Milujeme Chorvatsko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kornelije
Kelišová 6197 příspěvků 11.07.19 09:22
Milujeme Chorvatsko

Povídání o této krásné zemí.. :srdce: kde se vám nejvíce líbilo?.. doporučite vaše oblíbené místo? chystáte se letos nebo už máte po dovolené?

Podělte se o své zážitky, fotky.. :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kaileee
Ukecaná baba ;) 1493 příspěvků 11.07.19 09:31

Chorvatsko je krásné, škoda, že ho hodně lidí zbytečně podceňuje, řeči typu „jedete jen do jugošky“ jsou fakt trapné :mrgreen:
my tam lítáme, z Ostravy jsme tam ani ne za hodinku…
jezdíme většinou pod Makarskou, Živogošče, Gradac, Zaostrog..

Makinka87
Stálice 52 příspěvků 11.07.19 09:34

Gradac :srdce: Baška Voda :srdce: Premantura :srdce: Dubrovník :srdce:

korneli
Kecalka 184 příspěvků 11.07.19 09:35

Hezky je u selce :srdce:

kornelije
Kelišová 6197 příspěvků 11.07.19 09:42
@Kaileee píše:
Chorvatsko je krásné, škoda, že ho hodně lidí zbytečně podceňuje, řeči typu „jedete jen do jugošky“ jsou fakt trapné :mrgreen:
my tam lítáme, z Ostravy jsme tam ani ne za hodinku…
jezdíme většinou pod Makarskou, Živogošče, Gradac, Zaostrog..

Já na řeči moc nedám.. :D my jezdíme vesměs autem ale dolů k Dubrovníku busem.. :D

kornelije
Kelišová 6197 příspěvků 11.07.19 09:44
@Makinka87 píše:
Gradac :srdce: Baška Voda :srdce: Premantura :srdce: Dubrovník :srdce:

Premantura, Banjole, Pula, Rabac moje srdcovky na Istrii.. :srdce:

Liška2014
Neúnavná pisatelka 19876 příspěvků 2 inzeráty 11.07.19 09:47

@kornelije Premantura..Kamenjak :srdce: teď jedem Mlini…neznáme, ale poznáme :mrgreen:

Helca83
Ukecaná baba ;) 1152 příspěvků 11.07.19 09:50

Holky a je nekde pisek? Nikdy jsem v Chorvatsku nebyla a docela me to laka, ale vzdy jsem spis slysela ze jsou vsude oblazky a hodne jezku… a to asi neni pro uplna prtata (mame ani ne dvouletaka)… diky :mavam:

kornelije
Kelišová 6197 příspěvků 11.07.19 09:52
@Liška2014 píše:
@kornelije Premantura..Kamenjak :srdce: teď jedem Mlini…neznáme, ale poznáme :mrgreen:

Kamenjak je nádherný, před 15 lety prázdné pláže nevím jak teď ale před lety si člověk připadal jako na pustém ostrově… dceři se nejvíce líbila ta obrovská houpačka.. :D

Liška2014
Neúnavná pisatelka 19876 příspěvků 2 inzeráty 11.07.19 09:59

@Helca83 líbilo se nám Pakoštane pro prcky..tam je i písková..malinké městečko, ale romantické :srdce:

kornelije
Kelišová 6197 příspěvků 11.07.19 10:01
@Helca83 píše:
Holky a je nekde pisek? Nikdy jsem v Chorvatsku nebyla a docela me to laka, ale vzdy jsem spis slysela ze jsou vsude oblazky a hodne jezku… a to asi neni pro uplna prtata (mame ani ne dvouletaka)… diky :mavam:

Ano najdete i písečné pláže a je jich opravdu hodně. Třeba ne moc známý ostrov Pašman.. :D

Liška2014
Neúnavná pisatelka 19876 příspěvků 2 inzeráty 11.07.19 10:02

@kornelije :mrgreen: my jeli loni do Medulinu, že prý super pro děti…kluci měli e3 a 9 měsíců…fotky na netu krásné, realita na zvracení..pardon…špína, jeden stánek vedle druhého…utrpení. Tak jsme sbalili švestky a vypadli na Kamenjak…to byla pecka. ráj na zemi :srdce: :srdce:

Ajuše
Ukecaná baba ;) 1248 příspěvků 11.07.19 10:02
@Helca83 píše:
Holky a je nekde pisek? Nikdy jsem v Chorvatsku nebyla a docela me to laka, ale vzdy jsem spis slysela ze jsou vsude oblazky a hodne jezku… a to asi neni pro uplna prtata (mame ani ne dvouletaka)… diky :mavam:

Naše děti jezdí skoro od mimina a nikdy jsme písek nepotřebovali. Jako dospělý preferujeme spíš skály a kamínky kuli šnorchlování. Vždycky se najde kousek, kde je nějaký fajn přístup pro děti. Občas měli ve skalách i svůj takový bazének. Tuším že mi někdo říkal, že snad na Pagu jsou písčité pláže, ale nevím. Máme sježděnou Istrii a Zadarskou oblast. 2× u Splitu ale to bylo ještě bez dětí. Ježky jsem zažila jen u Poreče a to ještě ve větších hloubkách. Tak buď máme štěstí neboť nevím. Líbilo se nám všude. Ten Split se nám líbil díky moři a vysokým kopcům hned za námi. Moře bylo skvělý všude. Chorvatsko miluji ať si kdo chce co chce říká. :mrgreen:

Liška2014
Neúnavná pisatelka 19876 příspěvků 2 inzeráty 11.07.19 10:04

@Ajuše taky ho miluji :srdce: nechápu cesty do Egypta a podobně :lol: sebevražda vedrem..bez hor..borovic..to by mě zabilo :mrgreen:

Popokatepetla
Závislačka 3391 příspěvků 11.07.19 10:05

Já jsem asi „žabař“, když jsem v Chorvatsku byla zatím jen 4× (z toho jednou ještě v Jugošce chvíli po revoluci :mrgreen: ), ale je to nádherná země. Jednou jsem měla to štěstí být, ještě s rodiči, v aparmánu v Makarske, ale ne na hlavní pláži, ale měli jsme vlastní soukromou mini plážičku. To byla nádhera. Jinak s dětmi jsme byli na Pagu a ač jsem měla ze začátku trochu strach, když jsem se dočetla, jak je to pustý ostrov, tak v červnu v Mandre bylo nádherně, pro děti ideální destinace :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama