Jak rozvíjet ženskost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.19 09:10
Jak rozvíjet zenskost?

Jak ma podle vas v sobe zena probudit tu pravou zenskou energii?
Aby v ni muz videl bohyni.
Dlouhe vlasy, saty, sukne, nechat si pomahat od muze atp?
Nejaky tip?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1802 příspěvků 1 inzerát 11.07.19 09:11

Mit se rada takova, jaka jsem.

Ou
Echt Kelišová 8164 příspěvků 11.07.19 09:36

No podstatné je primárně vlastní sebepřijetí a z toho plynoucí uvolnění v pohybech, komunikaci, snížení podrážděnosti a zvýšení toleranci vůči tomu co chlapi zrovna vymyslí. To že sama se sebou budeš v pohodě a budeš se díky tomu umět smát a budeš otevřená vůči sobě, i druhým tvou atraktivitu dost zvýší. zaplavení úzkostí a nejistotou je vidět a cítit, staví to hradby, které málo kdo chce přelézat.

Hlavně nenaskoč na podovodnice, co holkám s nižším sebevědomím prodávají iluzi toho, že se stabou bohyněmi…
https://marek.blog.respekt.cz/…rove-bohyne/

Respektive pokud bys chtěla někam jet a potkat se v rámci nějakého ženského kruhu, tak příčetné jsou třeba zdejší organizátorky, kde je především cenné to, že je to vícegenerační setkání a není tam žádná vize „ženství“ vycházející z aktuálních kulturních stereotypů, do kterých se účastnice tlačí.

http://mokosa.cz/…setkani-zen/

Sibarita
Zasloužilá kecalka 602 příspěvků 11.07.19 09:36

Nemluvit sproste, hezky a mile se smat, pečovat o sebe a byt dobre naladena ;)

Ou
Echt Kelišová 8164 příspěvků 11.07.19 09:48

Mimochodem koncept toho, že existuje nějaká „správná ženská energie“ a všechny ostatní, co jsou prostě jiné jsou „špatné ženy“ je naprosto zvrhlý - klasický šmejdský trik obchodníků s nějisottou, co se snaží prodat více knih, získat větší pozornost pro svůj web, urvat více účastnic na zázračné semináře.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.19 10:16

Anonym, nechci, aby mě někdo poznal. :)
Určitě dlouhé vlasy, šaty, sukně, úsměv. Jsem vysoká a všimla jsem si, že 99% mužů má rádo malé ženy. Můžou o ně pečovat, chovají se ochranitelsky. Já jsem si až po 30, že zkusím vyvážit tu výšku právě ženským oblečením.
A ještě je důležité, aby žena v sobě tu bohyni viděla. Stavěla samu sebe na první místo, až pak toho muže. Muži mají rády ženy, které si sami sebe váží.
Měla jsem milence, nechala jsem sebou orat neskutečně a samozřejmě, že si mě nevážil a nepokrytě mi to dával najevo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.19 10:27

A ještě dodám, že nechápu, proč jsem šaty a sukně nenosila každý den už na základní a střední škole. :mrgreen:

divine woman
Extra třída :D 12298 příspěvků 11.07.19 10:32
@Lily Evans píše:
Mit se rada takova, jaka jsem.
:palec:
A samozřejmě sukýnky, tričíčka, šatičky, botičky na podpatku. Jsem pokročilá dorostenka a vysoká. Ale když si vezmu sukni nebo šaty, tak se otáčejí i dvacetiletá ucha. Sice jim pak ten úsměv ztuhne, když zjistí, že jsem stará, ale otočí se. :mrgreen:
Mango_Lassi
Neúnavná pisatelka 18557 příspěvků 11.07.19 10:35
@divine woman píše: :palec:
A samozřejmě sukýnky, tričíčka, šatičky, botičky na podpatku. Jsem pokročilá dorostenka a vysoká. Ale když si vezmu sukni nebo šaty, tak se otáčejí i dvacetiletá ucha. Sice jim pak ten úsměv ztuhne, když zjistí, že jsem stará, ale otočí se. :mrgreen:

Já když na sebe vezmu outfit z mého obrázku, tak se otáčejí taky ;)

Mango_Lassi
Neúnavná pisatelka 18557 příspěvků 11.07.19 10:36
@Anonymní píše:
Jak ma podle vas v sobe zena probudit tu pravou zenskou energii?
Aby v ni muz videl bohyni.
Dlouhe vlasy, saty, sukne, nechat si pomahat od muze atp?
Nejaky tip?

Bohyni musíš mít v sobě. Žádné sukně ani šatičky z tebe bohyni neudělají.

divine woman
Extra třída :D 12298 příspěvků 11.07.19 10:37
@Mango_Lassi píše:
Já když na sebe vezmu outfit z mého obrázku, tak se otáčejí taky ;)
:mrgreen: To jsou přece krásné síťované šatičky! A navíc s punčoškama.
klenott
Zasloužilá kecalka 600 příspěvků 11.07.19 10:44

Ja muzu za sebe doporucit alchymii zeny. Je to rocni kurz, probiraji se tam s ostatnimi zenami ruzna temata jako partnerstvi, materstvi, sebeprijeti, sexualita.. Hodne mi to pomohlo si ujasnit jaka chci a nechci byt.. Jsem sebevedomejsi a uzivam si daleko vic sve telo.

https://alchymiezeny.cz/…chymie-zeny/

DustInTheWind
Zasloužilá kecalka 978 příspěvků 11.07.19 10:49

Naprosto jednoduché:

Long hair
Stay thin
Sex anytime
Shut up

:palec:
Mango_Lassi
Neúnavná pisatelka 18557 příspěvků 11.07.19 10:53
@DustInTheWind píše: