Miminko nezvedá nožičky

Anonymní
2.6.20 16:49

Miminko nezvedá nožičky

Zdravím maminky, mám dotaz ohledně dcerky, hledám si informace a začínám být na prášky. Holčičce bude za tyden 5 měsíců a strasne málo zvedá nožičky nad podlozku a nehraje si s nozickami. Nozkama hodně kope a propina je. Hodně jsem narazila na články o DMO. Mam z toho hrozný strach. máte zkušenosti, že by vám to také dětičky dělali?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

20735
2.6.20 16:58

Za prve bych konzultovala s dr. Za druhé- moje dite zatim zveda nozky jen bez plenky. Zkus ji rozbalit a chrastit hrackou nad briskem, mela by se natahovat rucickama i nozickama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1337
2.6.20 17:02

Urcite to řekni pediatricce, třeba vás pošle na neuro a třeba to budou jen slabé břišní svaly. Negoogli tolik, to ničemu nepomůže. Držím palce!! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1675
2.6.20 17:10

Pokud si vzpomínám, tak si moje dcera s nohama nikdy nehrála. Ale hodně s nimi kopala a protahovala. Žádný problém neměla. Dokonce ani moc nelezla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.6.20 18:07

Dcerka výrazně víc zvedá nohy, když je bez plenky nahá jen v bodýčku. Není to lepší, když ji rozbalíš? Jinak zkušenost ale nemám. Konzultovala bych s doktorkou.
Jo a sahat na nožičky si začala víc teprve před pár týdny, nejdřív na kolínka a teď už i na chodila (bude jí 5 měsíců).

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama