Cvičení s kojencem 6m

153
2.6.20 11:06

Cvičení s kojencem 6m

Zdravím, máte nějaké doporučení, či rady, na nějaké dobré nenáročné cvičení s kojencem (6měsíců)? Tak nějak nemůžu najít nějaké co by mě fakt zaujalo, tak mi třeba poradíte

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3756
2.6.20 11:11

S 6ti měsíční jsme chodili pouze na kojenecké plavání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25621
2.6.20 11:23
@Ibibi píše:
Zdravím, máte nějaké doporučení, či rady, na nějaké dobré nenáročné cvičení s kojencem (6měsíců)? Tak nějak nemůžu najít nějaké co by mě fakt zaujalo, tak mi třeba poradíte

S kojencem jsem necvičila. Chodili jsme na „plavání“ od jeho 9 měsíců.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
153
2.6.20 11:29

@Veru1987 vzhledem k aktuální situaci s ní právě moc nikam chodit nechci, proto se ptám zda mi neporadíte jak ji zabavit, krom her, má ráda když se často střídají aktivity tak bych to chtěla prokládat třeba i s nějakým užitečným ale nenáročným a zábavným cvičením

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25621
2.6.20 11:37
@Ibibi píše:
@Veru1987 vzhledem k aktuální situaci s ní právě moc nikam chodit nechci, proto se ptám zda mi neporadíte jak ji zabavit, krom her, má ráda když se často střídají aktivity tak bych to chtěla prokládat třeba i s nějakým užitečným ale nenáročným a zábavným cvičením

Na procházku s kočárem můžeš. A vypusť ho na deku v parku, kde není naděláno. Malé dítě vvic nepotřebuje. Jako funět v šátku s dítétem někde na cvičení, to pro mě není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
153
2.6.20 11:42

@Russet to pro mě určitě taky nem jde mi třeba o pár minut kdy mám dítě na dece a přestává jí bavit hrát si s hračkami. Ven samozřejmě chodíme, na deku jí dávám venku taky, ale chtěla bych jí to ještě něčím prokládat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3756
2.6.20 11:51

@Ibibi tak to já vůbec neřešila takto v půl roce. Já ji max. podávala hračky, tlemila se na ní, dělali jsme letadýlko… a měli jsme hrazdičku, měnila jsem tam hračky. Na deku vytáhla misky, vařečky… snažila se ať se tak „umí“ zabavit i sama. A vyplatilo se to. Dcera má čtyři roky a hraje si v pokojí třeba hodku, dvě…,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
153
2.6.20 12:07

@Veru1987 to dcerka samozřejmě taky vydrží, si sama hrát. Jen se ptám zda jde zabavit ji i jinak než hračkami, jelikož má hodně ráda střídání aktivit. Dříve jsem dělala to, že jsem ji otáčela na bříško a zase zpět na zádíčka, jenže teď už to umí dávno sama a tak už ji to nebaví, tak bych chtěla vymyslet i něco dalšího a chci se jen inspirovat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25621
2.6.20 19:07
@Ibibi píše:
@Russet to pro mě určitě taky nem jde mi třeba o pár minut kdy mám dítě na dece a přestává jí bavit hrát si s hračkami. Ven samozřejmě chodíme, na deku jí dávám venku taky, ale chtěla bych jí to ještě něčím prokládat

Jestli máš gym ball, tak to povalování na něm se dětem líbí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
153
2.6.20 21:42

@Russet naší se to bohužel moc nezamlouvá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu