Mikuláš bez Mikuláše :)

24.11.15 22:12

Mikuláš bez Mikuláše :)

Dobrý večer všem,
Chci se zeptat jak řešíte Mikuláše. Každý rok mam zajištěného Mikuláše k nam domu, letos se mi ho asi nepodaří zajistit tak bych se chtela zeptat vas jak to řešíte kdyz nemáte pozvaného nikoho. Kam dáváte sladkosti a vse kolem toho. Dekuji moc všem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17247
24.11.15 22:13

@Aa pepina Dávali jsme na balkon nebo do ložnice k otevřenému oknu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15029
24.11.15 22:15

Dáváme na okenní parapat do pytlíčku. K nám Mikuláš nechodí. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12006
24.11.15 22:16

Já chodím s dcerou do obchoďáku. Vždycky tam nějakýho Mikuláše mají, tomu dám balíček a on ho dceři dá. Já nic neplatím a hlavně si nikoho cizího nemusím zvát domů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.11.15 22:19

Tak jít za Mikulášem do obchodnaku to nechci tak asi bude otevřené okno u nas :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5483
24.11.15 22:20

My zatím Mikuláše doma neměli nikdy, děti mi na to přišli malé, nechtěla jsem jim dělat šok (sama si pamatuju sebe, ležící nacpanou pod postelí, hrůzou napůl bez sebe :lol: ). Loni jsme dali balíčky na parapet okna a sežraly nám to (myslím děti, že to tam dal Mikuláš, ne, že by nám to sežrali nějací kolemjdoucí :mrgreen: ).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47812
24.11.15 22:20

Prijde za deckama ve skolce, skole, na kroužku zumby. Ještě si zajdem jak každý rok ve městě bývá Mikulaska party (soutěže rádia Jih).
To myslím stačí. Doma to jako vždy pojmeme tak, že na schodiště dam velké ponožky a ty naplnim-sladkosti, ovoce, nějakou drobnost, ale jinak dom uz nezveme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12006
24.11.15 22:22

@Aa pepina letos už taky nejdeme, byly jsme tak jednou. Mě totiž děsí představa cizích lidí u mě doma. Jinak na ni čeká sáček když přijde ze školy. Letos bude u táty, tak nevím co si vymyslím :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1299
24.11.15 22:25

Dopoledne mají ve školce, odpoledne je rozsvícení stromu s mikulášem, takže tam dostane balíček a když přijdem domů, tak kluka nechám ať si dobroty najde s vysvětlením že toho má mikuláš moc, tak to jen někam odloží a pospíchá dál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.11.15 22:27

Nemám v plánu zvát Mikuláše domů. Na čertíky chodíme koukat do města a pytlíček má po návratu domů za oknem ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49241
24.11.15 22:30
@Aa pepina píše:
Dobrý večer všem,
Chci se zeptat jak řešíte Mikuláše. Každý rok mam zajištěného Mikuláše k nam domu, letos se mi ho asi nepodaří zajistit tak bych se chtela zeptat vas jak to řešíte kdyz nemáte pozvaného nikoho. Kam dáváte sladkosti a vse kolem toho. Dekuji moc všem

za okno do ložnice si malej už ráno dá punčocháče ( neptej se proč, já nevím, naši mi nadělovali do punčocháčů jako malé tak já taky) a odpoledne, když se setmí mu tam nenápadně nadělím, se sousedkou jsem domluvená, že př v 18:00 zazvoní u nás na dveře bytu a uteče…a malej jde otevřít a tam nikdo…juuuuu tak honem do ložnice.. nebyl to teda Mikuláš? a on tam byl - punčocháče jsou plný drobností typou ovoce, čokoládky, malé pastelky, omalovánky atd…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4471
24.11.15 22:35

@jdukolem To je hezký. U nás Mikuláš přijde v noci a něco u nás nechá. Měli jsme to jako malí, že vždycky ráno po Mikuláši jsme měli nadílku. Ještě v naší pubertě to mamina dodržovala. :mrgreen:

Naše děti se bojí. Mikuláše mají ve školce a škole, tam poznají, že to jsou převlečení dospělí (ve škole prej deváťáci :), ale v noci právě chodí ten pravej Mikuláš. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2808
24.11.15 22:37

My dávali balíčky pod polštář a otevřeli jsme okno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11729
24.11.15 22:40

My nezveme nikdy, jdeme se projit po namesti, kde jich chodi spoustu..kdyz jdeme domu, tak uz maji na dverich dopis od certa a mapu nebo ruzne hadanky podle kterych hledaji, kde jsou balicky schovane. Obcas rozhazim po byte uhli a tak :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
303
24.11.15 22:57

Balíčky dáme dědovi, který bydlí kousek od nás. Manžel zavolá „Mikulášovi“ a zavřeme se v obýváku. Děda přijde do předsíně, tam nechá balíčky. U zavřených prosklených dveří udělá čerta, zachrastí klíčema a odejde. Takže nepotřebujeme masky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama