Microsoft nebo Nokia lumia?

27.2.16 13:25

Microsoft nebo Nokia lumia?

Ahojte chci si koupit nový telefon a líbí se mi Nokia lumia ale na internetu jsem narazila i na Microsoft lumia. Jaký je v tom rozdíl? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

blabla123
27.2.16 13:41

Microsoft koupil Nokii, nyní se mobily prodávají pod značkou Microsoft.

• Nahlásit
  • Citovat
blabla123
27.2.16 13:42

A ještě přidám radu - Osobně bych nešla do mobilu s Windows phone

• Nahlásit
  • Citovat
27.2.16 13:44

@blabla123 důvod prosim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
blabla123
27.2.16 13:48

@Monika Nika míň aplikací, menší podpora apod.

• Nahlásit
  • Citovat
13663
27.2.16 13:49

@Monika Nika taky bych si mobil s tímto operačním systémem nekoupila. kolegyně ho má v práci necelý rok a už se to začíná silně kousat, vypínat, nereagovat atd. a mám pocit, že pro windows phone se už nedělá systémová podpora. ale možná to je kec..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3287
27.2.16 14:31

Mám Lumii 640 na dvě SIM. Nejlepší telefon co jsem měla. A Windows na rozdíl od Androidu se mi neseká. Za ty peníze, super. Nejsem náročný uživatel. Mrknout na net, poslat mail apod.mi bohatě stačí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
44
27.2.16 15:02

Nemyslim si, ze tel ma mene aplikaci nebo je o neco osizen.Jen nestahuje zadny bordel jak android atd…Mela jsem Microsoft, mam Microsoft a nemenila bych nikdy.Mam 535,pritel 640XL a maximalni spokojenost. Jednoduchy a nesekajici se tel.Jen doporucuju. Ovsem neni pro ty, kteri od tel ocekavaji „hracku“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.2.16 15:02

Telefony s Windows doma dlouho používáme a vyhovují nám. Především u levných telefonů je znát, že jsou rychlejší než Android. Podpora ani apliakce nejsou problém, pokud nepotřebujete něco speciálního. Máme v mobilech vlakové tabule, počasí, maily, Facebook, banku, jízdní řády. Všechno tohle pro Windows je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3686
27.2.16 15:10

Za mě si nekupuj mobil s windowsama, za mě je nejlepší android. V celé naší rodině. Co znám lidi, tak každý známý si na windows stěžují

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1670
27.2.16 15:36

Nokiu koupili Microsoft. Manzel mi koupil Microsoft 640×l a je to pro mne ten nejlepsi telefon. Jednoduche ovladani, perfektne se s nim pracuje. Mela jsem predtym samsung galaxy a ted uz bych nikdy nesla do androidu. Zalezi co komu vyhovuje. Je pravda ze min veci je mozne stahnout, ale kdyz Ste typ jako ja a skype, mesengers a facebook jen pouzivate na internet bude Vam stacit. Internet frci, neseka videa. Lidy co zkusili muj telefon, byli v skoku jak je vykony.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1670
27.2.16 15:38
@Dojcanis píše:
Za mě si nekupuj mobil s windowsama, za mě je nejlepší android. V celé naší rodině. Co znám lidi, tak každý známý si na windows stěžují

Na co? Jen chci vedet, na co se mam pripravit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
44
27.2.16 16:16

Stezuji si, protoze s nim neumi :P Nenarocny tel.Mela jsem Android x let, pracovala sem s telefony a vim zhruba, co ktery umi atd…Microsoft sel dost nahoru. A tel v pomeru cena X vykon je luxus. :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13663
27.2.16 16:26

@rena621 no jo, ale to nesmíš porovnávat se samsungy v nižší a střední třídě. To je vše lepší…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7975
27.2.16 16:29

Není žádný, pokud chceš telefon na základní věci se slušným foťákem, tak jsou Lumie celkem dobrá volba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama