Milenec chce víc

Anonymní
22.11.19 08:14

Milenec chce víc

Mám vztah 6 let který je od začátku spíš z rozumu tak nějak jsme si na sebe zbyly a říkali si že to dáme co chceme víc a láska přijde. Jenže láska nepřišla. Máme nový barák a přítel je spokojený chce si mě vzít. Máme syna. Jenže se objevil on pan kde jsem se totálně zamilovala a rozum jde stranou. On chce ať k němu odejdu. Jsme spolu krátce ale jsem v tom až po uši. Co mám dělat?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4267
22.11.19 08:18

Nech přítelovi barák jako bolestnou újmu a vypadni za láskou svého srdce. Co chceš slyšet jiného :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4527
22.11.19 08:21
@samá práce píše:
Nech přítelovi barák jako bolestnou újmu a vypadni za láskou svého srdce. Co chceš slyšet jiného :think:

Souhlasím, ať má přítel taky šanci se ještě totálně zamilovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3356
22.11.19 08:23
@Anonymní píše:
Mám vztah 6 let který je od začátku spíš z rozumu tak nějak jsme si na sebe zbyly a říkali si že to dáme co chceme víc a láska přijde. Jenže láska nepřišla. Máme nový barák a přítel je spokojený chce si mě vzít. Máme syna. Jenže se objevil on pan kde jsem se totálně zamilovala a rozum jde stranou. On chce ať k němu odejdu. Jsme spolu krátce ale jsem v tom až po uši. Co mám dělat?

Do vztahu z rozumu sis pořídila dítě… Tak ten rozum seber do hrsti a začni se chovat zodpovědně a nenič dítěti život. Věděla jsi do čeho jdeš, rozhodlala ses, tak teď nes důsledky. To dítě za to nemůže. Odejdu od milence a začni pracovat na vztahu který sis zvolila jako svou budoucnost… Co jiného chceš slyšet?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4346
22.11.19 08:27

Pokud jste si na sebe zbyly (s tvrdým y), tak jste obě ženy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5264
22.11.19 08:37

Tak s kámošema si snad neděláme děti, ne? Když spolu máte syna, tak je to vztah se vším všudy. Kromě manželství teda. Nevím, kde po letech ještě kdovíjak bouřej vášně.. když jste spolu souložili, tak jste nějaký vášně taky mít museli, nepůjdu s někým jen že na mě zbyl. Ale samozřejmě chápu, že novej kořen je extra vášeň, která tu ještě nebyla, co je svět světem. ;) Ovšem zákonitě to vyprchá. Takže máš 3 možnosti. 1) rozejít se s milencem a být hodná holka 2) rozejít se s otcem dítěte a „sebrat“ klukovi úplnou rodinu 3) ještě chvíli zanášet a až to vyprchá, jakože jo, se vrátit domů a být hodná holka až později. :palec: Ale nesmí to prasknout, takže v případě možnosti 3) to rozhodně neříkat žádné ženě.. A ani chlapovi, jsou to všichni slepice :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1590
22.11.19 08:38

Zajímavé, že část ženských radí, jdi za milencem, ze láskou a partnerovi dej taky šanci na lásku. Když jsou tu opačné diskuze (žena píše, že její muž chce odejít k milence, nebo chlap píše, že chce odejít od manželky k nové ženě) oči by mu tady vyškrábaly, že je největší ha*zl pod sluncem a opouští ženu gauner :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Nehodnotím, co má dělat zakladatelka, jen se pozastavuji, jak je to takový pěkný jev, taková hezká ženská neobjektivní sounáležitost ;) Tou já teda netrpím. Podle mě by měla ženská rozbíjet rodinu, když to je neúnosné (hádky, agrese, problémy, alkohol, dluhy, prostě skutečné průsery) a ne, když se jí zapálilo lejtko z někoho, koho ani pořádně nezná :nevim: Na začátku vztah z rozumu, tak to přeci vím předem, že do toho jdu bez lásky a že se mi může stát, že se objeví někdo zajímavý, tak podle toho se rozhodnu než si z rozumu pořídím dítě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.19 08:39

@botl omlouvám se telefon občas píše sam.
Máme spolu krásný vztah přítel je hodný ale jako partner milenec nic je strašně chladný. Sex jednou za půl roku. Pusa obejmuti prostě nic.

• Citovat
  • Nahlásit
6309
22.11.19 08:39

Hele, kdyby v tom nebylo dítě, řekla bych, ať si jdeš za svým „štěstím“ a svému příteli dáš šanci na milující ženu. Ty si klidně nabij ústa. Ale takhle sebou stáhneš i to dítě, které přijde o tátu a bezpečí domova. Dítě nemůže za to, že jako dospělá nezvládáš emoce, svrbí tě rozkrok a chováš se jako osmnáctka :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5264
22.11.19 08:43

@bartsch svrbí tě rozkrok :oops: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2028
22.11.19 08:58

@Mutlice :potlesk:
A jak dokážou lidi soudit a urážet to mě taky teda fascinuje! :zed:

Jinak nechápu, proč by měl někdo zůstávat ve vztahu kde není spokojený… a zrovna to dítě to odnese nejvíc, když uvidí mámu a tátu nešťastné a rozhádané… Ty děti mají hodně velký cit na to, aby poznaly, že něco není v pořádku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6652
22.11.19 09:04

Začít myslet tím co máte mezi ušima a ne tím co máte mezi nohama. Takže milenci (pokud je to milenec se vším všudy, tak si nejdřív dejte facku jednu z leva a druhou z prava, tohle se nedělá) adieu, a začít pracovat na vztahu s otcem vašeho dítěte. A pokud to opravdu nepůjde a uvidíte že vztah nejde dát dokupy tak potom se slušně rozejít a být chvíli sama, a vyladit společnou péči o dítě. Jste ženská, ne fazole aby jste se plazila za kolíkem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6309
22.11.19 09:06
@Heivka píše:
Jste ženská, ne fazole aby jste se plazila za kolíkem.
:lol: :palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6935
22.11.19 09:07

Pořídila sis dítě do vztahu z rozumu. Tak si ten rozum zase vyndej z kalhotek a neber děcku domov kvůli nabíječi, kterýho znáš týden i s cestou a krom postele jste toho spolu asi moc neprožili :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
22.11.19 09:12

Tak dopada vetsina vztahu z rozumu, prave protoze jsou z rozumu a ne z lasky, pak je otazka casu, kdy jeden z partneru pozna nekoho jineho a zamiluje se.Ted babo rad, bud si stat za tim rozumem dal, nebo zmenit zivot, nez byt nestastna.Ale jak to doma mate, co by to pro vas a dite znamenalo, nevim. A ve finale to budete zit vy.Ja bych do vztahu z ruzumu nesla. Prijde mi to ponizujici, brat nejaky zbytek niceho, jen protoze to zbylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat