Třes při sexu

24.11.15 19:16

Třes při sexu

Ahoj, stalo se vám někdy, že se vám pri sexu začaly hodně třást nohy? Nemohli jste udělat kvůli tomu krok, protoze se začaly třást ještě více? Pak i ruce a hlas.. Nevím čím to je.. Stalo se mi to poprvé.. Není to nepříjemné, ale spíš zvláštní.. Ví někdo? :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24.11.15 19:17

Mám to vždycky.
Edit: teda vždycky při orgasmu, celou dobu ne :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47778
24.11.15 19:22

Pokazde ;).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.11.15 19:25

Já nikdy při sexu orgasmus neměla a tohle je vyloženě jen třes.. Holky co to je a proč? :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5187
24.11.15 19:25

Mivam to pri velkem vzruseni a orgasmu casto take. Jen se teda pri tom nesnazim udelat zadny krok :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.11.15 19:26

@Do-not-touch Já taky tak - po silném orgasmu se mně nohy i ruce klepou jak ratlíkovi. Chůze je v tyto chvíle nemožná :lol:. Musím vždycky chvilku počkat, než to přejde a pak teprve můžu vyrazit :lol: Prostě ty nožky po silném zážitku vůbec neposlouchají :mrgreen: No a někdy to třepání začíná ještě než orgasmus přijde - tak aspoň manžel pozná, že už se to blíží :D

• Nahlásit
  • Citovat
JayLee
24.11.15 19:33
@Barca.krizkova píše:
Ahoj, stalo se vám někdy, že se vám pri sexu začaly hodně třást nohy? Nemohli jste udělat kvůli tomu krok, protoze se začaly třást ještě více? Pak i ruce a hlas.. Nevím čím to je.. Stalo se mi to poprvé.. Není to nepříjemné, ale spíš zvláštní.. Ví někdo? :-)

jj párkrát stalo ale sama nevim cim to bylo ;) me se to občas stalo i na gynde když jsem byla na vysetreni na koze :jazyk:

• Citovat
  • Upravit
10738
24.11.15 19:35

@Barca.krizkova
iritující fáze těsně před orgasmem, v průběhu orgasmu obvykle odezní.

někdy přetrvává i nějakou dobu po orgasmu, zvlášť trvá-li déle. ale to už souvisí s postavením kyčlí, řekla bych. a už to patří k uvolnění. Toto možná myslíš, ten přetrvávající třes, je to jakoby únava končetin.

ale taky by to mohl být nedokončený orgasmus, přerušený těsně před vrcholem, to co píšu nahoře - pokud jinak orgasmus nezažíváš.

@JayLee - jo, taky mi přijde že to souvisí s postavením kyčlí. v některých polohách třes nemám vůbec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1035
24.11.15 19:39

Dřív, když jsem vzdycky měla nového chlapa v posteli :) teď už né..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48701
24.11.15 19:47

@Barca.krizkova to je orgasmus ne :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.11.15 19:47

To mám se současným přítelem. Takovej sex jsem nikdy dřív nezažila. On se mi vždycky směje a ja taky. Jsem jak lemra :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.11.15 19:54

@histep nu při sexu ve stoje to jaksi nejde neudelat krok :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7489
24.11.15 19:56
@Markéta80 píše:
@Barca.krizkova to je orgasmus ne :mrgreen: :mrgreen: