Miminko občas chrochtá

264
23.7.15 09:34

Miminko obcas "chro

5 meiscni uz skoro mesic po ranu tak nejak „chrochta“ nosem. Sice jen malinko a chvili. Nos mu vysavam, ale skoro nic, spis nic nevysaju. Tak by to ryma asi nemela byt. Bala sem se aby nemel treba dutiny. Ale ted v lete mi to pride jako blbost. Nejake zkusennosti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1666
23.7.15 09:41

@BersiEn jeto normalni neodsava bych akorat tim skodis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Luca10
23.7.15 09:50

To je uplne normalni. ;-) Me to u mimca i budilo v noci, poslouchala jsem, jestli dycha a nedusi se, vzdycky bylo vse v poradku, casem to preslo.

• Nahlásit
  • Citovat
1627
23.7.15 09:50

Můj to dělal taky, asi tak od narození do měsíce a půl, neřešila jsem a postupně s tím přestal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
315
23.7.15 10:06

Malý (1 měsíc) to delá taky asi už dva týdny. Včera jsme byli v poradně a podle doktorky je to normální. Malé děti mají prý okolo hlasivek povolené vazy a zní to jak když mají zadní rýmu nebo sípou. Takže prý nic nedělat, hlavně neodsávat, aby se nepodráždila sliznice. Můžeš kapat Libenar a opatrně vytírat uchošťourou. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9396
23.7.15 11:39

Ahojky malímu je 38dní a také chrochtáme hlavně při brečení, byli sme na screaningu oušek, tak sme se na to ptali a prý to některé děti dělají, u prvního to vůbec neznáme..tak snad to brzo přejde, ale je to srandovní:D..Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3480
23.7.15 11:42

Malý mi to dělal taky. Ptala jsem se doktorky a prý je to normální. Dělají to sliny. Náš prcek slintá fakt hodně… ;)
Ale teda pro jistotu ho poslechla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4340
23.7.15 11:53

Malej 9mesicu ted v lete jako by chrápe či chrochtá taky jsme zkoušela odsát ale nic tam nebylo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.7.15 11:58

Syn chrochtá pořád, momentálně mu bude půl roku :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama