Miminko pořád kadí

6.11.19 16:04

Miminko pořád kadí

Možná je to blbý dotaz, nicméně jsem prvorodička a vzhledem k tomu, že mi to přijde divný, radši se zeptám zkušenějších. Mám doma čtyřtýdenní holčičku a první tři týdny měla stolici třeba jen jednou za 2 dny a teď posledních pár dní ji má hrozně často, v podstatě skoro po každém kojení. Je to normální?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1967
6.11.19 16:13

Muj prvni mel rekord 14× za den. Nekecam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.11.19 16:25

Je to normální. Náš malý kadil po každém kojení :-) teď má 5 měsíců a už to zase stáhnul na 1× - 2× denně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2418
6.11.19 16:27

Je a buď ráda. Lepší než jednou za pár dní, to je pak může pěkně potrápit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1692
6.11.19 16:37

Je to normální. Náš měl prcnuté v každé plínce až do nějakého pátého měsíce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
280
6.11.19 16:38

Může to být normální, ale může to být i příznak alergie. Syn to tak měl - stolice x-krát za den, pak mu zjistili alergii na kdeco od mléka až po ořechy, já nasadila dietu (byl plně kojený) a najednou se frekvence kakání výrazně snížila…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
375
6.11.19 16:41

Může a nemusí to být normální. U syna to byla intolerance laktózy. Mudr nepovažovala za normální, že kakal i dvakrát v noci. Zmínila bych se Mudr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
744
6.11.19 17:11

Je to normální. Moje malá první týdny taky kadila furt.. Byla hrozná spotřeba plinek :D teď má 4 měsíce a už kaka normálně 1× denně takže to se pak spraví.. Je to v pohodě neboj.. Lepší aby kakala než aby ti nekadila :) ale nejsem doktor.. Jen říkám svoji zkušenost :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
119
6.11.19 19:10

@Kačka999 může to být naprosto v pořádku a taky se tak může projevovat alergie :nevim: kdyby měl koliky, hlen ve stolici nebo krvavé nitky, tak bych šla k dr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama