Miminko lezení

3
19.12.19 09:18

Miminko lezení

Zdravím máme 13mesicniho chlapečka a nechce se mu list děkuji za radu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1333
19.12.19 09:25

@Bizon88
Ahoj, mám roční holčičku a taky neleze.
Chodíme na cvičení ale je to spíš jako hraní, nedá se moc cvičit protože z malé už nemám sílu hned mi pod rukama zdrha :oops:
Co na to vaše dětská lékařka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16084
19.12.19 09:25
@Bizon88 píše:
Zdravím máme 13mesicniho chlapečka a nechce se mu list děkuji za radu
:mrgreen: To je úžasné, udělat tolik hrubek v jedné větě.
Jestli ve 13m neleze, natož aby seděl nebo si stoupal, tak jste už dávno měli být pediatrem odeslání na fyzioterapii/neurologii.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
19.12.19 09:31
@unuděná píše: :mrgreen: To je úžasné, udělat tolik hrubek v jedné větě.
Jestli ve 13m neleze, natož aby seděl nebo si stoupal, tak jste už dávno měli být pediatrem odeslání na fyzioterapii/neurologii.

Chodíme na cviceni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
19.12.19 09:33
@Alenice14 píše:
@Bizon88
Ahoj, mám roční holčičku a taky neleze.
Chodíme na cvičení ale je to spíš jako hraní, nedá se moc cvičit protože z malé už nemám sílu hned mi pod rukama zdrha :oops:
Co na to vaše dětská lékařka?

Chodíme na cvičení do stacionáře a po novém roce budeme ho tam nechávat na delší dobu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16084
19.12.19 09:34
@Bizon88 píše:
Chodíme na cviceni

No a proč se tedy ptáš tady? Fyzioterapeut ti neřekl, jak stimulovat k lezení? Co dělat pro pokrok? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
954
19.12.19 09:34

Moje dite se plazilo a pak postavilo a chodilo… nikdy nelezl :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1333
19.12.19 09:40

@Bizon88 Proč ho tam budete nechávat?
Co všechno umí?
Takhle se sám posadí?
Pokud chodíte na cvičení tak víc než trénovat doma už asi neporadíme :(
U nás Teda malá dělá pokroky, sama už klekne a peruje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
874
19.12.19 09:56
@Bizon88 píše:
Chodíme na cvičení do stacionáře a po novém roce budeme ho tam nechávat na delší dobu

Nechávat? Jako samotného??? Já myslela, že to je vždy s rodici

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7646
19.12.19 10:38

Tak jestli chodite na fyzio tak vám tady asi těžko někdo poradí něco víc, než odborník který ho vidí a ví kde je problém. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12761
19.12.19 10:57

@Bizon88 : on ma nejaky zavaznejsi problem? To ti asi lepe poradi odbornici. Nicmene nektere deti nelezou, nebo jen velmi kratce :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3872
19.12.19 12:00
@Bizon88 píše:
Chodíme na cvičení do stacionáře a po novém roce budeme ho tam nechávat na delší dobu

kde ho budete necháva delší dobu? Jakože roční dítě někde necháš samotné? To snad ne?
Pokud navštěvujete nějakou fyzio - nejdůležitější je pak trénovat cviky každodenně doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7373
19.12.19 12:15
@Popokatepetla píše:
kde ho budete necháva delší dobu? Jakože roční dítě někde necháš samotné? To snad ne?
Pokud navštěvujete nějakou fyzio - nejdůležitější je pak trénovat cviky každodenně doma.

Ja tomu taky nejak nerozumim?! 8o rocni dite se nekde necha??? 8o
Presne - dulezite cvicit doma. My meli nejake polohovani a noseni od neurolozky a denne jsme to hodne vse delali a dodrzovali a pomohlo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16084
19.12.19 14:16

Jsem si musela vygooglit, co je stacionář :mrgreen: Zakladateli, uděláte lépe, pokud si necháte od pediatra napsat žádanku na fyzioterapii. Zaprvé to je u mimin téměř všude hrazené ze zdravotního pojištění a zadruhé dítě nikde nenecháváš, docházíš k fyzioterapeutovi, který dítěti po důkladné vstupní prohlídce určí cviky na doma, které denně provádíte a tím dítě stimulujete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
661
27.1.20 20:13

Nase mala taky zatim neleze. Má 8měsíců. Ale chodíme (zitra jdeme po 3ti) na cvičení k. fyzioterapeutce. Cvicime Vojtovu metodu. Ve stredu jdeme k detskemu rehabilitacnimu lekari. Drive neměl volno, jsme tam. objednání 3tydny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat