Rozpad vztahu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
SnazilkaZ
Nováček 8 příspěvků 23.01.18 21:50
Rozchod vztahu

Ahoj Holky,
Uz nevim co mam delat. Nechci snad ani poradit, ale jen slyset Vas nazor. Nejak to prestavam zvladat. Tak k veci.
Me je 22 a byvalemu pritelovi 20. Byli jsme spolu 4roky. Za tu dobu jsme spolu 2.5roku bydleli a poslednich 10mesicu se snazili o miminko. Planovali spolecnou minulost, rodinny dum, kupu deti..
Kvuli tomu, ze jsem nemohla otehotnet znamenalo taky, ze jsem musela zmenit praci coz ale znamenalo ze jsem 2noci nespala doma (prespavala jsem u mamky, doma mel vse nachystane, vyprane, nakoupene, uvarene, uklizene). Rikal mi, ze mu to vubec nevadi..hlavne at uz se nam zadari.. dokonce byl na spermiogramu a ja na po vsech certech.. tyden pred rozchodem jsme se dozvedeli ze mame asi tak 85% sanci na dvojcata pri nove nasazene lecbe. Pritel z toho byl stastny.. vzdycky chtel dvojcata.. tak jsme se dali do reci o jmenech a dalsich planech o zivote.. no a tyden na to jsme se strasne pohadali uplne kvuli blbosti.. sbalil se odstehoval se k rodicum.. a ze uz se mnou nechce byt a tak.. pak jsem ho parkrat videla, s kamaradkou.. no a doslo mi to.. je s ni (27let).. co ho zmenilo? Co se stalo?
Uz jsou to 4mesice.. do vanoc jsme se nebavili a ted kdyz se potkame..ted v lednu 2× vzdy to skoncilo sexem.. ale je s ni.. a ja prasky dal neberu ale on na to nebere ohled..
Vim, ze me ma rad.. ja ho miluju a dlouho budu.. on bude ten pravej dokud nedojde nekdo z koho si sednu na prdel.. at je to za mesic nebo i za 5let.. ja uz nevim.. co bych udelala.. kdyz s nim spat nebudu.. budu se trapit i tak..
Co mam delat?.. ja uz nemuzu dal :(
Jo a jeste velkou roli v tom hraji taky jeho rodice.. moc jsme si nesedli.. otec mu rekl, ze jestli se ke me vrati, tak konci.. a jeho matka neco podobneho..
Jaky je vas nazor na nej?
Lekl se planovane budoucnosti? Nebo se boji rodicu? Nebo proooc? :zed:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
b22
Kecalka 271 příspěvků 23.01.18 21:54

8o 8o je dobře že nemáte děti, asi jediný na co se zmizí napsat…

Černá vdova
Extra třída :D 10048 příspěvků 23.01.18 22:00

@SnazilkaZ Je mladý a Ty taky. Ještě si užívejte života. Ale asi každý s jiným partnerem. Hlavně se nesnaž otěhotnět s ním, být samoživitelka není tak jednoduché, jak by se mohlo zdát.

Andy27
Kelišová 6247 příspěvků 23.01.18 22:02

Mladej kluk…chce si uzivat..treba na to prijde a nebo ne..ty se kazdopadne chran..je jiny kdyz jste spolu a neco jineho kdyz takhke ted ulitnete…nechtej otehotnet v tyhle situaci

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18776 příspěvků 23.01.18 22:02

Hlavně s ním nezapomeň častěji spát bez antikoncepce, třeba otěhotníš, budeš mít konečně ta dvojčata a on se k tobě rozhodně ihned vrátí. Snažilky s dvacetiletými nevybouřenými mladíčky jsou opravdu velice vyzrálé.

Andy27
Kelišová 6247 příspěvků 23.01.18 22:07
@hanka.br. píše:
Hlavně s ním nezapomeň častěji spát bez antikoncepce, třeba otěhotníš, budeš mít konečně ta dvojčata a on se k tobě rozhodně ihned vrátí. Snažilky s dvacetiletými nevybouřenými mladíčky jsou opravdu velice vyzrálé.
a to tady chybelo…pichlava poznamka k veceru :palec:
Helileli
Závislačka 3040 příspěvků 23.01.18 22:12

Nekomplikuj si život a najdi si chlapa, který už je dospělý. Většina mužů je ve 20 úplně někde jinde než jejich vrstevnice, neřkuli starší.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25263 příspěvků 23.01.18 22:12

Asi se mu rozbřesklo, že mít děti ve dvaceti je pěkná kravina. A ty jsi hloupá neskutečně :roll: :roll: :roll: :roll: spíš s ním a nebereš antikoncepci? Prober se!

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18776 příspěvků 23.01.18 22:13
@Andy27 píše:
a to tady chybelo…pichlava poznamka k veceru :palec:

Za ironii se omlouvám, ale vzhledem k tématu je příjemnější než upřímnost.

Andy27
Kelišová 6247 příspěvků 23.01.18 22:17
@hanka.br. píše:
Za ironii se omlouvám, ale vzhledem k tématu je příjemnější než upřímnost.

Asi jo…vice mene jsem psala neco podobneho..ote­hotnet takhle pri uletu by nebylo moc ok…a zakladatelka by si to uvedomila pozde

Milis666
Kecalka 189 příspěvků 23.01.18 22:29

Tak to jste měli plánovat společnou budoucnost a né minulost :P

Evullka
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 4 inzeráty 23.01.18 22:31

@SnazilkaZ Holka, už Tvůj nick je vypovídající…Jak nebere na to ohled? Ty se snaz do toho nespadnout, sama s dítětem, možná i dvěmi…Navíc je moc mladej, i kdyby se lekl, nedivim se.Ve dvaceti se leknu taky:)

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 23.01.18 22:33

Není na to připravený a určitě bych se nesnažila otěhotnět s ním :roll:

Russet
Extra třída :D 12174 příspěvků 23.01.18 22:56

Nech ho být a hlavně s ním už nespi :zed:

Borůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 23.01.18 23:19

Zakladatelko, dej si za cíl založit rodinnu s někým, s kým budeš bydlet 5 let, bude Tě milovat, za tu dobu Tě nezradí, nezahne Ti, bude zodpovědný. Nic míň neber. Jinak budeš nešťastná a co víc, budeš trpět, až se Ti nějakej vůl bude pelešit v okolí, zatím co Ty budeš obracet peníze na chleba, aby jsi měla co dát dětem do úst. Nebuď zodpovědná kvůli sobě, ale dětem, který si přeješ. Tenhle kluk je idi.ot a víš co se říká, vrána k vráně sedá ;)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >