Milenec - co dělat?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.18 13:40
milenec co dělat

Ahoj asi se potřebuji jen vykecat ale i nezávislý názor by mi asi hodně pomohl. S partnerem jsem 6 let a máme spolu holčičku(2roky)bo­hužel již nějakou dobu náš vztah nefunguje zrovna ideálně. Partnerovy vůči mě občas ujela dost nehezká nadávka a postupem času se to zhoršovalo a den bez hádky byl pro mě svátkem. Pak si přítel našel kamaráda a já si s ním hodně sedla tak občas zašel na kávu když byl přítel v práci a i kvůli tomu byly další hádky až jsem jednou prostě odešla. Asi po dvou týdnech si začla s tím kamarádem do kterého jsem se zamilovala a ani jemu jsem nebyla úplně ukradená i když partner to vidí jinak. Jenže pak mě partner ukecal abych se vrátila a nebourala rodinu.Tak jsem se tedy vrátila a partner se snaží jako šílenej nevyčítá i když občas mu něco ujede ale to chápu a pořád by se snažil o další dítě aby si mě k sobě přivázal. Sice je mi s ním hezky ale i když se doopravdy snažím nejde mi znovu se do partnera zamilovat a kamarád mi nejde z hlavy při tom partner vydělává moc nepije a je to absolutně dokonalý otec. Kamarád si tak nějak proplouvá životem bez cíle a no není to dokonalý chlap ale přes to k němu cítím víc. už je mi ze sebe samý špatně když vidím jak mě miluje a já mu dávám sotva setinu citu který by si zasloužil. Ale když od něj odejdu bojím se že si ublíží je na mě hrozně fixovaný jak by jste vzniklou situaci řešily?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

zoidberg
Extra třída :D 11920 příspěvků 04.05.18 13:44

To je jednoduché, nemůžeš si vážit a milovat chlapa, který tě vzal zpět i po použití kamarádem. A navíc je příliš hodný. Takový chlap tě nemůže bavit, je to slaboch.

Příšera
Ukecaná baba ;) 1816 příspěvků 04.05.18 13:48

Dobře přemýšlej, jestli to za to stojí. Kdysi jsem našla tenhle text a myslím, že na tom něco bude.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.18 13:50

Řešila jsem podobnou situaci, bez dětí. Nakonec jsem si uvědomila, že nestojím ani o jednoho z nich, a našla jsem si úplně nového partnera. Z tvého příspěvku mi přijde, jestli to nemáš podobně. Tvůj „starý“ tě nebaví a vztah se rozpadal už před milencem. Milenec tě momentálně baví, protože je nový, ale i tak k němu máš výhrady a pravděpodobně by to neklapalo. Jinak ať už to vyřešíš jakkoliv, já bych asi tohohle konkrétního milence nechala plavat. Říkáš, že je bez ambicí, proplouvá životem… a odloudil manželku vlastnímu kámošovi, i když mají malé dítě. To nezní jako dobrý chlap.

Příšera
Ukecaná baba ;) 1816 příspěvků 04.05.18 13:53

Asi jsem přehlédla to o těch nadávkách. To je zas něco jinýho, nesnesla bych, kdyby mi partner nehezky nadával.

K K
Kecalka 481 příspěvků 04.05.18 13:58

Jeee, to je typicky…

Nejvetsi chudak je dospelak, ze nemuze dostat ciziho vosousta z hlavy…

Ze prijde dcera o hodnyho tatu, je jen takova drobnost, ktera zakladatelce nestala ani za zminku. Kdyby se dcera novymu objevu nelibila, tak doporucuju ji dat do utulku… Nebo rovnou utratit - aspon ji bude usetreno diky ujetym rodicum sposta trapeni, ktery ji ceka…

Je mi nabliti z toho, jaky lidi muzou mit deti.

Příspěvek upraven 04.05.18 v 14:00

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2424 příspěvků 04.05.18 14:00

@K K ty jsi fakt dobrá… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: všichni víme, že děti rozvedených končí rovnou v útulcích

Královská dcera
Stálice 57 příspěvků 24 inzerátů 04.05.18 14:03
@Anonymní píše:
Ahoj asi se potřebuji jen vykecat ale i nezávislý názor by mi asi hodně pomohl. S partnerem jsem 6 let a máme spolu holčičku(2roky)bo­hužel již nějakou dobu náš vztah nefunguje zrovna ideálně. Partnerovy vůči mě občas ujela dost nehezká nadávka a postupem času se to zhoršovalo a den bez hádky byl pro mě svátkem. Pak si přítel našel kamaráda a já si s ním hodně sedla tak občas zašel na kávu když byl přítel v práci a i kvůli tomu byly další hádky až jsem jednou prostě odešla. Asi po dvou týdnech si začla s tím kamarádem do kterého jsem se zamilovala a ani jemu jsem nebyla úplně ukradená i když partner to vidí jinak. Jenže pak mě partner ukecal abych se vrátila a nebourala rodinu.Tak jsem se tedy vrátila a partner se snaží jako šílenej nevyčítá i když občas mu něco ujede ale to chápu a pořád by se snažil o další dítě aby si mě k sobě přivázal. Sice je mi s ním hezky ale i když se doopravdy snažím nejde mi znovu se do partnera zamilovat a kamarád mi nejde z hlavy při tom partner vydělává moc nepije a je to absolutně dokonalý otec. Kamarád si tak nějak proplouvá životem bez cíle a no není to dokonalý chlap ale přes to k němu cítím víc. už je mi ze sebe samý špatně když vidím jak mě miluje a já mu dávám sotva setinu citu který by si zasloužil. Ale když od něj odejdu bojím se že si ublíží je na mě hrozně fixovaný jak by jste vzniklou situaci řešily?

On si tě chce uvázat k sobě dalším dítětem? TO je bezohledně sobecké. A co takhle zodpovědnost a legitimní právní vztah??? A jestli chceš promarnit život ovládaná pocity (k němu něco cítíš, k němu skoro nic necítíš,…), tak je mi tě líto. Na „kamaráda“ navíc podle tvého popisu nezodpovědného svým stylem) zapomeň a hleď si budování skutečné rodiny.

K K
Kecalka 481 příspěvků 04.05.18 14:03

@Lalelale

Vsech ne. Jsou fakt situace, kdy je rozvod nejlepsi reseni pro vsechny.

Ale partner zakladatlky „vydelava, moc nepije a je absolutne dokonaly otec“. A to, ze bude dcera bez taty ji vubec nezajima, pise jen o svym objevu, ne o svym diteti.

Proste mi prijde, ze to dite je v pozici psa - maminku svrbi…, tak holt budes mit novyho tatu. Tecka.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.05.18 14:04
@K K píše:
Jeee, to je typicky…

Ze prijde dcera o hodnyho tatu, je jen takova drobnost, ktera zakladatelce nestala ani za zminku. Kdyby se dcera novymu objevu nelibila, tak doporucuju ji dat do utulku… Nebo rovnou utratit - aspon ji bude usetreno diky ujetym rodicum sposta trapeni, ktery ji ceka…

nový objev byl na dceru vždycky hodný a nijak mu nevadí

Sandokanos
Ukecaná baba ;) 1447 příspěvků 04.05.18 14:04
@Příšera píše:
Dobře přemýšlej, jestli to za to stojí. Kdysi jsem našla tenhle text a myslím, že na tom něco bude.

Jeto pekny a ma to myslenku. Jenze takove moc obecne. Co kdyz nekdo ma partnerra, ktery mu dava 60% a muze mit partnera, ktery dava 75%? Zivot je slozity a tech 80% rozhodne nedava vetsina partneru.

Královská dcera
Stálice 57 příspěvků 24 inzerátů 04.05.18 14:06
@K K píše:
Jeee, to je typicky…
Ze prijde dcera o hodnyho tatu, je jen takova drobnost, ktera zakladatelce nestala ani za zminku. Kdyby se dcera novymu objevu nelibila, tak doporucuju ji dat do utulku… Nebo rovnou utratit - aspon ji bude usetreno diky ujetym rodicum sposta trapeni, ktery ji ceka…

Je to sice dost drsné, ale velmi výstižné. Rozhodování podle emocí a požitků/prožitků s někým je hodně krátkozraké a vždycky jen uškodí - hlavně dítěti.

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2424 příspěvků 04.05.18 14:07
@K K píše:
@Lalelale

Ale partner zakladatlky „vydelava, moc nepije a je absolutne dokonaly otec“. A to, ze bude dcera bez taty ji vubec nezajima, pise jen o svym objevu, ne o svym diteti.

Proste mi prijde, ze to dite je v pozici psa - maminku svrbi…, tak holt budes mit novyho tatu. Tecka.

A to je důvod jí nadávat, že nechá utratit vlastní dítě? :poblion: A ještě jí hrubě urážet, že ji svrbí? A že jí partner nadává, za to by se mu měla ještě omluvit, ne? Fakt se zamysli, než něco napíšeš. Zakladatelka má asi sama dost, i bez urážek ostatních.

kalome
Povídálka 17 příspěvků 04.05.18 14:09
@K K píše:
@Lalelale

Proste mi prijde, ze to dite je v pozici psa - maminku svrbi…, tak holt budes mit novyho tatu. Tecka.

kdyby mě jen svrběla a dcera mi byla ukradená tak se k němu nevracím a nezkouším to znova ted jsem sice sama neštastná ale dcera má tátu u sebe

Janli
Kelišová 6051 příspěvků 9 inzerátů 04.05.18 14:15

Já tě chápu. Tvůj partner udělal všechno proto, aby jsi ho milovat přestala. Nadávky a hádky do spokojenyho vztahu nepatří. Začít znovu milovat a vážit si člověka, který se k tobě choval hnusně, to moc dobře nejde. Nejsme světice, jsme jen ženy. Zamilovat se v tu chvíli do někoho, kdo je po ruce a je jen o kousek lepší než prudící partner, je normální a jaksi očekávané. Sama ale víš, že tenhle není taky úplně košér. Budeš tomu muset teď dát čas a nechat to vyhnít. Máte děti, partner se snaží… rozbíjet rodinu není jednoduché a ukvapená rozhodnutí nejsou na místě. Někdy jsou vztahy, co prošly krizí lepší než před tím, já s manželem jsme toho příkladem, ale to ti dopředu nikdo neřekne. Dej tomu čas, ať si to všechno sedne, třeba budeš překvapená. Odejít můžeš vždycky.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Matěj von Osečany a život na zámku: Kozy jim přerůstají přes hlavu!

Zámecký pán Matěj Stropnický si na svou usedlost nedávno pořídil také... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >