Široký penis a obřízkou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  02.05.18 02:51
Široký penis + obřízka

Nazdárek,
Chci se tady zeptat žen, co si o tom myslí.
Jsem mladý chlap 26 let. Sexuálně žít jsem začal až v 19 letech. Předtím mě omezovala fimóza (zůžená predkožka). Po operaci v 18 letech, kdy jsem podstoupil celkovou obřízku se mi penis znatelně rozšířil v oblasti žaludu. Mám penis dlouhý 19 cm ale je fakt širší. Aktuálně jsem spal s 6 zenama. Jedna měla 42 let. Říkala, že takový penis za celý život nezažila. Moc se jí to líbilo. To vážně ženy z ČR nejsou zvyklé na ořezané chlapy? Jaký na to máte názor? Co se týče citlivosti jsem nadmíru spokojený. Hodně sportuju a hrozně nerad nosím pod kraťasy spodní prádlo. Ale ono to pak jde naostro hodně vidět a není to zrovna nejpříjemnější.

Prosím, vůbec se tady nevychloubám a vůbec si o sobě nic nemyslím. Právě naopak, stojím nohama pevně na zemi. Tak mě tady neukamenujte, myslím to dobře. :oops:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

kve-tinka
Závislačka 4265 příspěvků 15 inzerátů 02.05.18 05:38

Nechápu dotaz… já jsem jen pro obřízku ze zdravotních důvodů, syn jí „nikdy“ nebude mít. Muž má, rozhodnutí jeho matky nechápu.

Verun83
Echt Kelišová 8005 příspěvků 33 inzerátů 02.05.18 06:05

V mladi jsem mela kluka, co mel obrizku, ze zdr duvodu. Nejak mi to neprislo, tak ani nevim, co je lepsi. Mne je to fuk :lol:

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 702 příspěvků 02.05.18 07:28

Věřím, že to myslíš děsně dobře, ale nechápu dotaz. Ano, české ženy (i muži) jsou na to méňe zvyklé než třeba Američanky. To je vše? Proč takový sloh o vlastních mírách? Mimochodem, moje míry jsou 90-60-90. To se nevychloubám, jen mi to tak přišlo na mysl.

beruska9
Extra třída :D 10233 příspěvků 02.05.18 08:01

Fakt se nechlubis, proto nam tady pises vsechny ty detaily :mrgreen: No kdyz ti to dela dobre…uz jsem zazila i horsi diskuse.
Nevim taky uplne, co je dotaz :lol: Ne, zvykle moc nejsme, netusim, jake je procento chlapu s obrizkou, ale myslim, ze dost male. A souhlasim s tim, ze ze zdravotnich duvodu urcite, jinak bych to vlastnimu synovi nikdy nenechala udelat. Pokud by se sam rozhodl jako dospely, tak to uz bude jeho vec. Nabozensky duvod nemame, takze nemam proc.

Příspěvek upraven 02.05.18 v 08:09

Anonymní  02.05.18 08:03

Taky jsem obřezaný… a asi jsem nikdy netrpěl komplexem méněcennosti, takže ti svoje míry neřeknu. Obřízku mám ze stejného důvodu jako ty - fimóza. A ano, ženy v ČR na obřezaný jedince příliš zvyklé nejsou.

Jedinej problém mám občas s tím „rozšířením“ žaludu, protože na některé ženy to je až moc… jiné jsou zase spokojené. Nicméně, měl jsem cca 5 sexuálních partnerek a problém měly 2. Zbytek si to naopak pochvaloval, že třeba i na orální sex je to „lepší“. Vono sice holky chvíli tápou co a jak, ale alespoň je u toho krapet legrace :D.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 18682 příspěvků 02.05.18 08:09

Neznám žádnýho chlapa s obřízkou (pokud teda vím, jak to tam dole vypadá :mrgreen: ) :nevim:
A popravdě, je mi to dost jedno. Při sexuálních praktikách beztak žalud my holky vidíme, tak si myslím, že nás to zase tak nepřekvapí, když ho uvidíme bez kůžičky :lol: Co se týče rozšíření, nemůžu sloužit se zkušeností…
Jinak bacha, to, že ti nějaká ženská řekne, že takový péro ještě nikdy neviděla, nemusí nutně znamenat, že takový péro ještě nikdy neviděla ;)

A nosit oblečení (ať už kamkoliv, i kdyby jen do posilovny), přes které jsou tak jak píšeš vidět pohlavní orgány, je krajně nechutný a neslušný. Jsou lidi, který tvá chlouba absolutně nezajímá a měl by ses podle toho oblíkat.

Anonymní  02.05.18 08:13
@Anonymní píše:
Nazdárek,
Chci se tady zeptat žen, co si o tom myslí.
Jsem mladý chlap 26 let. Sexuálně žít jsem začal až v 19 letech. Předtím mě omezovala fimóza (zůžená predkožka). Po operaci v 18 letech, kdy jsem podstoupil celkovou obřízku se mi penis znatelně rozšířil v oblasti žaludu. Mám penis dlouhý 19 cm ale je fakt širší. Aktuálně jsem spal s 6 zenama. Jedna měla 42 let. Říkala, že takový penis za celý život nezažila. Moc se jí to líbilo. To vážně ženy z ČR nejsou zvyklé na ořezané chlapy? Jaký na to máte názor? Co se týče citlivosti jsem nadmíru spokojený. Hodně sportuju a hrozně nerad nosím pod kraťasy spodní prádlo. Ale ono to pak jde naostro hodně vidět a není to zrovna nejpříjemnější­.Prosím, vůbec se tady nevychloubám a vůbec si o sobě nic nemyslím. Právě naopak, stojím nohama pevně na zemi. Tak mě tady neukamenujte, myslím to dobře. :oops:

Ani jeden z mých 4 sexuálních partnerů nebyl obřezaný. :nevim:

A přiznám se, že mi ani menší pinda nevadí - 19cm je plýtvání!

Anonymní  02.05.18 08:55

Já, když jsem, kdysi dávno na dovolené ve Španělsku, měla obrezanyho kluka, tak mi to přišlo takový divný, že tam jako nebylo co přetahovat, nevěděla jsem, co s tím :lol: :oops: :roll:

Anonymní  02.05.18 13:37

To, že by celková obřízka způsobovala znatené rozšíření v oblasti žaludu slyším prvně. Nevylučuji to, ale nic takového u sebe tedy nepozoruji a to ji mám již 14 let. Možná jde o to zda byla provedena celková nebo pouze částečná obřízka.

Nmdl
Kecalka 189 příspěvků 02.05.18 13:50

To zní spíš jak popis do erotické seznamky. :D České ženy na to zvyklé nejsou, ale valné většině to vadit absolutně nebude, respektive spíš jim to bude ukradené. Tak buď rád, že máš dobrou výbavu a doporučuji přesedlat spíš na amateri.cz nebo zakulisi.cz, tam dostaneš asi „erudovanější“ odpovědi na svůj dotaz.
S těmi kraťasy na ostro mi to připomnělo jednu část Přátel. :)

PetrBk
Kecalka 234 příspěvků 02.05.18 18:04

Prej nechlubí :mrgreen:

Kolik už máš nabídek od zoufalých a nešťastných mamin?

Jinak závist ;)

Prof. Farnsworth
Kecalka 452 příspěvků 02.05.18 18:43
@Anonymní píše:
Taky jsem obřezaný… a asi jsem nikdy netrpěl komplexem méněcennosti, takže ti svoje míry neřeknu. Obřízku mám ze stejného důvodu jako ty - fimóza. A ano, ženy v ČR na obřezaný jedince příliš zvyklé nejsou.Jedinej problém mám občas s tím „rozšířením“ žaludu, protože na některé ženy to je až moc… jiné jsou zase spokojené. Nicméně, měl jsem cca 5 sexuálních partnerek a problém měly 2. Zbytek si to naopak pochvaloval, že třeba i na orální sex je to „lepší“. Vono sice holky chvíli tápou co a jak, ale alespoň je u toho krapet legrace :D.

No problém u 40% partnerek není úplně nejlepší score :D

Andreww
Kecalka 278 příspěvků 02.05.18 19:21

Ja ti nezavidim jak tady nekdo 19cm neni zas tak moc takovej prumer v CR ma to kazdej

Prof. Farnsworth
Kecalka 452 příspěvků 02.05.18 19:27
@Andreww píše:
Ja ti nezavidim jak tady nekdo 19cm neni zas tak moc takovej prumer v CR ma to kazdej

Jasně, jak nemáš aspoň 25 cm, tak ho před ženskou ani nevytahuj z kalhot. :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Knižní tipy: Čtení psané maminkami

Ocitnout se na mateřské dovolené je radost, ale mnohdy také starost. Své o... číst dále >

Články z Expres.cz

Štiková terčem kritiky kvůli reality show: Dostává výhrůžné zprávy i urážky

Myslela si, že jí reality show Štiky přinese slávu, zatím ale sklízí kritiku.... číst dále >

Jiří Pomeje o vztahu s dcerou: Zajímá se o mou díru v krku a kontroluje mi ji

Smí se Jiří Pomeje po rozchodu s manželkou Andreou vídat se svou dcerkou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přecházel jsem tři týdny nachlazení, pak jsem upadl do bezvědomí

Tři týdny jsem přecházel nachlazení, pak se mi udělalo špatně, upadl jsem do... číst dále >

Sex jako poprvé. Po rekonstrukci panenské blány touží i padesátnice

Rekonstrukce panenské blány sice není v Česku zákrok úplně běžný, ale občas... číst dále >

Reklama