Messenger Ghost call

Anonymní
5.9.21 08:43

Messenger Ghost call

Zdravím, opakovaně mi poté co jednou volala mamča, messenger prozvání, ačkoliv mamka tvrdí, že mobil už neměla v ruce a nevolala a po přijmutí hovoru se ukáže chybové hlášení a v chatu není žádný záznam o těchto hovorech (žádný zmeškaný hovor apod.). Nemáte někdo stejný problém, popřípadě čím by to mohlo být, pokud je tu nějaký ajtak? Jedná se jakoby o Ghost call. :?

Pro info - měl jsem sluchátka a zapnuté bluetooth, mobil nebyl v žádném speciálním režimu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
81
5.9.21 09:23

Stalo se to mně i kamarádce. Poslední dobou nejsem s aplikací vůbec spokojená. Neukazuje příchozí zprávy, takže musím do aplikace a teprve potom se objeví upozornění na novou zprávu. S těmi hovory se mi to stalo asi 3×. Netuším, čím to může být :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32690
5.9.21 09:29
@sandra.ch píše:
Stalo se to mně i kamarádce. Poslední dobou nejsem s aplikací vůbec spokojená. Neukazuje příchozí zprávy, takže musím do aplikace a teprve potom se objeví upozornění na novou zprávu. S těmi hovory se mi to stalo asi 3×. Netuším, čím to může být :nevim:

jo, ty zprávy katastrofa, vůbec to neukazuje a načtou se, až se to úplně rozklikne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.9.21 11:39

Moc děkuji za reakce a ocením pripadne další, klidně jen podobné - mamka je chudák přesvědčená, že se jí někdo naboural do telefonu nebo má nějaké viry a chce kupovat nový :think:

• Citovat
  • Nahlásit
32690
5.9.21 11:49
@Anonymní píše:
Moc děkuji za reakce a ocením pripadne další, klidně jen podobné - mamka je chudák přesvědčená, že se jí někdo naboural do telefonu nebo má nějaké viry a chce kupovat nový :think:

To fakt ne, to jen má mesenger uz dlouho problémy. Na jeden profil mi ani nejde odeslat na poprvé, musim to na mobilu tnovu odeslat, popostrčit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat