak čajík má, ten fenyklový, protože trpíme na koliky, prdíky, takže pro něj není problém za den vypít i 200ml čaje :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5648
27.7.13 09:18
@KKaculinKKa píše:
@Žirafátko no právě že jo, teprve dneska jsou nám přesně 4m :D

ahoj ja teda tomu moc nikdy nerozumela, ale u starsiho syna jsem pochopila, ze kdyz jsou diteti 4m (to znamena tvemu diteti dnes),tak jste prave 4.m. ukoncili ne? Ja bych mu dneskem zacala davat prikrmy. Teda tak jsem to delala u Toma - nar. 28. června a od 28.října zacal bastit mrkvicku :-). Ted uz preci zacinate 5.m.,tak 4.m. mate ukonceny. ;) :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.7.13 09:21

@Loudalka ahojky, tak já zase nerozumím tomu jak je to s těma měsícema :D Vojtíšek se narodil 27.března, tak jsem tím pádem myslela, že přesně dneska mu jsou 4m? Jako že začínáme 4měsíc? :) No to jsem z toho teď jelen :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1416
27.7.13 09:23

@KKaculinKKa upřímně trošku se teď ztrácím v tom kolik vám opravdu je, chápu to totiž stejně jako @Loudalka ..kolikátého se ti malý přesně narodil? :)) Ať jsme moudřejší :))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1416
27.7.13 09:23

Zeptám se vždy přesně když ty to napíšeš :D:D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1416
27.7.13 09:24

@KKaculinKKa tak to máte dneš 4m ukončený :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4466
27.7.13 09:25

:think: to dneska začíná pátej, ne? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu