Sušenky Sunarka a kojené dítě 6 měsíců

27.7.13 20:59

sušenky sunarka a kojené dítě 6m

Vadí, že moje kojené dítě, které je teprve na masozeleninovém příkrmu dostalo sušenku sunarku? Je nám 6 měsíců a kousek. Popravě moc ěm příkrmům nerozumím, je toho na trhu tolik…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Hero Sunarka Sušenky mléčné?

Přidejte zkušenost s Hero Sunarka Suše...
Napsat příspěvek

Reakce:

13914
27.7.13 21:02

Ničemu to nevadí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.7.13 21:02

Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
497
27.7.13 21:09

Ono na to neumře, tedy pokud se mu ji příště nepodaří omylem vdechnout, ale vůbec ji nepotřebuje. Zbytečně si ho učíš na nezdravé věci. A brzy. Já jsem si našla stránky, kde byl jasný systém, kdy, co a jak zavádět a těch jsem se držela a nekoukala jinam. Ono těch názorů je spousta a čert, aby se v tom vyznal. Já jsem jela podle www.kojeni.net

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
27.7.13 21:18

Nevadí, ale doporučuju si přečíst složení, já si přečetla a snědla toraději sama :lol: Nedávno jsem kupovala pro dvouletého a čtyřletého, tam už mi to neva, ale 6m bych to cíleně nedávala, to snad už radši obyč piškot

Na přehled v příkrmech doporučuju kojeni.net, je tam ke stažení přehled, kdy co zavádět, jak, je trochu opatrnický, ale na udělání si obrázku stačí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4852
27.7.13 21:22

Ja ji davam treba jednu tu Sunarku, kdyz breci kvuli zoubkum, to se pak uklidni, protoze je to pro ni jina chut, co nezna :nevim: ale jinak ji davam ty kukuricny krupky…delam ji z nich cesticku po byte, aby se rozlezla :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.7.13 21:27

Kukuricny krupky- normálně z obchodu, nebo nějaké speciální pro děti. Jakou značku (výrobce)? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
zichisek
27.7.13 21:30
@Zuzkačerná5 píše:
Kukuricny krupky- normálně z obchodu, nebo nějaké speciální pro děti. Jakou značku (výrobce)? Děkuji

Doporučuju kukuřičné tyčky, kupuju je v globusu. Křupky byly na dceru ze začátku moc malé, nacpala si ji vždycky do pusy a pak nevěděla co s ní :roll: TAdy tu tyčku krásně žmoulala v pusině a vydržela ji dlouho
http://www.naseporodnice.cz/…n_free_1.jpg

• Nahlásit
  • Citovat
27.7.13 21:37

Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
386
27.7.13 21:48

… taky jsem kupovala tyhle tyčky a fakt super. Pak přišla dcerka na to, že za ožužlanej konec se to drží líp a tak to celý rozpatlala a měla to všude. Ale když jsem byla u ní tak OK. Pak jsem kupovala v lékárně takový ty menší kukuřičný křupky bez příchuti a soli a krájela jsem z nich kolečka, který jsem jí dávala rovnou do pusinky a taky to krásně žmoulala. V puse se jí ten plátek hned rozpustil takže to nemohla vdechnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4657
27.7.13 21:53

Taky kupuji křupky, tyčky u nás nejsou k sehnání :-(..ale věřím, že jsou lepší…sušenky se bojím dávat, to abych na ní pořád koukala zkoumala, jestli neodlomila velký kus..ty křupky se přece jen rozpustí..jinak jsem jí zkusila dát kus banánu do ruky a tehdy jsem pochopila, že nejsem asi moc inteligentní :mrgreen: banán ocumlala a pak jí samozřejmě klouzal z ruky :mrgreen: :mrgreen: no níííííc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.7.13 21:53

A to jste ty křupky dávaly od kdy? A braly jste to jako jídlo nebo spíše jako laskominu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4299
27.7.13 21:54

@Zuzkačerná5 těch výrobců je hodně, jen je třeba si pohlídat, aby to nebylo se solí, prostě třeba jen z kukuřice nebo jiného základu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4657
27.7.13 21:56

@Zuzkačerná5 dávám od uk.6 a jako jídlo to neberu, spíš to má na uklidnění, když se vzteká v kočáru

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.7.13 21:58

Moc všem děkuji za rady. Jste moc hodné. Popravdě, mám první dítě a pocit, že se vtom jídle nějak plácám. Ale koukám na ty stránky kojení. net., tak třeba se z toho nějak vymotám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama