Podvedl mě před rokem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
immi
Nováček 5 příspěvků 01.05.18 23:22
Podvedl mě před rokem?

Ahoj, ráda bych s zeptala na váš názor. S manželem jsem se seznámila přesně před rokem. V té době ukončoval vztah s bývalou přítelkyní. Oba jsme společně bydleli v Praze odkud pochází a dohodli jsme se, že se společně přestěhujeme do místa mého bydliště. Byla jsem s ním v té době asi měsíc, když jsem musela odjet o den dřív z Prahy. Pamatuji si, že přijel a měl na hrudi namalované srdce. Tenkrát mi řekl, že ani neví, kde k tomu přišel. Já to také neřešila. Nedávno jsem se dozvěděla, že přespal hned jak jsem odjela, tak přespal u bejvalky, aby něco dořešil a dokonce tam spal. Dozvěděla jsem se to úplnou náhodou, když měl v e-mailu od ní zprávu:,,Ahoj lásko, děkuji za krásný večer,, a potom jsem si vzpomněla na to namalované, špatně umyté srdce na hrudi. Manžel mi tvrdí, že je to už dávno a že se nic nestalo. Mám tomu věřit?? Já vím, že je to už rok, ale neskutečně mě to žere. :( :zed:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:
 
Anonymní  01.05.18 23:29

Já si myslím, že se něco stalo.Ten meil byl starý předpokládám…Hele, mě se stalo toto…Asi po roce, co jsem byla s mym, ted už, manželem, jsem mu našla v šuplíku lístky na bus, kdy tou dobou, kdy jsme spolu začínali, jezdil do jiného města. Nakonec jsem i dohledala podle sms zpráv, že to bylo vždycky, když jsem byla v práci…No přiznal barvu, nejdřív zapíral, tak jsem mu věřila, pak jsem si řekla, že to je přeci úplná blbost, co mi navykládal, tak jsem do toho tak dlouho štourala, že se přiznal, že když jsme spolu začali, tak měl pár měsícu už rozjednáno jinde a ještě tam občas jezdil, ale přísahal, že když jsme se spolu porvé vyspali, tak to ukončil a já mu věřím. Jiné lístky z dalšího data už tam neměl a chová se hezky, je to už 7,8 let a nedal mi nikdy nějakou záminku mu nevěřit..Tak asi tak…

 
Anonymní  01.05.18 23:31

Já už bych se v tom nepitvala. Vypadá to že ani něco měl. Ale k čemu ti teď bude to vědět. Zřejmě jeste netušil ze si tě vezme. Koukala bych na to co je teď.

 
Boudová
Kelišová 5973 příspěvků 01.05.18 23:32
@Anonymní píše:
Já už bych se v tom nepitvala. Vypadá to že ani něco měl. Ale k čemu ti teď bude to vědět. Zřejmě jeste netušil ze si tě vezme. Koukala bych na to co je teď.

Tento komentář je můj. Anonym omylem.

 
kve-tinka
Závislačka 4266 příspěvků 15 inzerátů 01.05.18 23:35

Tak hlavně, že jste se stihli do roka vzít. :lol: Bohužel, už nad tím musíš jen mávnout rukou a zůstat nad věcí… i když se divím, že má někde ještě uložen tak starý email.

 
Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2200 příspěvků 01.05.18 23:37
@kve-tinka píše:
Tak hlavně, že jste se stihli do roka vzít. :lol: Bohužel, už nad tím musíš jen mávnout rukou a zůstat nad věcí… i když se divím, že má někde ještě uložen tak starý email.
:lol: co je na tom divného, já mám ve schánce roky starý meily :)
 
immi
Nováček 5 příspěvků 01.05.18 23:40

Jsme svoji, ale já ho teď vidím v úplně jiném světle. Kdybych to věděla před rokem, tak už mávnu rukou, ale když to vím teď, tak mě to hrozně trápí. Pořád s ní řeší už rok nějaký přestupek. Někdy mu volala v 10 večer, aby mu řekla, jaký je hajzl. Je jako veš v kožichu a už mě to nebaví. A teď se dozvím tohle :zed:

 
Sexynohy
Ukecaná baba ;) 1307 příspěvků 01.05.18 23:50

Tak ty jsi ho přebírala za pochodu jiné, pokud to mezi nimi nebylo strašné, umím si představit, že to prostě nedokázal hned utnout. Jako správné ro rozhodně není, ale přelézat ze vztahu do vztahu taky ne. Nechala bych to už být, pokud je to jinak mezi vámi fajn a žila přítomností.

 
Sexynohy
Ukecaná baba ;) 1307 příspěvků 01.05.18 23:51
@immi píše:
Jsme svoji, ale já ho teď vidím v úplně jiném světle. Kdybych to věděla před rokem, tak už mávnu rukou, ale když to vím teď, tak mě to hrozně trápí. Pořád s ní řeší už rok nějaký přestupek. Někdy mu volala v 10 večer, aby mu řekla, jaký je hajzl. Je jako veš v kožichu a už mě to nebaví. A teď se dozvím tohle :zed:

A jak dlouho spolu před tím byli?

 
immi
Nováček 5 příspěvků 01.05.18 23:53

Asi půl roku

 
Sexynohy
Ukecaná baba ;) 1307 příspěvků 02.05.18 00:08
@immi píše:
Asi půl roku

Možná se z toho ta holka ještě nevpamatovala a tak to potřebuje jen vyventilovat. Chápu že tě to štve, ale jestli mu jinak věříš, tak bych to její vyvolávání zkusila překousnout, nebo o tom s ním hodit - slušně - řeč. To že tě (?nebo jí?) tehdy podvedl, bych si nejdřív promyslela, jestli mu o tom vůbec říkat. Tohle je prostě ta nevýhoda přebíhání ze vztahu do vztahu, taková daň za to, že ho máš no :nevim: Asi bych radši vyrazila na skleičku s kámoškou, vykecala se jí a neplevelila si tím manželství.

 
kve-tinka
Závislačka 4266 příspěvků 15 inzerátů 02.05.18 05:36
@Danulinka16 píše: :lol: co je na tom divného, já mám ve schánce roky starý meily :)

jo? takové, kde jsou důkazy, co hrajou proti tobě?? :think:

 
Verun83
Echt Kelišová 8026 příspěvků 33 inzerátů 02.05.18 06:34

Nech to byt. Chces se kvuli tomu rozvest? Asi tenkrat nemel jeste jasno. Ale vybral si tebe.

 
Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 18713 příspěvků 02.05.18 08:00
@Verun83 píše:
Nech to byt. Chces se kvuli tomu rozvest? Asi tenkrat nemel jeste jasno. Ale vybral si tebe.

asi tak. Začátek vztahu, přechod z jednoho do druhého, popravdě, není ani první ani poslední, u koho se tahle změna trochu překryla.
Je to rok stará záležitost. Během té doby si tě vzal. Myslím, že jsi na prvním místě ty, a šťourat se v rok staré záležitosti nikomu dobře neudělá. Mimochodem, jak tě napadlo prolejzat rok staré emaily? :D Pátráš po něčem? Já že mě by to teda nenapadlo.
Dej si panáka, prober to s kámoškou a pokud se nyní chová jako milující manžel a supr chlap, tak bych si to nekazila. Nebo se chceš rozvádět? :think: Vím, že se to líp radí než dělá a že teď si asi pěkně rozhozená, ale i tak, nedělala bych ukvapená rozhodnutí…

 
Kobliha51
Neúnavná pisatelka 15599 příspěvků 02.05.18 08:13
@immi píše:
Ahoj, ráda bych s zeptala na váš názor. S manželem jsem se seznámila přesně před rokem. V té době ukončoval vztah s bývalou přítelkyní. Oba jsme společně bydleli v Praze odkud pochází a dohodli jsme se, že se společně přestěhujeme do místa mého bydliště. Byla jsem s ním v té době asi měsíc, když jsem musela odjet o den dřív z Prahy. Pamatuji si, že přijel a měl na hrudi namalované srdce. Tenkrát mi řekl, že ani neví, kde k tomu přišel. Já to také neřešila. Nedávno jsem se dozvěděla, že přespal hned jak jsem odjela, tak přespal u bejvalky, aby něco dořešil a dokonce tam spal. Dozvěděla jsem se to úplnou náhodou, když měl v e-mailu od ní zprávu:,,Ahoj lásko, děkuji za krásný večer,, a potom jsem si vzpomněla na to namalované, špatně umyté srdce na hrudi. Manžel mi tvrdí, že je to už dávno a že se nic nestalo. Mám tomu věřit?? Já vím, že je to už rok, ale neskutečně mě to žere. :( :zed:

Funguje vám to? Tak se na to vykašli. Nefunguje vám to? Tak se na něj vykašli.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Hvězdou letošních Varů je Tim Robbins: Vykoupen z Shawshanku a oceněn Oscarem

53. ročník filmového festivalu v Karlových Varech navštíví americký herec,... číst dále >

Zvrácený dopis doubického vraha: „Před vraždou byla statečná,“ vzkázal rodičům

Jejich dceru zabil brutálním způsobem. Škrtil ji několik hodin, do toho její... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Dívka má hlavu větší než fotbalový míč, čeká na operaci

Na zásadní operaci čeká v Pákistánu holčička, která má několik měsíců po... číst dále >

První bedýnky jsme skládali v obýváku, říká podnikatelka Jana Bínová

Když před osmi lety zjistila, že v zahraničí si lidé běžně objednávají dovoz... číst dále >


Reklama