Podvedl mě před rokem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
immi
Nováček 9 příspěvků 01.05.18 23:22
Podvedl mě před rokem?

Ahoj, ráda bych s zeptala na váš názor. S manželem jsem se seznámila přesně před rokem. V té době ukončoval vztah s bývalou přítelkyní. Oba jsme společně bydleli v Praze odkud pochází a dohodli jsme se, že se společně přestěhujeme do místa mého bydliště. Byla jsem s ním v té době asi měsíc, když jsem musela odjet o den dřív z Prahy. Pamatuji si, že přijel a měl na hrudi namalované srdce. Tenkrát mi řekl, že ani neví, kde k tomu přišel. Já to také neřešila. Nedávno jsem se dozvěděla, že přespal hned jak jsem odjela, tak přespal u bejvalky, aby něco dořešil a dokonce tam spal. Dozvěděla jsem se to úplnou náhodou, když měl v e-mailu od ní zprávu:,,Ahoj lásko, děkuji za krásný večer,, a potom jsem si vzpomněla na to namalované, špatně umyté srdce na hrudi. Manžel mi tvrdí, že je to už dávno a že se nic nestalo. Mám tomu věřit?? Já vím, že je to už rok, ale neskutečně mě to žere. :( :zed:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.18 23:29

Já si myslím, že se něco stalo.Ten meil byl starý předpokládám…Hele, mě se stalo toto…Asi po roce, co jsem byla s mym, ted už, manželem, jsem mu našla v šuplíku lístky na bus, kdy tou dobou, kdy jsme spolu začínali, jezdil do jiného města. Nakonec jsem i dohledala podle sms zpráv, že to bylo vždycky, když jsem byla v práci…No přiznal barvu, nejdřív zapíral, tak jsem mu věřila, pak jsem si řekla, že to je přeci úplná blbost, co mi navykládal, tak jsem do toho tak dlouho štourala, že se přiznal, že když jsme spolu začali, tak měl pár měsícu už rozjednáno jinde a ještě tam občas jezdil, ale přísahal, že když jsme se spolu porvé vyspali, tak to ukončil a já mu věřím. Jiné lístky z dalšího data už tam neměl a chová se hezky, je to už 7,8 let a nedal mi nikdy nějakou záminku mu nevěřit..Tak asi tak…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.18 23:31

Já už bych se v tom nepitvala. Vypadá to že ani něco měl. Ale k čemu ti teď bude to vědět. Zřejmě jeste netušil ze si tě vezme. Koukala bych na to co je teď.

Boudová
Kelišová 6057 příspěvků 2 inzeráty 01.05.18 23:32
@Anonymní píše:
Já už bych se v tom nepitvala. Vypadá to že ani něco měl. Ale k čemu ti teď bude to vědět. Zřejmě jeste netušil ze si tě vezme. Koukala bych na to co je teď.

Tento komentář je můj. Anonym omylem.

kve-tinka
Závislačka 4556 příspěvků 6 inzerátů 01.05.18 23:35

Tak hlavně, že jste se stihli do roka vzít. :lol: Bohužel, už nad tím musíš jen mávnout rukou a zůstat nad věcí… i když se divím, že má někde ještě uložen tak starý email.

Danulinka16
Závislačka 2503 příspěvků 01.05.18 23:37
@kve-tinka píše:
Tak hlavně, že jste se stihli do roka vzít. :lol: Bohužel, už nad tím musíš jen mávnout rukou a zůstat nad věcí… i když se divím, že má někde ještě uložen tak starý email.
:lol: co je na tom divného, já mám ve schánce roky starý meily :)
immi
Nováček 9 příspěvků 01.05.18 23:40

Jsme svoji, ale já ho teď vidím v úplně jiném světle. Kdybych to věděla před rokem, tak už mávnu rukou, ale když to vím teď, tak mě to hrozně trápí. Pořád s ní řeší už rok nějaký přestupek. Někdy mu volala v 10 večer, aby mu řekla, jaký je hajzl. Je jako veš v kožichu a už mě to nebaví. A teď se dozvím tohle :zed:

Sexynohy
Ukecaná baba ;) 1478 příspěvků 01.05.18 23:50

Tak ty jsi ho přebírala za pochodu jiné, pokud to mezi nimi nebylo strašné, umím si představit, že to prostě nedokázal hned utnout. Jako správné ro rozhodně není, ale přelézat ze vztahu do vztahu taky ne. Nechala bych to už být, pokud je to jinak mezi vámi fajn a žila přítomností.

Sexynohy
Ukecaná baba ;) 1478 příspěvků 01.05.18 23:51
@immi píše:
Jsme svoji, ale já ho teď vidím v úplně jiném světle. Kdybych to věděla před rokem, tak už mávnu rukou, ale když to vím teď, tak mě to hrozně trápí. Pořád s ní řeší už rok nějaký přestupek. Někdy mu volala v 10 večer, aby mu řekla, jaký je hajzl. Je jako veš v kožichu a už mě to nebaví. A teď se dozvím tohle :zed:

A jak dlouho spolu před tím byli?

immi
Nováček 9 příspěvků 01.05.18 23:53

Asi půl roku

Sexynohy
Ukecaná baba ;) 1478 příspěvků 02.05.18 00:08
@immi píše:
Asi půl roku

Možná se z toho ta holka ještě nevpamatovala a tak to potřebuje jen vyventilovat. Chápu že tě to štve, ale jestli mu jinak věříš, tak bych to její vyvolávání zkusila překousnout, nebo o tom s ním hodit - slušně - řeč. To že tě (?nebo jí?) tehdy podvedl, bych si nejdřív promyslela, jestli mu o tom vůbec říkat. Tohle je prostě ta nevýhoda přebíhání ze vztahu do vztahu, taková daň za to, že ho máš no :nevim: Asi bych radši vyrazila na skleičku s kámoškou, vykecala se jí a neplevelila si tím manželství.

kve-tinka
Závislačka 4556 příspěvků 6 inzerátů 02.05.18 05:36
@Danulinka16 píše: :lol: co je na tom divného, já mám ve schánce roky starý meily :)

jo? takové, kde jsou důkazy, co hrajou proti tobě?? :think:

Verun83
Echt Kelišová 9037 příspěvků 33 inzerátů 02.05.18 06:34

Nech to byt. Chces se kvuli tomu rozvest? Asi tenkrat nemel jeste jasno. Ale vybral si tebe.

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20261 příspěvků 02.05.18 08:00
@Verun83 píše:
Nech to byt. Chces se kvuli tomu rozvest? Asi tenkrat nemel jeste jasno. Ale vybral si tebe.

asi tak. Začátek vztahu, přechod z jednoho do druhého, popravdě, není ani první ani poslední, u koho se tahle změna trochu překryla.
Je to rok stará záležitost. Během té doby si tě vzal. Myslím, že jsi na prvním místě ty, a šťourat se v rok staré záležitosti nikomu dobře neudělá. Mimochodem, jak tě napadlo prolejzat rok staré emaily? :D Pátráš po něčem? Já že mě by to teda nenapadlo.
Dej si panáka, prober to s kámoškou a pokud se nyní chová jako milující manžel a supr chlap, tak bych si to nekazila. Nebo se chceš rozvádět? :think: Vím, že se to líp radí než dělá a že teď si asi pěkně rozhozená, ale i tak, nedělala bych ukvapená rozhodnutí…

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 17253 příspěvků 02.05.18 08:13
@immi píše:
Ahoj, ráda bych s zeptala na váš názor. S manželem jsem se seznámila přesně před rokem. V té době ukončoval vztah s bývalou přítelkyní. Oba jsme společně bydleli v Praze odkud pochází a dohodli jsme se, že se společně přestěhujeme do místa mého bydliště. Byla jsem s ním v té době asi měsíc, když jsem musela odjet o den dřív z Prahy. Pamatuji si, že přijel a měl na hrudi namalované srdce. Tenkrát mi řekl, že ani neví, kde k tomu přišel. Já to také neřešila. Nedávno jsem se dozvěděla, že přespal hned jak jsem odjela, tak přespal u bejvalky, aby něco dořešil a dokonce tam spal. Dozvěděla jsem se to úplnou náhodou, když měl v e-mailu od ní zprávu:,,Ahoj lásko, děkuji za krásný večer,, a potom jsem si vzpomněla na to namalované, špatně umyté srdce na hrudi. Manžel mi tvrdí, že je to už dávno a že se nic nestalo. Mám tomu věřit?? Já vím, že je to už rok, ale neskutečně mě to žere. :( :zed:

Funguje vám to? Tak se na to vykašli. Nefunguje vám to? Tak se na něj vykašli.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Herečka Patricie Solaříková končí v seriálu Ulice. A z čeho bude žít?

Stála u zrodu nekonečného seriálu Ulice, ale teď – po dvanácti letech – z něj... číst dále >

Co vám je do toho?! Kopřivová podrážděně reaguje na dotazy ohledně Jágra

Veronika Kopřivová (27) tak trochu začíná nezvládat sociální sítě. Od... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >