Reklama

Široký penis a obřízkou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.18 02:51
Široký penis + obřízka

Nazdárek,
Chci se tady zeptat žen, co si o tom myslí.
Jsem mladý chlap 26 let. Sexuálně žít jsem začal až v 19 letech. Předtím mě omezovala fimóza (zůžená predkožka). Po operaci v 18 letech, kdy jsem podstoupil celkovou obřízku se mi penis znatelně rozšířil v oblasti žaludu. Mám penis dlouhý 19 cm ale je fakt širší. Aktuálně jsem spal s 6 zenama. Jedna měla 42 let. Říkala, že takový penis za celý život nezažila. Moc se jí to líbilo. To vážně ženy z ČR nejsou zvyklé na ořezané chlapy? Jaký na to máte názor? Co se týče citlivosti jsem nadmíru spokojený. Hodně sportuju a hrozně nerad nosím pod kraťasy spodní prádlo. Ale ono to pak jde naostro hodně vidět a není to zrovna nejpříjemnější.

Prosím, vůbec se tady nevychloubám a vůbec si o sobě nic nemyslím. Právě naopak, stojím nohama pevně na zemi. Tak mě tady neukamenujte, myslím to dobře. :oops:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

kve-tinka
Závislačka 4366 příspěvků 7 inzerátů 02.05.18 05:38

Nechápu dotaz… já jsem jen pro obřízku ze zdravotních důvodů, syn jí „nikdy“ nebude mít. Muž má, rozhodnutí jeho matky nechápu.

Verun83
Echt Kelišová 8688 příspěvků 33 inzerátů 02.05.18 06:05

V mladi jsem mela kluka, co mel obrizku, ze zdr duvodu. Nejak mi to neprislo, tak ani nevim, co je lepsi. Mne je to fuk :lol:

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1025 příspěvků 02.05.18 07:28

Věřím, že to myslíš děsně dobře, ale nechápu dotaz. Ano, české ženy (i muži) jsou na to méňe zvyklé než třeba Američanky. To je vše? Proč takový sloh o vlastních mírách? Mimochodem, moje míry jsou 90-60-90. To se nevychloubám, jen mi to tak přišlo na mysl.

beruska9
Extra třída :D 10646 příspěvků 02.05.18 08:01

Fakt se nechlubis, proto nam tady pises vsechny ty detaily :mrgreen: No kdyz ti to dela dobre…uz jsem zazila i horsi diskuse.
Nevim taky uplne, co je dotaz :lol: Ne, zvykle moc nejsme, netusim, jake je procento chlapu s obrizkou, ale myslim, ze dost male. A souhlasim s tim, ze ze zdravotnich duvodu urcite, jinak bych to vlastnimu synovi nikdy nenechala udelat. Pokud by se sam rozhodl jako dospely, tak to uz bude jeho vec. Nabozensky duvod nemame, takze nemam proc.

Příspěvek upraven 02.05.18 v 08:09

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.18 08:03

Taky jsem obřezaný… a asi jsem nikdy netrpěl komplexem méněcennosti, takže ti svoje míry neřeknu. Obřízku mám ze stejného důvodu jako ty - fimóza. A ano, ženy v ČR na obřezaný jedince příliš zvyklé nejsou.

Jedinej problém mám občas s tím „rozšířením“ žaludu, protože na některé ženy to je až moc… jiné jsou zase spokojené. Nicméně, měl jsem cca 5 sexuálních partnerek a problém měly 2. Zbytek si to naopak pochvaloval, že třeba i na orální sex je to „lepší“. Vono sice holky chvíli tápou co a jak, ale alespoň je u toho krapet legrace :D.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19582 příspěvků 02.05.18 08:09

Neznám žádnýho chlapa s obřízkou (pokud teda vím, jak to tam dole vypadá :mrgreen: ) :nevim:
A popravdě, je mi to dost jedno. Při sexuálních praktikách beztak žalud my holky vidíme, tak si myslím, že nás to zase tak nepřekvapí, když ho uvidíme bez kůžičky :lol: Co se týče rozšíření, nemůžu sloužit se zkušeností…
Jinak bacha, to, že ti nějaká ženská řekne, že takový péro ještě nikdy neviděla, nemusí nutně znamenat, že takový péro ještě nikdy neviděla ;)

A nosit oblečení (ať už kamkoliv, i kdyby jen do posilovny), přes které jsou tak jak píšeš vidět pohlavní orgány, je krajně nechutný a neslušný. Jsou lidi, který tvá chlouba absolutně nezajímá a měl by ses podle toho oblíkat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.18 08:13
@Anonymní píše:
Nazdárek,
Chci se tady zeptat žen, co si o tom myslí.
Jsem mladý chlap 26 let. Sexuálně žít jsem začal až v 19 letech. Předtím mě omezovala fimóza (zůžená predkožka). Po operaci v 18 letech, kdy jsem podstoupil celkovou obřízku se mi penis znatelně rozšířil v oblasti žaludu. Mám penis dlouhý 19 cm ale je fakt širší. Aktuálně jsem spal s 6 zenama. Jedna měla 42 let. Říkala, že takový penis za celý život nezažila. Moc se jí to líbilo. To vážně ženy z ČR nejsou zvyklé na ořezané chlapy? Jaký na to máte názor? Co se týče citlivosti jsem nadmíru spokojený. Hodně sportuju a hrozně nerad nosím pod kraťasy spodní prádlo. Ale ono to pak jde naostro hodně vidět a není to zrovna nejpříjemnější­.Prosím, vůbec se tady nevychloubám a vůbec si o sobě nic nemyslím. Právě naopak, stojím nohama pevně na zemi. Tak mě tady neukamenujte, myslím to dobře. :oops:

Ani jeden z mých 4 sexuálních partnerů nebyl obřezaný. :nevim:

A přiznám se, že mi ani menší pinda nevadí - 19cm je plýtvání!

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.18 08:55

Já, když jsem, kdysi dávno na dovolené ve Španělsku, měla obrezanyho kluka, tak mi to přišlo takový divný, že tam jako nebylo co přetahovat, nevěděla jsem, co s tím :lol: :oops: :roll:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.18 13:37

To, že by celková obřízka způsobovala znatené rozšíření v oblasti žaludu slyším prvně. Nevylučuji to, ale nic takového u sebe tedy nepozoruji a to ji mám již 14 let. Možná jde o to zda byla provedena celková nebo pouze částečná obřízka.

Nmdl
Ukecaná baba ;) 1890 příspěvků 02.05.18 13:50

To zní spíš jak popis do erotické seznamky. :D České ženy na to zvyklé nejsou, ale valné většině to vadit absolutně nebude, respektive spíš jim to bude ukradené. Tak buď rád, že máš dobrou výbavu a doporučuji přesedlat spíš na amateri.cz nebo zakulisi.cz, tam dostaneš asi „erudovanější“ odpovědi na svůj dotaz.
S těmi kraťasy na ostro mi to připomnělo jednu část Přátel. :)

PetrBk
Kecalka 442 příspěvků 02.05.18 18:04

Prej nechlubí :mrgreen:

Kolik už máš nabídek od zoufalých a nešťastných mamin?

Jinak závist ;)

Prof. Farnsworth
Závislačka 4489 příspěvků 02.05.18 18:43
@Anonymní píše:
Taky jsem obřezaný… a asi jsem nikdy netrpěl komplexem méněcennosti, takže ti svoje míry neřeknu. Obřízku mám ze stejného důvodu jako ty - fimóza. A ano, ženy v ČR na obřezaný jedince příliš zvyklé nejsou.Jedinej problém mám občas s tím „rozšířením“ žaludu, protože na některé ženy to je až moc… jiné jsou zase spokojené. Nicméně, měl jsem cca 5 sexuálních partnerek a problém měly 2. Zbytek si to naopak pochvaloval, že třeba i na orální sex je to „lepší“. Vono sice holky chvíli tápou co a jak, ale alespoň je u toho krapet legrace :D.

No problém u 40% partnerek není úplně nejlepší score :D

Andreww
Kecalka 278 příspěvků 02.05.18 19:21

Ja ti nezavidim jak tady nekdo 19cm neni zas tak moc takovej prumer v CR ma to kazdej

Prof. Farnsworth
Závislačka 4489 příspěvků 02.05.18 19:27
@Andreww píše:
Ja ti nezavidim jak tady nekdo 19cm neni zas tak moc takovej prumer v CR ma to kazdej

Jasně, jak nemáš aspoň 25 cm, tak ho před ženskou ani nevytahuj z kalhot. :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Nejslavnější „ubeři“ v Česku: Koho z řad hvězd jako taxikáře můžete potkat i vy?

Exekuce, trestní stíhání nebo dokonce pobyt ve vězení. To jsou hlavní důvody,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >