Pád miminka z postýlky

Anonymní
18.12.19 21:21

Pád miminka z postýlky

Zdravím. Omlouvám se za anonymitu.
Stalo se vám někdy, že vám miminko spadlo z postýlky? Dceři je 8 měsíců a zatim se jen plazi a v postýlce max pásla koně. Dneska ráno jsem šla na WC a byla jsem pryč tak 10 vteřin, když najednou slyším ránu a pak pláč…bezim tam a dcera ležela na zemi. Doteď nevím, jak se jí to povedlo :((( Na ten pohled nezapomenu a je mi z toho špatně celý den. Samozřejmě jsme hned jeli na chirurgii, rentgen a vše ok. dcera má tedy bouli a nateklé ocicko, ale je mi z toho pořád špatně a mám výčitky. Navíc manžel, když přijel z práce, mi to od té doby pořád vyčítá a já už hodinu sedím a brečím. Vím, že to ničemu nepomůže, už se stalo a hlavně se naštěstí nestalo nic vážného, mám ale hrozný pocit, přijdu si nezodpovědne. Spadlo vám někdy taky miminko? :,(

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

18.12.19 21:24

Místo brečení jdi a sniž patro u postýlky. Z toho už ti nevyleze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1160
18.12.19 21:25
@Anonymní píše:
Stalo se vám někdy, že vám miminko spadlo z postýlky? Dceři je 8 měsíců a zatim se jen plazi a v postýlce max pásla koně. Dneska ráno jsem šla na WC a byla jsem pryč tak 10 vteřin, když najednou slyším ránu a pak pláč…bezim tam a dcera ležela na zemi. Doteď nevím, jak se jí to povedlo :((( Na ten pohled nezapomenu a je mi z toho špatně celý den. Samozřejmě jsme hned jeli na chirurgii, rentgen a vše ok. dcera má tedy bouli a nateklé ocicko, ale je mi z toho pořád špatně a mám výčitky. Navíc manžel, když přijel z práce, mi to od té doby pořád vyčítá a já už hodinu sedím a brečím. Vím, že to ničemu nepomůže, už se stalo a hlavně se naštěstí nestalo nic vážného, mám ale hrozný pocit, přijdu si nezodpovědne. Spadlo vám někdy taky miminko? :,(

Z postylky ne. Z postele a gauce několikrát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1074

Spadl mi z manželské postele, určitě jeste nechodil, mame docela vysokou, ale na podlaze měkké lino. Trochu rval, ale ja s nim teda nikam nejela. Nemyslim si, ze by to bylo nejak extrémně výjimečné, no třeba z prebalovaku by to byl masakr, ale z postele :nevim:
Ona vypadla z dětský? Prelezla ohradku? Aspon vis, ze to uz dovede a musíte dat matraci níž. Některé veci jsou prostě najednou :wink: Manžel je dobrak teda, mohlo se to stát zrovna tak jemu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

Snížené ho máme

• Nahlásit
  • Citovat
11620

Netrap se tím, takových pádů až bude chodit a běhat ještě bude..děti jsou naštěstí gumové. Hlavní je, že se nic nestalo a nemá cenu se tím trápit :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3972

Mě se to nestalo, ale výčitkami manžel ničemu nepomůže. Postýlku dej na spodní polohu jestli ji tam ještě nemáte a od zítřka dcerku radši z postýlky vyndej na zem. Hlavně, že jí nic není a pravděpidobně budou i horší pády, takže klid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11696
18.12.19 21:27

Jakože vylezla - přelezla z postýlky? ty máš rošt pořád na nejvyšší příčce?
jako stát se to stane, že dítě spadne, manžel ať zbytečně neremcá, už se stalo, a ať raději okamžite přemontuje rošt do nižší polohy
možná popřemýšlet nad ohrádkou, kam bys ji dávala, když půjdeš na wc nebo brát sebou, když už lozí
ale vše nikdy nevyeliminuješ, prostě děti padají, naštěstí jsou gumové :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.12.19 21:27
@Anonymní píše:
Stalo se vám někdy, že vám miminko spadlo z postýlky? Dceři je 8 měsíců a zatim se jen plazi a v postýlce max pásla koně. Dneska ráno jsem šla na WC a byla jsem pryč tak 10 vteřin, když najednou slyším ránu a pak pláč…bezim tam a dcera ležela na zemi. Doteď nevím, jak se jí to povedlo :((( Na ten pohled nezapomenu a je mi z toho špatně celý den. Samozřejmě jsme hned jeli na chirurgii, rentgen a vše ok. dcera má tedy bouli a nateklé ocicko, ale je mi z toho pořád špatně a mám výčitky. Navíc manžel, když přijel z práce, mi to od té doby pořád vyčítá a já už hodinu sedím a brečím. Vím, že to ničemu nepomůže, už se stalo a hlavně se naštěstí nestalo nic vážného, mám ale hrozný pocit, přijdu si nezodpovědne. Spadlo vám někdy taky miminko? :,(

Manžel je blb. Taky by mi bylo hrozně. Tak hlavně, že se nic nestalo :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6856
18.12.19 21:30

Manžel ať místo výčitek vytáhne šroubovák nebo imbus a sníží rošt postýlky. Většinou mívá tři pozice. I máma je jen člověk se svými potřebami. Osobně se mi to nestalo, jakmile se dítě aktivně otáčí, snižuji okamžitě. Mně syn v devíti měsících už téměř sám chodil. U dcery předvídám. Ale mně zase syn vypadl z autosedačky, kterou jsem postavila na zem a malému nezapla pásy. Byl tehdy hodně malinký, ještě ne tři měsíce. Ale byl aktivní od narození. Šla jsem na záchod a najednou rána, jak se praštil zezadu hlavou o zem. Stáli nade mnou všichni svatí, jindy jsem ji dávala na stůl. Snaž se zapomenout, těch pádů a úrazů ještě bude. To nejhorší teprve přijde, to mi věř. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6856
18.12.19 21:34

Teď koukám, že sníženo máte, tak jí prostě v době, kdy na ní nevidíš, dávat na zem nebo do ohrádky. Chlapi umí být chytří až na půdu, já taky půl roku poslouchala, že když jsem poprvé chtěla nechat malého ťapat venku, okamžitě zakopl a rozbil si pusu o chodník. Prostě blbá náhoda a největší výčitky jsem měla já :nevim: dneska se tomu už jen směju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
772
18.12.19 21:35

Syn mi spadl z manzelske postele taky cca v tomto veku. Byla jsem vedle nej a stejne jsem tomu nezabranila…tekla mu z nosu krev a to bylo vsechno. Byla jsem z toho taky hodne spatna a pak jsem se postupne dozvidala od kamaradu, ze vlastne snad vsem spadlo dite (at uz z gauce, postele ci prebalovaku):laughing: Ted uz se tomu smeju, kdyz mi nekdo rika, ze mu spadlo dite-kazdemu se to stane. A verim, ze KARMA prijde a manzelovi se stane neco podobneho, aby otevrel oci (ne ze bych to prala diteti). Hlavne uz klid, mala je v poradku a to je podstatne ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.12.19 21:38

Dneska muzi spadlo 14 mesicni batole ze zidle. Kousla se do pusy. Do roka se nam pady vyhnuly za to od te doby co sama vyleze na gauc, postel, zidli a uci se chodit je to " sranda"

Příspěvek upraven 18.12.19 v 21:39

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10422
18.12.19 21:39
@Anonymní píše:
Snížené ho máme

Snížený úplně dolů? 8m nestojící miminko přelezlo ten cca metr šprušlí?? Nám z postýlky neuměly vylézt ani 2leté děti :nevim:
Nicméně nic si nevyčítej, to se stává a ještě určitě i tobě se hodněkrát stane, že si dítě ve tvé přítomnosti něco udělá - upadne, zakopne, shodí na sebe knížky apod. Manžel ať se hodí do klidu, blboun, a zabezpečí postýlku tak, aby z ní nedokázala vylézt. A jak ti tu holky radí-v době své nepřítomnosti dítě nechávej raději na dece na zemi nebo v ohrádce k tomu určené.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.12.19 21:42

Jo nejstarší dcera byla expert na držkopády.. v necelém roce taky zacala vylejzat z postýlky, nejlépe v noci za námi, kolikrát to samozřejmě neudržela a spadla, takže v noci rána a řev, na hlavu teda asi nikdy nespadla, žádné boule ani monokly, postýlku jsme přestali používat a spala s námi v posteli…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama