Facebook messenger - nefunguje

29.3.17 13:22

Messenger - nefunguje

Dnes se mi přestaly odesílat zprávy na messengeru v mobilu v systému windows, znovu jsem instalovala, a pořád mi to píše toto, i po nainstalování znovu facebooku i toho messengeru. Po rozkliknutí toho odkazu nejde nic instalovat, žádná jiná nová verze. Nesetkal se s tím už někdo? Nebo jak to zprovoznit? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

164
29.3.17 13:27

No s tímhle problémem ti neporadím, ale na windowsu v mobilu mi taky messenger nějak blbne.. Když píšu zprávu, ak se najednou vypne.. Když posílám fotky, tak to samé… Přemýšlím o reklamaci, jelikož mi blbne i foťák.. Mám nokiu lumiu 380…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.3.17 13:28

@Horselove Já mám 640, vše šlo až dnes najednou nešly odesílat ty zprávy, tak nevím z jakého důvodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24Martina
29.3.17 13:29

Me v mobilu taky blbne, nejdou mi posílat fotky, tak to bude spis problém někde u nich ne :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
29.3.17 13:30

Já už vše snad 7× odinstalovala a znovu nainstalovala a nic. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
164
29.3.17 13:30

Zkus ještě pohledat na netu. A kdyby to bylo dlouhodobé, tak bych asi nějak tu společnost kontaktovala pokus to jde…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.3.17 13:32

Tak to asi bohužel neporadím. Mě všechno funguje v pohodě. Jdou odesílat fotky i zprávy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.3.17 13:32

@Horselove Hledám, ale zatím nikde nic právě ohledně tohohle problému jsem nenašla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
164
29.3.17 13:36

@Werushka77 Taky jsem teď hledala, ale taky nic. No ale hlavně otázka jestli je to mobilem nebo tím messengrem. Kdyby to bylo mobilem tak bych to zkusila dat do reklamace. Protože u toho mého problému to je určitě mobilem.. Jelikož mamka má taky systém windows a taky ji ten messenger blbne a mím kamarádkám které mají android ne.. Nevím možná schoda náhod :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
164
29.3.17 13:37

@Werushka77 A jak dlouho máš mobil? Nebo jak dlouho ti to zatím jelo v pohodě? A včera ti šel a dneska už ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.3.17 13:40

@Horselove Cca rok a půl, ale do té doby bez jediné chyby, ani jsem nemusela aktualizovat na jiné verze. Dnes dopoledne to přestalo fungovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
164
29.3.17 13:42

Nápodobně, no mám ho od minulých vánoc a začal mi blbnout tak po roce možná dřív, no pokud to půjde tak to dám do reklamace… Np nejvíc mě hlavně štve ten foťák, udělá tři fotky a pak to tam píše - Ukládá se. A pul hodiny je to jaksi seklé či co…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.3.17 14:16
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.3.17 14:20

@midenove Děkuji moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.3.17 14:22

A to to jako vůbec nepůjde už? Jen na windows 10?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama