Co dělají vaše děti o prázdninách?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.19 18:35
Co delaji vase deti o prazdninach?

Ahoj holky,
Mam dve deti - 8 a 14 let. A oni se o prazdninach hodne nudi..Mladsi ma v blízkosti bydliště jednoho kamarada, ale ten ted je 14 dni pryc.. Starsi jde tak 1-2 krat do tydne ven s kamarady.. Na tabor taky nechtěli nikam jet.. Amy s manzelem musime byt v praci.. Tak se ptam, co delaji vase deti o prazdninach, kdyz nejste nikde na dovolene?
Ja mam výplatu -10 tisic a manzel 32 tisic- zadna sláva na dovcu to ani neni..

Anonym-pisu o financích

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Tableta
Kelišová 5295 příspěvků 10.07.19 18:41

Já mám 4 letý dítě, takže jsme doma nebo venku. Pojedu s ní k rodičům a prarodičům. Pak bude týden u mé mamky sama. Jeden den v týdnu chodí k tchyni.

Já v 8 a 14 jsem byla na měsíc u kmotřenky na Slovensku. A pak minimálně týden u každé babičky. Jinak jsem byla doma a chodila jsem ven. Nudu jsem neznala. Vždycky jsem se nějak zabavila. A to podotýkám, že je mi 25, takže to není ani tak dávno.

laducha
Generální žvanilka 22628 příspěvků 10.07.19 18:42

Dcera (10) je poprvé na příměstském táboře a dobré. Je tam i holka od sousedů, takže po skončení okolo 16 hodiny jsou buď u nich nebo u nás.
Minulý týden jsme byly s dcerou u mých rodičů na vesnici, mají bazén na zahradě, tak to bylo fajn.
Dalších 14 dnů tu bude kamarádka s dětmi, myslím ve městě, teď jsou pryč, tak budeme podnikat výlety. Srpen ještě rozplánovaný nemám, sídliště je vylidněné a tak musím zábavu vymýšlet já.

janoma
Zasloužilá kecalka 607 příspěvků 10.07.19 18:43

Já mam kluky 9 a 11. Do práce jdu pře šestou a po jedné jsem doma. Pak mame s kluky naplánovány drobné výlety po okolí. Včera bazén, dnes zřícenina. Zítra na hrad. Proste něco, co se da za odpoledne zvládnout.
Mám výhodu, ze si v době letních prázdnin mohu takto upravit pracovní dobu :palec:. Na dovce už jsme byli. Ještě jednou s každou babi na týden a každý na své soustředění. Pak ještě asi pojedeme po Čechách.
Tak nemusí vás ty výlety moc stát. Jen to chce něco vymyslet.

carsa
Ukecaná baba ;) 1444 příspěvků 10.07.19 18:50

Máme tři děti - 9,11 a 13. Oba pracujeme. Starší kluci jsou teď 3 týdny na táboře se skautem, holčička 1 týden příměstský vodácký tábor. Pak kluky převezeme na horolezecký tábor a holčičku na vodácký puťácký tábor. Pak budou týden všichni tři na příměstském táboru v lanovém centru, další týden u mých rodičů (naši víc než týden nezvládnou). Pak 14 dní společná dovolená a poslední týden prázdnin nějak spytlíkujeme. Jinak to nelze dělat. Většinou je to tak, že je v sobotu odněkud přivezeme, přes noc vypereme a usušíme a v neděli expedujeme dál. Logisticky je to docela náročné a řešíme to tak v únoru, aby to všechno klaplo. A to, že přes ty prázdniny vyděláváme v podstatě na tábory, ani nemluvím…

nozu
Extra třída :D 12579 příspěvků 10.07.19 18:54

Já mám děti 8 a 12 a opravdu se nenudí. Střídáme pobyty u babiček s naší dovolenou a příměstskými tábory. Letos nechtěly děti na pobytové, tak mají 3 příměstské. S babičkou a dědou možná vyjedou ještě jednou k moři. Uvidíme, jestli se podaří najít něco zajímavého za rozumnou cenu. Kdyby museli být doma, tak se asi taky nudí a nebo to stráví celé dny na PC. A to já nechci, takže jsem jim prázdniny rozplánovala skoro do posledního dne 8)

nozu
Extra třída :D 12579 příspěvků 10.07.19 18:55

@carsa hele o penězích mi ani nemluv. Já to radši ani nesčítám…

Payus
Ukecaná baba ;) 1259 příspěvků 10.07.19 19:06

Klukovi je 11, a vzdy od 13-19 lita venku, bud u nas v miste bydliste to jezdej na kolech/kolobezkach, chodi na koupak, skacou na trampoline, nekdy ryby. Nebo jezdi busem za kamarady ze tridy a to cas travi na hristi a hrajou fotbal (to vim, naproti hristi bydli deda). Loni byl na fotbalovym tabore a na primestskym tabore…letos taky nechtel. A za tyden odleta s dedou k mori. Ted tu bude mit 3 dny kamarada na spani, tak se kluci zabavi, postavime jim stan na zahrade. O dovcu vetsinou courame po hradech v okoli co nezname a radi jezdime na Sazavu na Stvoridla, ale letos nic jsem v PN. Obcas ma hubu, tak ma zakaz a je doma a cinnost mu najdu ja za „odmenu“ :)

janoma
Zasloužilá kecalka 607 příspěvků 10.07.19 19:08

@Payus a na koupaliště ho poustis samotného? Mám syna stejně starého a bojím se ho pustit.

Kelsey
Hvězda diskuse 46248 příspěvků 10.07.19 19:09

Prvni tyden byli doma a vodili si denne kamarady do bazenu a litali spolu na hriste.
Tento a pristi tyden jsou na prazdninach, protoze jsem na pracovni dovolene. Pristi vikend si je vyzvednu. Pojedeme domu. To maji zase domluvene, jak budou doma, ze kontaktuji kamarady a budou se schazet u nas, kdyz bude hezky na koupani. Budou mit kolotoce ve vsi.
A v srpnu pojedou na tyden nebo dva zpet na prazdniny. Chceme je vzit na chatu nekde par dni na Sumavu. Loni byly dcery na tabore. Letos vubec nechtely, ze radeji budou na prazdninach u nasich, kdyz se tam behem roku moc nedostanou. Maji tam i bratranky.
Nebo budou volne litat venku. Behem roku maji dost rizene aktivity (skola, krouzky).
Takze jim tabory nenutim. At si uziji par tydnu volna.
Jezdim na tabor misto deti :pankac:.

Kriss Tina
Extra třída :D 11012 příspěvků 10.07.19 19:15

Já mám teda menší a sem na mateřské tak je to snazší. Ale se starším synem chodíme hodně sportovat, většinou když se chlap odpol vrátí z práce vyrazíme celá rodina na inliny, nebo dem na procházku a syn jede na kole, nebo jedem k vodě. Dopol spíš něco poklizime a tvoříme doma. A jinak na 4 týdny bude syn u babiček, berou si dovolenou každá jinak, aby se o něj vystřídaly a měl změnu.

Jana206
Nadpozemská drbna 27831 příspěvků 10.07.19 19:18

@janoma Já syna 13 a dceru 10 pouštím, každý chodí s partou svých kamarádů do městského akvaparku. Vstup bez doprovodu je od 10 let možný, i když bych byla s nimi, tak je za ručičku drzet nebudu a jezdit s nimi na tobogánu taky ne. Všude jsou plavcici, s bezpečností jsem spokojená. Nekam do neznáma bych je samotné nepustila, až bych poznala podmínky.

Payus
Ukecaná baba ;) 1259 příspěvků 10.07.19 19:19

@janoma jo poustim, neni to zadne prelidnene mestske koupaliste, spis takova vesnicka pohodicka. Jeden velky bazen a klouzacka. Na velke jedine s nami. To vis, ze prvni den jsem trnula hruzou…ale je to sikula a fakt rozumnej. Takze mou duveru ma.

MadGirlNancy
Ukecaná baba ;) 1743 příspěvků 10.07.19 19:20

Take poustim jedenactiletou samotnou do bazenu a na koupaliste.

Kelsey
Hvězda diskuse 46248 příspěvků 10.07.19 19:20

A decka maji skoro 11r., 8r. a 6r., maji mladsi malinko bratranky. Takze slusna skupina, kdyz se sejdou u dedy. Dnes byli podle fotek v Dino parku.
A u nas kolem domu maji svych kamaradu dost. Letos uz se mi stalo, ze vc. nasich jsem mela v bazenu celkem 8 deti. Takze mam fci kucharky, zasobovace svacin, hlidace a hlavne plavcika, kdyz si vsechny pozvou k nam.
Jinak mam cele leto dovolenou. Jen beru dva tydny tabor vzdy.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama