Reklama

Milenkou na truc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MonikaBl
Nováček 1 příspěvek 23.01.18 22:25
Milenkou na truc

Chtěla bych se dámy zeptat na názor ohledně mého vztahu. S přítelem jsme spolu víc jak 4 roky. Před 2 roky jsme spolu začali bydlel. Všechno bylo idylické. Když jednou mi jednou ukazoval na mobilu fotky a naskočila mu tam zpráva. Zpráva byla od dívky jménem Tereza. Vždy říkal, že jsou stále kamarádi, ale z té zprávy jsem poznala, že je v tom něco víc. Ke všemu se přiznal, nechal mi přečíst si všechny jeho zprávy. Nestačila jsem se divit, člověk kterému jsem věřila byl najednou někdo úplně jiný. Dejme tomu, že jsem privrela oči a řekla, že to nějak překousnu. Bohužel jsou akce kde na Terezu opět narazíme, nevěřím mu.. Mám pocit, že na sebe koukají a je tam stále něco.
Příteli jsem přestala věřit, bohužel jsem potkala někoho komu věřím, je mojí oporou. Ano udělala jsem to, našla jsem si milence, který je o 20let starší. I když jsem věděla, jak moc to může příteli ublížit. S přítelem spolu už skoro nespime, proto jsem hledala útěchu někde jinde.
Chtěla bych se zeptat, zda si myslíte, že náš vztah má stále šanci? Nebo je už vše ztraceno? Každou noc nad tím přemýšlím a stále nevím.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

jenny.fields
Generální žvanilka 24718 příspěvků 23.01.18 22:27

Ztraceno.

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 23.01.18 22:29

Nemá smysl přebívat v takovém vztahu.

jdukolem
Hvězda diskuse 49255 příspěvků 23.01.18 22:29

Je to pryč a není o co stát..

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2291 příspěvků 23.01.18 22:30

To teda opravdu smysl nemá 8o

taketik
Závislačka 3489 příspěvků 1 inzerát 23.01.18 22:32

Ztraceno - pokud by si tomu vztahu - jemu věřila nenašla by sis milence ;) - pro dobro obou bych to co nejdříve skončila ;)… Ty si budes moc najit nekoho komu budes 100% verit, budes mit vztah kde bude sex a nebudes muset mit milence ( s tim i strach ze to praskne ) - a pritel bud pujde za Terezou a nebo alespon nebude mit vedle sebe člověka který mu „nasazuje parohy“…

Evullka
Zasloužilá kecalka 562 příspěvků 4 inzeráty 23.01.18 22:35

@MonikaBl @Petruna21 Rozhodně nepřebývat.

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2364 příspěvků 23.01.18 22:36

Cau, tady Tereza :mrgreen: :kytka:

Detsa
Extra třída :D 10657 příspěvků 23.01.18 22:45
@Azeretereza píše:
:think: :mavam: :mavam: I ty brute :nevim:

Andy27
Kelišová 6238 příspěvků 23.01.18 22:49

Tak vztah zazdil pritel…takze i k sexualni abstenci..chapu tebe..ty si to zavinu nedavej

Russet
Extra třída :D 10926 příspěvků 23.01.18 22:53
@Azeretereza píše:

Tereza H.? :mrgreen:

Jogy
Kecalka 155 příspěvků 23.01.18 23:12

Ja by som sa rozišiel, načo udržiavat taky vztah. Myslim že prenho to bude poučenie a nabuduce si dvakrát rozmysli či zahne.

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 958 příspěvků 23.01.18 23:13

Nema to smysl. Podvadite jeden druheho, i kdybyste to lepili dohromady, stejne to fungovat nebude. Bud rada, ze do toho nemate deti, to se pak hur odchazi. :think:

Vzdyspatnej
Povídálka 23 příspěvků 23.01.18 23:17

Přesně todle sem zazival a pokud on ti nechce dokázat že mu můžeš důvěřovat vypadni co nejrychleji.. Je to dost těžký hrozně moc ale uleví se ti a nedokážeš si představit jak..

kristyn.g
Závislačka 2778 příspěvků 24.01.18 01:24

@MonikaBl no všichni sice radí něco jiného…

Záleží na tobě, miluješ přítele? Já si tedy myslím že je nejlepší čas vyložit karty na stůl a upřímně si promluvit, o tom co tu píšeš, o té tvé duvěře a že vidíš jak na sebe se dívají a ať je upřímný. Abyste zjistili spolu jestli má pro vás cenu udělat tlustou čáru a zkusit to znova nebo ne.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >