Miluju ex prosim o radu

Anonymní
13.1.20 09:33

Miluju ex prosim o radu

Ahoj chtěl bych se zeptat na pár věcí a nejasností, před 3/4rokem jsem se rozesel s partnerkou po 6,5 letém vztahu. Rozešla se ona semnou duvod byl jednoduchý, neměl jsem čas kašlal na ní. Po rozchodu si ale téměř hned našla nového přítele a já ji chtěl zpátky. Viděli jsme se sem tam kdyz si párkrát přišla pro věci ale teď mi říká že se nesmíme vidat často že za ni nemam chodit protože ma pry pro me slabost a pořád mě miluje… a proto se chci zeptat hlavně žen… co si o tom mam myslet když má přes pul roku přítele ale mě pořád miluje sama mi to řekla a pry neví jestli to neni jen zvyk, že neví co má dělat ale nemá duvod teď něco měnit… tak já nevím co stím (ja bych ji nejspíš chtěl zpatky) děkuji za odpovědi a omlouvám se za interpunkci. :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
13.1.20 09:33

Ps. jsme oba svoji první a je nám 23 :)

• Nahlásit
  • Citovat
13.1.20 09:40

S tebou píchat a mít jistotu v tom druhém? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4824
13.1.20 09:49
@Anonymní píše:
Ahoj chtěl bych se zeptat na pár věcí a nejasností, před 3/4rokem jsem se rozesel s partnerkou po 6,5 letém vztahu. Rozešla se ona semnou duvod byl jednoduchý, neměl jsem čas kašlal na ní. Po rozchodu si ale téměř hned našla nového přítele a já ji chtěl zpátky. Viděli jsme se sem tam kdyz si párkrát přišla pro věci ale teď mi říká že se nesmíme vidat často že za ni nemam chodit protože ma pry pro me slabost a pořád mě miluje… a proto se chci zeptat hlavně žen… co si o tom mam myslet když má přes pul roku přítele ale mě pořád miluje sama mi to řekla a pry neví jestli to neni jen zvyk, že neví co má dělat ale nemá duvod teď něco měnit… tak já nevím co stím (ja bych ji nejspíš chtěl zpatky) děkuji za odpovědi a omlouvám se za interpunkci. :)

Pozdě bycha honit. Člověk si většinou uvědomí, že něco pos…, až když je to pos… na vrch.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.1.20 10:07
@Enmamma píše:
Pozdě bycha honit. Člověk si většinou uvědomí, že něco pos…, až když je to pos… na vrch.

to jo… ona to ted uz taky ví že „jsem si uvědomil“ ty chyby ale proč mi říká že mě miluje… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
11192
13.1.20 10:20

Nechává si zadní vrátka :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.1.20 10:34
@Lekninka91 píše:
Nechává si zadní vrátka :nevim:

takze kdyz ja ji porad miluju ale lepší teda vysrat se na ni pro mě lepší ji nevidat nepsat a žít si svůj život? nebo ji zkoušet ziskat zpět? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
11192
13.1.20 12:39
@Anonymní píše:
takze kdyz ja ji porad miluju ale lepší teda vysrat se na ni pro mě lepší ji nevidat nepsat a žít si svůj život? nebo ji zkoušet ziskat zpět? 8o

vyser se na to a jdi dál, nechala tě zřejmě protože měla rozdělanýho nějakýho týpka, když jsi na ni neměl čas, ale asi jí dělá dobře, že jí chceš zpátky a chce si i tebe svým způsobem nějak,,udržet'', kdyby náhodou. Já bych se na to vybodla.. seš mladej a ona není jediná na světě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1778
13.1.20 13:47

To, že si našla toho týpka až ve chvíli, kdy jste se rozešli, nemusí být úplně pravda. Ve většině případů je to tak, že ho holka má minimálně lehce v záloze už před rozchodem. Proto se s ním dokáže dát dohromady tak rychle po rozchodu.

A teď dělá to samé na opačnou stranu. Je tam s tím týpkem. A kdyby se jim to rozpadlo, půjde se utěšit za tebou. Ale stejně bys byl jen převozník. Jakmile bys jí pomohl zapomenout, šla by zase jinam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.1.20 18:23

Já se bojím že mi bude dlouho trvat než si někoho najdu, jako mám možnost byt „jinde“ ale stejně myslím často na ni, přemýšlím pořád nad tim co rikala (že mě miluje ze nevi co ma delat ze se 30× za den dívá na moje fotky ze i kdyz je s tim novym tak mysli na mě atd.) ale postupně mě to spíš začíná štvát s takovou se mi za chvili znechuti a budu mit klid :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
14.1.20 12:04

…José Armando, já tě miluji, ale nemůžu být s tebou, protože už jsem si vzala jiného, ach, jak je ten život těžký, ach ach…(Esmeralda)

Telenovela hadr. Hraje si s tebou i s ním. Tečka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.20 12:17

Treba se chce vratit a zkousi, jestli bis ji zase vzal. Co ty ji na to odpovis?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1778
14.1.20 12:34
@Moravanka123 píše:

Chce se vrátit? Ale zatím jí očividně nevadí vykukávat s jiným.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.1.20 19:35
@Moravanka123 píše:

nevím… ona ví, že bych ji vzal zpátky rikal jsem ji něco ve smyslu přid s něčím rozumným s nějakou omluvou a když mě to přesvědčí tak to zkusíme ale to si nemyslím že by přišla zpátky hlavně když musíme jít po uřaděch teď politat a řikam ji že když to uděla do te doby než pudem na ty uřady tak OK jinak u mě už pak nevede cesta zpatky a ona celou dobu na to odpovidala že čas není duležitý že nikdy nevím co bude potom… a viděl jsem na ní že si myslí že mě má v hrsti jakby :mrgreen: ale nemá ja ji řekl do kdy muže přijít s omluvou pak na ni prdím :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama