Miluji ex

Anonymní
20.4.21 22:39

Miluji ex

Popíši vám svůj příběh. Před necelým půl rokem ode mě odešel můj bývalý přítel za jinou. Problém je, že já ho pořád miluju, myslím na něho a nedokážu navázat nový vztah. Už jsme spolu bydleli, snažili se o miminko a byl pro mě ten vysněný. Všichni kolem mě jsou šťastní, má sestra byla v mém věku vdaná, těhotná a také šťastná. Často jsem smutná. Toužím po rodině a vztahu. Máte některá z vás podobnou zkušenost?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31295
20.4.21 22:51
@Anonymní píše:
Popíši vám svůj příběh. Před necelým půl rokem ode mě odešel můj bývalý přítel za jinou. Problém je, že já ho pořád miluju, myslím na něho a nedokážu navázat nový vztah. Už jsme spolu bydleli, snažili se o miminko a byl pro mě ten vysněný. Všichni kolem mě jsou šťastní, má sestra byla v mém věku vdaná, těhotná a také šťastná. Často jsem smutná. Toužím po rodině a vztahu. Máte některá z vás podobnou zkušenost?

Jestli jste spolu byli více let, klidně rok trvá, než se s tím vyrovnáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
670
20.4.21 22:55

Ahoj, já to mám taky vlastně půl rok. Bylo mi vážně hrozně moc zle… Holka, zaslapal mě tak hluboko v oblasti lásky, důvěry… Pomohlo úplne přerušení kontaktu, zaměřila se na jiné věci, práce, obnovila staré vztahy, naučila se věci nové a teď teda zase randim, ale musela jsem se na něho hrozně naštvat a uvědomit si, že takového člověka nechci ani jako kamaráda, tak proč se souzit? Držím palce, klidně napis do zprávy:) bude dobře❤ 🌈

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5121
21.4.21 02:31
@Anonymní píše:

Ale on te uz evidetne nemiluje, tak budes muset otocit stranku. I kdyz je nekdo v lasce novy (blby. Dopln si co chces), tak by mel vedet, ze na lasku musi byt dva. To jsou dorazy jak v pomocny skole.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5121
21.4.21 02:33
@Russet píše:
Jestli jste spolu byli více let, klidně rok trvá, než se s tím vyrovnáš.

Ehm ehm. S cim se chces rok vyrovnavat? To neni odvykacka z heroinovy drahy. To se nekdo vyrovnava s rozchodem rok? Neni to malo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5121
21.4.21 02:34
@Minniee píše:
Ahoj, já to mám taky vlastně půl rok. Bylo mi vážně hrozně moc zle… Holka, zaslapal mě tak hluboko v oblasti lásky, důvěry… Pomohlo úplne přerušení kontaktu, zaměřila se na jiné věci, práce, obnovila staré vztahy, naučila se věci nové a teď teda zase randim, ale musela jsem se na něho hrozně naštvat a uvědomit si, že takového člověka nechci ani jako kamaráda, tak proč se souzit? Držím palce, klidně napis do zprávy:) bude dobře❤ 🌈

Jak se zaslapava v oblasti lasky? Jsem evidetne v lasce novy a potrebuji dovzdelat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
247
21.4.21 06:46

Půl roku je minimální doba na to se emocionálně odpoutat od člověka, které jsi milovala a chtěla sním rodinu. To co cítíš je úplně normální. Někdy je fajn si to prožít, abys mohla jít dál. Já se po posledním vztahu trápila rok, a to jsem se rozešla já sním. Ale prostě něco skončilo a člověku to chybí. Po roce jsem našla svého muže a byla jsem ráda, že jsem si dala čas ten celý rok na to, abych to procitila a překonala. Teď vím, že muze miluju víc než kohokoliv a mám svou minulost ukončenou. Vydrz. Bude lépe. A věk neřeš. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
505
21.4.21 06:58

Já jsem si to ve třiceti taky myslela po rozchodu, že je to konec mýho života, že zestárnu jako opuštěná alkoholička v garsonce a budou mě ožírat kočky :-))) no příští rok mi bude 40, jsem vdaná a mám dvouletýho kluka a dvouměsíční dceru. Sice to přišlo trochu později, než jsem měla plány… ale tak to prostě s plány bývá :-) Věnuj se sobě, poznávej nové věci a lidi a hlavně se nauč mít se ráda… a všechno bude :-) Držím palce 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
618
21.4.21 09:06
@Anonymní píše:

Mám zkušenost. Byli jsme spolu 4 roky a dostala jsem se z toho za půl roku. Neměla jsem vztah a ani nechtěla. Jen takového kamaráda s výhodou. Ex jsem ale nemilovala už. Jen jsem si také neuměla představit jiný vztah. Nehrozila jsem to. Taky tehdá odešel k jiné se kterou mě několik měsíců podváděl. Teď jsem šťastná s jiným a děkuji osudu že se tak stalo. S nim bych se jen zahrabala.Bude to zase dobre.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8390
21.4.21 13:03

Mě to trvalo 2 roky po cca 7 letem vztahu. Moje o 5 let mladší sestra se taky vdala dřív. Přála jsem ji to. Čas to spraví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat