Messenger avatar

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
10.11.21 13:33

Messenger avatar

Zdravičko všem :D. Udelali jste neco pro to, aby se vam na messengetu zobrazila moznost vytvoření avatara? Zda se me, že všichni ho mají jen já ne :mrgreen: :mrgreen: vsechno mam aktualizované, messenger odinstalovaný a znovu naintalovaný. Uz nevim kde by mohl výt problém. Máte radu? :? Děkuji :jazyk:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6450
10.11.21 14:08

A KDE ho hledáš?? je to první volba dole u Samolepek.. má to takového průvodce - panáčka a tam si zvolíš obličej, vlasy, oči, oblečení atd.. taky jsem to kdysi nemohla najít ;)
dej Psát zprávu
máš okénko, v tom okénku smajlíka, klikni na něj, rozbalí se smajlíci, ale nad nimi je šedý řádek - začíná to : Efekty-Samolepky-Gify-Emoji..
Když klikneš na Samolepky, tam se skrývá avatar a jeho možnosti :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26138
10.11.21 14:09

Mě se ta možnost ukázala sama, když sem klikla na samolepky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.21 06:40
@Lucy75 píše:
A KDE ho hledáš?? je to první volba dole u Samolepek.. má to takového průvodce - panáčka a tam si zvolíš obličej, vlasy, oči, oblečení atd.. taky jsem to kdysi nemohla najít ;)
dej Psát zprávu
máš okénko, v tom okénku smajlíka, klikni na něj, rozbalí se smajlíci, ale nad nimi je šedý řádek - začíná to : Efekty-Samolepky-Gify-Emoji..
Když klikneš na Samolepky, tam se skrývá avatar a jeho možnosti :mavam:

Vim kde ho hledat, ale bohužel nic pod ikonkou avatar coz je fialova hlava :lol: nemám. Asi budu muset počkat. Nebo nejsem vyvolená :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat